Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. Konuda Uzaktan scream vurmak

KONUR_ALP

Öne çıkan mesajlar

1 heller peşinde 4 warrior koşuyoruz ben haric diyer 3 kişi belirgin bir mesafedeki heller a vurabiliyor ama ben nekadar denediysemde dibine girmeden vuramıyorum bu bir hilemi yoksa bilmedigim bir combo mu ?[signature][hline]**************************
* Server : AresX
* char : warrior blade master
* level : 6x
Sosyal ağlarda paylaş

Hile değil. Oyundaki bir bug. Ama hile olarak sayılıyor. Glitch. Yani kare atlatıyor bir andan hızlı koşmuş gibi oluyor ve sana vuruyor olay bu. Eğer filmini çekip gme yollarsan banlar. 1 hafta ban alıyor bunu yapanlar. Bakınız Dereque asdadadadsasdad[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ozkancab, 03 Aralık 2005 19:07 tarihinde demiş ki:
ya bu glitchtingi bnde yapmak istyrm bir asianaı kovaliyorum adma haliyle hizli leg cuting vursam durdurcam ama kaçiyor işte ben nasıl ona uzaktan glitching taktigiyle vurabilirm?

Kullanma dostum... Legal değil... Yakalanırsan ceza alırsın... Ayrıca glitchle rogue yakalamak warrior ile çok zor. Ligth feet rulaz...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

lol?

Dereque' in yaptığı "speed glitching"

bu konuda bahsettiğinz şey ise sadece frame den kaynaklanan bir hata. Özel bir cheat, glitch veya jingling değil. Daha önce de çok kez açıkladım.

Siz darbeyi yedikten sonra, arkanıza baktığınzda sanki 35 metre öteden vuruyormuş gibi oluyor. HAlbu ki bunun cheat ile bi ilgisi yok.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...