Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

orjinal sitede trojan

geri_donecem

Öne çıkan mesajlar

mozilla firefox u yükledikten sonra oyuna girmiştim çıktığımda direk mozilladan www.knig....world.com a girdi ve sayfada bu jawa ile ilgili uyarı geldi.upload et dedim vede işte sonuç 2 gün sonra bilgisayarımdaki tuhaflaşmadan dolayı tarama yaptırdım .resmi tam koyamadım galiba[signature][hline]olmassa olmuyor abi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bilgisayarında olan bir trojan o, siteden bulaştığını öne süremezsin. Şimdiye kadar böyle bir şeye rast gelmedim/gelmedik. Eğer görürsek zaten direk siteden bulaştığına dair SS yada videolar koyardık. Zaten sen kendinde demişsin "..bir iki gün sonra..", o bir iki günde o bilgisayarda neler olduğunu nerden bilelim? Yada belki copy bir windows yükledin ve onun içinde vardı. Yada bilgisayarında veya sende bulunan cd disket v.s. bunlardan birinin içinde vardı ve sen kullandıktan sonra bulaştı? İyice emin ol derim....[signature][hline]Alterac & Oriole
Sosyal ağlarda paylaş

kaksi baba bak açıklıyorum=oyunu internet cafede başladım beramusta 62 lvl warriorumu cafede oynamam yüzünden kaybettim. bu sene oyunu evde oynuyorum vede oyun içerisinde yüzyüze tanıdığım adama bile trade atarken çekiniyorum. bilgisayarımda kaspersky antivürüs programı ve licance key var 1 yıllık sürekli upluad ediyorum anti hacker programıda kullanıyorum.şimdi dediklerinde haklısın daha önceden olabilir dedin bende format attım bilgisayarıma vede yüklediğim programları tarattırarak yükledim.
önceki ss leri boşverin şu ss e yorum lütfen hazırlıyorum[signature][hline]olmassa olmuyor abi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
geri_donecem, 04 Aralık 2005 15:27 tarihinde demiş ki:
bilgisayarımda kaspersky antivürüs programı ve licance key var 1 yıllık sürekli upluad ediyorum

peki.
1. hala oyunla bir alakasini goremedim.
2. ne alaka? neden boyle bir seye ihtiyac duysunlar?
3. en ustte essek kadar nasil nasil screen shot upload edilir edilir var ve hala beceremiyorsunuz su isi aklim almiyor.[signature][hline]yeşil vadiii... iyidir..... lütfü de iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

bence senin makinende olan bir virüsten kaynaklanıyor daha önce bizim cafeye virüs bulaşmıştı ve bütün exe'lere bulaşıyordu resimde knightonline.exe dosyasına bulaşmış. sendeki kasperskyın aynısı bendede var .. bende neden peki virüs alarmı vermiyor ? o trojanın knight ile alakası yok başka bir yerden makinene bulaşmış[signature][hline]Diez :_TikiTo_ [Playing]

Olympia : JoNyBLaCk Alone Warrior :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SoLDieR_oF_StaN, 04 Aralık 2005 19:08 tarihinde demiş ki:
antivirüs programları açıkken oyuna girerken 3 kez virüs hatası verio arkadaş doğru sölüylo oyun sürekli virüs atıyo

bilgisayardan anlamadığın belli oyun sürekli virüs atıyo ne demektir yaw,bilgisayarımda yüklü programlar
-Spy sweeper with realtime protector
-Ad-aware en son sürümü ve ad-watch
-Zone Alarm pro
-norton Antivirus

oyuna girerken sadece zonealarm 1 kez uyarı verdi,o da hsupdate.exe ve knightonline.exe nin internetten veri alışverişi yaptığıydı yani virusle falan ilgisi yok[signature][hline]from exile...

[Bu mesaj Dark_Soul tarafından 04 Aralık 2005 22:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...