Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adaletmi bu ya :S

JoNyBLaCk

Öne çıkan mesajlar

Sabah trina birde +7 mirage aldım poison yoktu bastım veee +8 oldu ama posion yoktu charondan BES aldım bastım patladı :(:(:( böyle adaletmi olur yaa giden paraya yanmıyorum sadece poison basarken patlamasına üzülüyorum şimdiye kadar bastıklarımda hiçbiri patlamadı rezillik ya :([signature][hline]Diez :_TikiTo_ [Playing]

Olympia : JoNyBLaCk Alone Warrior :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

elementi ben her zman +6 da ekliyorum daha ii oluyo ve risk az oluyo yanmanın sebebi cogunlukla lag ve fazla ınsanın hucum etmesınden meydana geliyo benceoranın calışma prensibi belli aralıklarala yakma sinyalleri yollanıyor bazen low class bile +2 de yanıyo en iyisimi boş ken yakalayıp basmak ve beklıye beklıye yapmak[signature][hline]LVL 5X
SRVR BERAMUS
EL MORAD
NP NE YAZIKKI YOK SUN AN

Sosyal ağlarda paylaş

ya sen su aresteki bilinc değilmimisin kardeş buarda bana verdiğin yanlış upgrade metotlarını unutuyorsun sonra millete ahkam kesiyorsun bilincin bana dediği su BEN BU İŞTEN PARA KAZANIYOUM SANA NEDEN VEREYİMKİ TAKTİĞİ +7 +8 YAPIYORUM REALDE PARA İLE SATIYORUM eger yalansa söle ya dedim sen istanbuldasın banada dedği yaş 30 idi ben izmirdeğim kardeşim ben sana nasıl zarar vere bilirimki ama burada ahkem kesiyor beyler inanmayın verdiği taktiklere size +8 e kadar olan taktiği vereyim 1 9 2 6 3 8 4 bunlar +8 e olan bus veya nus u hangi kutuya koyacağınızı belirten kutucuklar ve kalabalık olduğunda avili 2 kez ustuste açacaksınız bunrda verdiğim karelerin patlamama gibi bir olasılığı yok ben patlatmıyorum arada sadece yani nadir burada yapacağınız tek şey anvilin önü kalabalıksa doğru zamanı beklemek yani kırmızıları diyorum
BİLİÇ SEN BURADA AHKAM KESME BİLADER SEN GİT İTEM YAPIP REALDE UCUK FİYATLARA SAT OKE KARDEŞ BİR BURDA
KARDEŞLERİMİZE İSTENENİ VERİRİZ GTAVURDA OLACAĞINDA BENİM İNSANIMDA OLSUN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_Achilleus_, 03 Aralık 2005 10:14 tarihinde demiş ki:
ya sen su aresteki bilinc değilmimisin kardeş buarda bana verdiğin yanlış upgrade metotlarını unutuyorsun sonra millete ahkam kesiyorsun bilincin bana dediği su BEN BU İŞTEN PARA KAZANIYOUM SANA NEDEN VEREYİMKİ TAKTİĞİ +7 +8 YAPIYORUM REALDE PARA İLE SATIYORUM eger yalansa söle ya dedim sen istanbuldasın banada dedği yaş 30 idi ben izmirdeğim kardeşim ben sana nasıl zarar vere bilirimki ama burada ahkem kesiyor beyler inanmayın verdiği taktiklere size +8 e kadar olan taktiği vereyim 1 9 2 6 3 8 4 bunlar +8 e olan bus veya nus u hangi kutuya koyacağınızı belirten kutucuklar ve kalabalık olduğunda avili 2 kez ustuste açacaksınız bunrda verdiğim karelerin patlamama gibi bir olasılığı yok ben patlatmıyorum arada sadece yani nadir burada yapacağınız tek şey anvilin önü kalabalıksa doğru zamanı beklemek yani kırmızıları diyorum
BİLİÇ SEN BURADA AHKAM KESME BİLADER SEN GİT İTEM YAPIP REALDE UCUK FİYATLARA SAT OKE KARDEŞ BİR BURDA

1. Adım BİLİÇ değil Bilinç
2. Büyük harf kullanmana(yani bağırmana) gerek yok kör değiliz, sağır değiliz.
3.Kime nerde yanlış upgrade metodu vermişim? Upgrade de kesin birşey yoktur banko olan da yoktur. Upgrade tamamen şans işidir. Kesin diye bir şey yoktur.
4. İtem satıyorsam da satmıyorsam da bu seni ilgilendirmez ayrıca ayıp bir şey de değil. Pazar alanına gidersen görürsün herkesin item sattığını.
5.Lafının altında neden kalayım? Siteye mi bakıyorum sürekli gözlerimi kitlemiş? Şimdi gördüm bir arkadaş söyledi de... Lol yani..
Yahu ben ahkam mı kestim ayrıca??? Upgrade metodu mu söledim?? Sadece poisonu +8 olunca hemen basmayın dedim. +5 nasıl yapılır +8 geçerken napalım falan mı dedim...Pfff...

