Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ya dupeler silinmiş olması gerekmiyomu?

Sarsie

Öne çıkan mesajlar

Ya 1m çıkardım maradonda kastım bi tane +8 sitelletto aldım silindi alla alla sitelletto aldım silindi ya sitellettoda bile dupe çekiyoalrya onuda goblina rmorları ve spahiri satarak almıştım.[signature][hline]Elvedo ko!Elveda silkroad online
merhaba onlinesiz oyun,merhaba pati,ko bırakılır pati bırakılmaz!
Merhaba yüzüklerin efendisi oyunları vb...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sarsie, 04 Aralık 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
Kıza yakalanırsak işimiz bitti

sarsie eger cok özel deilse ko'da ki maceralarini ve ekshinlarini anlattigin gibi kiz arkadasinla olan ilginc anilarinida bizimle paylasir misin :D:D:D[signature][hline]::Ujio::

poli owned_by dan atildigi gibi clanda fazla kisi oldugu icin sacredtende atilmistir human olacak galba orclar poliyi sevmiyor xD
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi kızla yürüyodum eve götürüyodum çok geç kalmıştı,bana eve gidince şiddet içerebilirler dediler bende o yüzden arabayla bırakmaya gidiyom,sölüyo nabsam çok geç kaldım bende görünmez oldu dedim:D oda bana ne diye sordu sonra yatıştırdım yokbişi tamam boşver bişi değil o söz diye ucuz atlattım yoksa gümbürtiye gideçektik:D[signature][hline]Elvedo ko!Elveda silkroad online
merhaba onlinesiz oyun,merhaba pati,ko bırakılır pati bırakılmaz!
Merhaba yüzüklerin efendisi oyunları vb...
Sosyal ağlarda paylaş

eheüheüehhe
*! zamanında hide yapamayan sarsie kadın priest in gazabına uuradı *[signature][hline]Alcohol isn't an answer but it makes you forget the question

[Bu mesaj cemshit tarafından 04 Aralık 2005 22:06 tarihinde değiştirilmiştir]
:D:D:D:D lolzzzz

[Bu mesaj cemshit tarafından 04 Aralık 2005 22:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...