Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şifremi degiştirdim 1 saat sonra invalıd baska hata olan varmı ?

SeCTioN

Öne çıkan mesajlar

said:
bilinc, 02 Aralık 2005 07:16 tarihinde demiş ki:
Şifreni nasıl değiştirdin ki? yoksa [email protected] denen adrese mail mi attın? yaptıysan o nick gitti haberin olsun

tabıkı hayır once maıle ıstetdım gele npassı degıstırdım soru cvp vs hepsını yaptım ama sıteye gırdım 2-3 kez oyuna gırmek ıstedım ınvalıd pass ve forgot password yaptım maıle oke dıyor ama gelmedı hala cevap ?[signature][hline]server:Ares
Level 61 %76 lvl dustum bug yuzunden...
Elemental lord
Np:52k
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar aynı hata bendede verıyo degıstırmıstım giriyodum ama bu sabah bende giremiyporum forgot passport ta calısmıyo sanırım des not exist diyo mailimi kabul etmiyo ustelık sılver uyeyim..kime anlatıcazrdimizi[signature][hline]Nick:Obi_WaN_TR
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 02 Aralık 2005 07:16 tarihinde demiş ki:
Şifreni nasıl değiştirdin ki? yoksa [email protected] denen adrese mail mi attın? yaptıysan o nick gitti haberin olsun

Şifre deişimi dün gece açıldı bi ara... Şu anda siteye login olamıyosun zaten... Düzeltiyolar zaten bu akşama felan hallolur tahminimce..[signature][hline]Nick : SyNeRGeNX
LvL : 6x
Job : Berserker Hero
Nation : Karus
Np : 5xxxx
Clan : Karizma
Sosyal ağlarda paylaş

bende bugun diğer charımın şifreyi deiştim ama mailime şifre gelmedi ve şu an login olamıyorum..sayın gm ler bide şu konuya el atsanız tabii zahmet olmassa[signature][hline]karakter: paper mage
level:61
ırk: elmorad
np:** k
Not: Düpenizinde Wipenizinde iteminizinde Oyununuzunda Paranızında Cash'inizinde Serverlerinizde ( Devam Edicek - Çok Yakında Tüm Müzik MarketLerde ve KvK MağazaLarında!)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...