[Bu mesaj bilinc tarafından 03 Aralık 2005 16:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ama burada ahkem kesiyor beyler inanmayın verdiği taktiklere size +8 e kadar olan taktiği vereyim 1 9 2 6 3 8 4 bunlar +8 e olan bus veya nus u hangi kutuya koyacağınızı belirten kutucuklar ve kalabalık olduğunda avili 2 kez ustuste açacaksınız bunrda verdiğim karelerin patlamama gibi bir olasılığı yok ben patlatmıyorum arada sadece yani nadir burada yapacağınız tek şey anvilin önü kalabalıksa doğru zamanı beklemek yani kırmızıları diyorum

arkadas ne edepsizlik ediyorsun ?
verem sana bi kac item +8 yap ozaman cok biliyorsan
biz bitaraflarımızı yırttık bazı seyleri bulana kadar
2-3 anvilde fp plate half plate item up ede ede ogrendik
123456 deyince olmuy oyle malesef
genelde kimsenin sahsına yazı yazmam !!! ama senin ne alıp veremdigin var ?
Bilinc cok yakın arkadasım ben kaldıramadım dediklerini gelince sana cevap yazacaktır emin ol
[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/-
Sosyal ağlarda paylaş

Bence poisonsuz daha iyi çünkü poison damge sadece parıldamaya yarıyan dandik bişey yane arada spikeinizin poison damageden dolayı 100 vurduğunu herkes görmüştür ben her zmn poisoınsuz silah kullanım derim....
areste 4-5 tane poisonsuz shard+8 var ki bu itemin bir sahibine sorduğumda bana düzgünce anlattı ve gerçekkten doru sölediğine inandım..

Jony be janm sende +8yapmışsın bırak artık öyle satmayı deneseydin bu anvile hiç güven olmaz%1000 ihtimla bile olsa yanma ihtimali hep vardır...[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

abi posion nie basiyorsunuz ki birakin iteminiz parlamasin fake atiyor hem pasison olunca az damage ler vryr karşıdaki adam posionsuz iitem olduğunu grnce size yaklaşır hmde +8 leri gorunce kaçarlar genelde itemine güvenmeyenler sen onalra boylece guven vericeksin snrada 50 np lerini alıcaksın :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 03 Aralık 2005 16:14 tarihinde demiş ki:
said:

1. Adım BİLİÇ değil Bilinç
2. Büyük harf kullanmana(yani bağırmana) gerek yok kör değiliz, sağır değiliz.
3.Kime nerde yanlış upgrade metodu vermişim? Upgrade de kesin birşey yoktur banko olan da yoktur. Upgrade tamamen şans işidir. Kesin diye bir şey yoktur.
4. İtem satıyorsam da satmıyorsam da bu seni ilgilendirmez ayrıca ayıp bir şey de değil. Pazar alanına gidersen görürsün herkesin item sattığını.
5.Lafının altında neden kalayım? Siteye mi bakıyorum sürekli gözlerimi kitlemiş? Şimdi gördüm bir arkadaş söyledi de... Lol yani..
Yahu ben ahkam mı kestim ayrıca??? Upgrade metodu mu söledim?? Sadece poisonu +8 olunca hemen basmayın dedim. +5 nasıl yapılır +8 geçerken napalım falan mı dedim...Pfff...

[Bu mesaj bilinc tarafından 03 Aralık 2005 16:15 tarihinde değiştirilmiştir]

bilinç sen harbiden kenidini bişey sanıyorsun yada benim yazdıklarımı tam okumamışsın
demekki biraz daha buyuk harflerle yazmam gerekiyormus
ben realde sattığını söledim eger okuma yazman varsa tabi
evet bilinçle alıp veremediğim var çünkü adam insan geçiniyor ama insanlıktan nasibini almamış oyunu yeni pynamaya başlamısım güç bela lvl 50 olmusum daha kimse 62 yi görmemiş serverda bilinç parti leaderiydi dediği şu türk oludğun için seni almıyorum bilincin arkına gelince arkadaşsından emin olma bi gun senide +1 mirage daggera sata bilir bilincin bir çok insanlık dışı sözlerini duymusum bana yakışmadığı için daha sını sölemiyorum ama birtek bişey biliyorum insan olmadığını
Sosyal ağlarda paylaş

said:
w00t, 03 Aralık 2005 16:19 tarihinde demiş ki:
said:
ama burada ahkem kesiyor beyler inanmayın verdiği taktiklere size +8 e kadar olan taktiği vereyim 1 9 2 6 3 8 4 bunlar +8 e olan bus veya nus u hangi kutuya koyacağınızı belirten kutucuklar ve kalabalık olduğunda avili 2 kez ustuste açacaksınız bunrda verdiğim karelerin patlamama gibi bir olasılığı yok ben patlatmıyorum arada sadece yani nadir burada yapacağınız tek şey anvilin önü kalabalıksa doğru zamanı beklemek yani kırmızıları diyorum

arkadas ne edepsizlik ediyorsun ?
verem sana bi kac item +8 yap ozaman cok biliyorsan
biz bitaraflarımızı yırttık bazı seyleri bulana kadar
2-3 anvilde fp plate half plate item up ede ede ogrendik
123456 deyince olmuy oyle malesef
genelde kimsenin sahsına yazı yazmam !!! ama senin ne alıp veremdigin var ?
Bilinc cok yakın arkadasım ben kaldıramadım dediklerini gelince sana cevap yazacaktır emin ol

ARAKADAŞ SEN GERİ ZEKALIMISIN YOKSA YASIN 8 9 MU
EGER KESİN BİŞEY OLSA KESIN DEĞİLİM KAÇKERE ALTINA BASA BASA SÖLEDİM KESİN GEÇECEK DİYE BİŞEY YOK HAA
İLAHA LAF ATMAK İSTİYORSAN HAKARET ETMEDEN YAP YOKSA KARŞILIĞINI BU ŞEKİLDE ALIRISIN
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...