Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Karusianlar gerçek gücüne kavuştu..

fantiagra

Öne çıkan mesajlar

Bir buçuk haftadır net problemi nedeniyle oyuna girememiştim. 2 gün önce girip czde takılayım dedim ve towndan çıktığım gibi picallo saolsun geri gönderdi. :) Ben ne olduğunu anlamaya çalışırken uzun zamandır göremediğim ama istediğim bir şey oldu. Karuslar kapıları tuttu ve bıramadı. Takdir ettim ve imrendim biraz da kıskandım doğrusu. Birlikte hareket etmenin ve dayanışmanın sonucu bu olsa gerek.. Şimdi human dostlar kızacak belki de yada hain diyecek ama en kısa zamanda imkan varsa nation transferi düşünmeye başladım. Tabi karus tarafında bana da yer varsa :) Sevgilerle...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AeneisF, 03 Aralık 2005 16:02 tarihinde demiş ki:
Peki neden ben yeni isimleri görüyorum Cz de..( Karus )
BanlananLar wardı.Yeni Edit charlar çoğaldı..Ve nedense Hep karus..Neyse Gözün gördüğünü anlatmaya gerek yoktur..

Dun butun gece ben de cz deydim, ama tanidik isimlerden bashka yeni edit char goremedim. AKlinda yeni gelen son iki haftadir gormediimiz edit char isimleri warsa merak ettim mumkunse yazsan..
Bu arada az kisi de gecmish olsa karusa biraz daha zewkli hale gelmish cz. en azindan surekli karus town kusatmalari sona ermish durumda.Bunun bir etkeninin de bobertin de oyuna donup nychrisle guzel calismalari olduunu dusunuorm. Karusa gelen karizma klani da dun gece agirlikli olarak cz de idi ve onlarn da etkisinin bu durumda olduunu soylemek gerek. Klan bug kalktiktan sonra el moradin cok daha fazla gucunu yitirecegi de kesin. Asiret sekline gelmish el morad klanlari dagildiklarinda bir bocalama surecine girecekler bence..[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

^^..humanalarda da yığınla edit çar var daha önce hiç görmediğim adam 1 kez bile görmediğim adam 70lvl ve bana meteor sallıyo...sölede bilelim sen zananedersem Nycris'i bile edit zannedyosun...

Ben edite karşıyım her zmn.... 2 gün önce 65 olan 1 hafta sonra 70 seking'i açıyor ..Bunu kastediyosan buda edit değil aslında biraz edit gibi ama Afedersiniz GM veya her neyse Adminin ... yemesi Lvl 1-40 arası kullanılabilen exp scrooları editleyip lvl 65 adamalrın ellerine veriyolar....
orclarda buna örnek SS humanlarda ise 000000
humanlarda sütten çıkmış akkaşık deil yane....Kısaca GM veya adminin kankası olan kazanıyor bu dandik oyunda...Ama yinede ares serverı diğer serverlara göre hala en temiz server...[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_KoRn3R0th_, 03 Aralık 2005 16:17 tarihinde demiş ki:
^^..humanalarda da yığınla edit çar var daha önce hiç görmediğim adam 1 kez bile görmediğim adam 70lvl ve bana meteor sallıyo...sölede bilelim sen zananedersem Nycris'i bile edit zannedyosun...

NYchris bahsediyorsun dimi ..Nycris den değil.. :)[signature][hline]Ares
Elite
62
61.000
Sosyal ağlarda paylaş

senin gibi yavaş yavaş yazdığıma bakıp yazsam herhalde senin gibi yavaş olurdum Nychris^^ al şimiid oldumu sen konuyu başka yerlere çekiyosun biyerinden olaylar üretip görmediğmim adamlar vs vs olmuş diyosun ^^...Bilmek olayına gelince senden daha çok orcları ve humanları tanıyorum bunu bil....

Paticikte her zmn hızılı yazdığım için dikkat etemem yazdıklarıma ha NYcris ha Nychris..sonuçta benim kastetiğim adamı biliyosun ama yemeyince başka yerlere çekiyorsun..
Seni eskiden severdim ama tanımış oldum bu 3.vukuat oldu..sen kendi hayal aleminde edit char üretmeye dvm et lolehh^^....[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mrproblem, 03 Aralık 2005 16:11 tarihinde demiş ki:

Dun butun gece ben de cz deydim, ama tanidik isimlerden bashka yeni edit char goremedim. AKlinda yeni gelen son iki haftadir gormediimiz edit char isimleri warsa merak ettim mumkunse yazsan..
Bu arada az kisi de gecmish olsa karusa biraz daha zewkli hale gelmish cz. en azindan surekli karus town kusatmalari sona ermish durumda.Bunun bir etkeninin de bobertin de oyuna donup nychrisle guzel calismalari olduunu dusunuorm. Karusa gelen karizma klani da dun gece agirlikli olarak cz de idi ve onlarn da etkisinin bu durumda olduunu soylemek gerek. Klan bug kalktiktan sonra el moradin cok daha fazla gucunu yitirecegi de kesin. Asiret sekline gelmish el morad klanlari dagildiklarinda bir bocalama surecine girecekler bence.. [/quot+1janum::tup::[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

Areste edit char falan yokkkkkkkkk. Bir tane vardı. Onunda adı ::DOG:: direk lvl 70 editlendi. Zaten o da oynamıyor. Ama scrol hikayeleri doğrudur evet. %50 exp scrolleri SS ve Chris'in eline verildi 62 den 63'e geçmek için "Bilinç nasıl kasıyorsun ben dayanamıyorum" diyen Chris 67 68 69 ve 70 lvlleri 1 ayda falan geçti. Aldığı yüzdeleri saat saat mircteki konuşmalardan takip ettim. İmkansız yüzdeler alıyordu. Ama bakın Chris bu serverin ratingidir. CZ'ye girdiği zaman şov yapar uzaktan z ye bastığınızda ismini görünce bir heyecan duyarsınız. Yani doğaldır adamlara yapılan kıyak (doğru bulduğum falan yok, adamların işine geldiğini açıklıyorum). Bunu dışındakiler name change yapmıştır. Edit char falan yok sırf hurafe...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...