Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İllusıon nedir ne işe arar

Kimlend

Öne çıkan mesajlar

said:
Bugs__Bunny, 04 Aralık 2005 16:04 tarihinde demiş ki:
Eğer birine 5 kişi dalıyosanız ve hala atıyosan küfür yemek için iyi bi yöntem neyse......Sadece assasian e atınca işe yarar ve aşırı derecede miss verdirtir...

Şu mantığı anlamıyorum... Illısion nedir? Skill değil mi? Kullan diye vermişler demi? ister 10 kişi 1 kişi ister 3429483279 kişi skill skilldir ve kullanılır. Bütün sinler bana illisionla geliyorlar çok da takdir ediyorum. Yani bu bana neden debuff attın yada neden legcut koydun demek gibi bişey... Skill skildir ve her an kullanılabilir. NOKTA[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 68
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Az kaldı...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 04 Aralık 2005 17:17 tarihinde demiş ki:
said:
Bugs__Bunny, 04 Aralık 2005 16:04 tarihinde demiş ki:
Eğer birine 5 kişi dalıyosanız ve hala atıyosan küfür yemek için iyi bi yöntem neyse......Sadece assasian e atınca işe yarar ve aşırı derecede miss verdirtir...

Şu mantığı anlamıyorum... Illısion nedir? Skill değil mi? Kullan diye vermişler demi? ister 10 kişi 1 kişi ister 3429483279 kişi skill skilldir ve kullanılır. Bütün sinler bana illisionla geliyorlar çok da takdir ediyorum. Yani bu bana neden debuff attın yada neden legcut koydun demek gibi bişey... Skill skildir ve her an kullanılabilir. NOKTA

ehüehüeeh lolzzzz....[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...