Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

okçular

erayyirik

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bişey sölicem imzamda yazan adamın hacklenmesi üzerine okçu açtım ve 40 llv oldum.assasinimle lamia ve ash keserken bunla kesemiorum.üstüne üslük daha demin çıkan arch shot 100 mana götürüo ve 10 atışta mana sıfırlanıo.bunu göz önüne alırsak okçular biraz eziq olmuomu?[signature][hline]Cypher
ırk:el morad
lvl:40
durum:soyulmuş,fakir
job:assasin
Sosyal ağlarda paylaş

bence lvl kasarken okçuyyu kullanma asianken az mana yiyor vuruşalr 60 dan snra okçu ol cz de en iyi iş yapnlardan biri bnce okçu oyunu bilmeyen biir biee cz de okçuyla np kasabilir[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
LVL: 6x BLADE MASTER
NP:0/0
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

lolll git +7 yap onu sora bahane ara bence lvl kasarken 55e kadar en iyisi okcu cünkü uzak mesafeden vuruyorsun 55de spike acilinca girersin deruya gel keyfim gel[signature][hline]nick:buro_(gene banlandim)
clan:gene dagildi(kaderim bu)
server:xigenon
lvl:62
np:1.5k ama daha yeni basliyoruz:D
Sosyal ağlarda paylaş

Bana görede 60 kadar assasien kal 60 sonra okcu ol şu anda paranda yokmuş zaten pot parası seni bitirir
Ben czde elimde +6/60 Iron bow warken deli gibi iş yapıyodum(dupe wide Geldi oda gitti :( ) istersen Özkana sor o iyi bilir :)[signature][hline]Nick:Qeftes_The_Killer
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sentinel, 04 Aralık 2005 19:45 tarihinde demiş ki:
55te sen deru yu kesersin de deru seni keser mi acaba...

Adam bunu diyerek lvl 55 ken seni exp olarak keser mi yeter mi deru kesmek demek istemiş. ewon sen bambaşka birşey anlamışsın..[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Theridone, 04 Aralık 2005 20:23 tarihinde demiş ki:
bilins söle bakalım okcusun sonuçta. Hanki iyi ?

Yeni Türkçe öğrenen bir japon daha iyi cümle kurardı. lol...

Soruya gelince bu soruyu saçma buluyorum. Birisi range atack yapıyor birisi close combat. Bunları iyi kötü diye karşılaştıramam. İkisinin de kendine göre avantajları ve dezavantajları var. Sinin kombosu çok önemliyken archer uzaktan atarak kendini dmg almaktan koruyor. Archer sabit attığı için koşarak atamamak gibi bir dezavantaja sahipken sin yakına girdiği için kalabalıkta harcanma ihtimaline sahip. Böyle bir çok avantaj ve dezavantaj sayılabilir iki sınıf içinde...
Ben ranger=okçu=archer demek olduğu ve bıçak kullanma mantığını doğru bulmadığım için hep okçuydum (bu benim fikrim bıdbıdı etmeyin) ve öyle kalacağım iyi ya da kötü olduğu için değil....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

bilinc kusura bakma ben böle cümleler kurmazdım normalde. Ama Sarsie'den bulaşmış olmalı. :D
(Bu arada artık cümlelerimi 2 defa kontrol edicem söz bilinc sırf sen kızma ;) )[signature][hline]Yüzmek Zayıflatıyorsa Balinalar nerde yanlış yapıyor Acep ?¿

[Bu mesaj Theridone tarafından 04 Aralık 2005 21:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

okçuların tek ama tek kötü yanı yani avantajsız oldukları durum koşarak saldıramaması yani karşındakinin saldırısı faild olmuyo ona bakarsan ben lvl 30 ken lamia kesiyodum assass la 1 vuruşta ölüyodum ama lamia vuramıyodu bana şuan lvl 42 okçuyla kesemiyoru. koşarken saldırma felan olsa okçuluktan iyisi olamazdı ama allah kusursuz yaratmıyo işte naaparsın :D[signature][hline]Alcohol isn't an answer but it makes you forget the question
Sosyal ağlarda paylaş

said:
coliseo67, 04 Aralık 2005 21:49 tarihinde demiş ki:
Cevap mı verdin yoksa ezdin mi anlayamadık bilinç (!)

ezdi ezdi.. zaten o hep beni ezer :D[signature][hline]Yüzmek Zayıflatıyorsa Balinalar nerde yanlış yapıyor Acep ?¿

[Bu mesaj Theridone tarafından 04 Aralık 2005 22:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...