Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu sene kasdav'a çıkıyorum

Voys

Öne çıkan mesajlar

Okul grubunun Baterist'i olarak katılcam inşallah, uzun süredir bacağım sakat olduğu için alakam yoktu, şimdi 3 ay içerisinde hazırlanacağım çıkacağım.

önce Nirvana-Smells like teen spirit çalalım dedik, sonra grupdakiler eline gitar alan herkes önce o şarkıyı çalıyor çok basit falan dediler. anathema - deep e döndük, beğenilmedi. candan erçetinin ''yalan'' şarkısını coverlayalım dedik vazgeçtik sonunda anathema - angelica ya karar verdik. ama zaten iyi çalamıyorum bateri, bide nasıl çaldıysa adam yok yapamıyorum. kafasına göre vurmuş bi daha kendisi bile çalamaz bunun baterisini :). neyse, biz kendi aramızda kararlaştırdık ama dinleyicilerin yorumlarıda önemli. Sizin şarkı hakkındaki tafsiyelerinizi-eleştrilerinizi merak ettim. yorum yapan herkese şimdiden teşekkürler.[signature][hline]Voic3
Mike 30 Kasım 2005 14:07 tarihinde demişki;
zenciler bu kadar siyah oluyomuydu yoksa bunların bi adımı var
Sosyal ağlarda paylaş

düzelcek işte 1 ay içinde. o 1 ay boyunca evde el antrenmanları yapıcam stüdyoya haftada 1 gidicem. düzeldikden sonra stüdyoyu haftada 2-3 e çıkartacağım.

Ayrıca pek sevgili jacabo, sen ne anlarsın muzikten :)[signature][hline]Voic3
Sosyal ağlarda paylaş

voys kırıktan yeni cıkmış bi ayağa okadar yuklenme bence..
ilerde daha buyuk sorunlar cıkarabilir[signature][hline]rotflmaowjjtumaasipbtdbuma:
rolling on the floor laughing my ass off with jenna jameson's tits up my ass and screaming in pain because tits don't belong up my ass

Its Stiflers Time, Baby!

Sosyal ağlarda paylaş

o sorunlar çıktı 1 yıldır onlarla uğraşıyorduk zaten. tamamen bitti şimdide bateri o kadar ağırlık vermıyor benım kırık olan bölgeye. diz,bacak bölümünde degıl kırık. kalça ile bacağın birleştiği yerde.[signature][hline]Voic3
Sosyal ağlarda paylaş

uzun süredir antrenmansızsan ve sadece 3 ayın varsa bence çapını aşar bu kasdav.insanlar çıkıp deli şarkılar çalıyolar,anathema hede höt şarkısını köstürseniz bile (ki sıçmadığını varsayıyorum)biyere kadar.(şaibe konusuna burda değinmeyeceğim)
öncelikle,aylardır davul başına oturmadığın için eller,kollar hatta bel kasların bile hamlamıştır.(başka ahlaksız aktivitelerde bulunmadığını varsayıyorum :-) ) ikincisi,grupla uyum olayını sağlamak zamanını alacaktır.üçüncüsü de kırık bacak her ne kadar iyileşmiş görünsede stabiliteyi bozar,sorun yaratır.(hele twin giderken abuu.)
ama angelica fena şarkı değil.ama daha iyi bi seçim olabilir.(smells like teen spirit,bit bit çalmayın taşlarlar) benim tavsiyem Metallica - sanitarium (gitaristler biraz seçmece olsun) veya until it sleeps,iced earth - melancholy,belki pink floyd dan bişeyler olabilir (gitaristlerin çapına göre).Bi de ..eee...children of bodom dan bişeyler olabilir.tabi o gün canın şöyle biraz bacak kırığını tazelemek istiyorsa. :-P[signature][hline]Öz Hakiki Portnoy :-D
Bu benim için küçük ama hayvanlık içün büyük bir space.
Sosyal ağlarda paylaş

işte 3 ayrı hocadan toplamda haftada 3 ders + 1 stüdyo yapacağım. evde padle çalışacağım baya bi hevesliyim.
beste dalındada katılacağızki bestede iddialıyız. Ama açıkcası benım en büyük hedefim kazanmak değil öyle bir yere çıkıp tek şarkılıkta olsa konser verebilme heyecanını tatmak, bundan 20 yıl sonra hatırlayacağım güzel bir anım olmasını sağlamak. sadece bu düşünceler bile bana gaz verirken 3-4 ayda hayli hayli hazır olurum gibime geliyor.[signature][hline]Voic3
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada 3 dıyorumda 5 ay varmış kasdava düzelteyim.

Metalden yana degılım ben. heleki böyle melankoli şarkıları ben çalarken sıkılacagım kasdavda hiç dinlenmez. ben kop kop roc-metal şarkılardan yanayım ama ne şarkı bulabılıyoruz nede grupça okey verebılıyoruz.

zaten geçen yıllardanda gördüğümüz gibi metal kazanamıyor, direk elenıyor.[signature][hline]Voic3
Sosyal ağlarda paylaş

mayhem, defalarca söyledim gruba ama yok takan yok. Kop kop mu yapcaz orda allah aşkına falan dıolar. Orda 1. olamasakta millet anlatırken şu okul angelica yı çok güzel çaldı diye hatırlanmayı ıstıyorlarmış falan fılan. Çalcaz artık napalım.[signature][hline]Voic3
Sosyal ağlarda paylaş

bu son muzik organizasyonlarında kazanan ilk üç arasında hep mavi sakal oluyor. O yüzden çok çalan olur diye düşündük.[signature][hline]Voic3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...