Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1-2 senede Kirk Hammet gibi gitar çalmak.

Loserandlost

Öne çıkan mesajlar

said:
Elros, 07 August 2003 22:48 tarihinde demiş ki:
Yaa evet uzatmayın konuya girelim bir kere 1-2 senede kirk gibi solo atmak olamaz çünkü sağlam bir gitar temeli ancak bir iki senede oturur. Ben 6 yıldır klasik gitar çalıyorum2 senedir falan elektro çalıyorum ama ben hala benim öğrendiklerim okyanusta bir denizdir yani ayrıca biri gibi çalmaktansa kendi tarzının olması daha iyi bir şey (son olarak biraz uçmayın arkadaşlar ben bile one'ın solosunu çıkartmayı her düşünüşümde tırsıyorum abi :D[hline]Elros Lúinwë

Nevermind

Bende klasikle başladım ve gerçekten klasikten sonra elektroya adapte olmak çok zor(ben beceremedim benim kazmalığım belki bilemem) Ama sen kendini korkutuyosun One gerçekten kolay tappingleri saymıyorum zaten o kadar altyapın varsa zaten 15 dakkada çıkartırsın merak etme :) asıl hızlı sololarda zor olan notaları ayırt etmek o kadar hızlı çalıyolarki bazen çıkartırken bi bakıyorum 2 3 nota atlamışım :)[hline]BabacumMostors, 01 August 2003 02:54 tarihinde demiş ki:
bakın kızlar gitar çalıyorum verecekmisiniz?
freddy11, 30 July 2003 01:31 tarihinde demiş ki:
heeeh Ç:) olurmu olmaz mı o hayvanın sana baglanması kı res ede bılın artık 1 haftada olur

Sosyal ağlarda paylaş

media playerdan çalıp play speed ---> slow
yaparsan daha rahat çıkarırsın dostum.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 08 August 2003 16:59 tarihinde demiş ki:
media playerdan çalıp play speed ---> slow
yaparsan daha rahat çıkarırsın dostum.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Hmm gerçi ben kasetten dinliyorum ama iyi fikir sağol :) *kazaa ikonuna tıklar*[hline]BabacumMostors, 01 August 2003 02:54 tarihinde demiş ki:
bakın kızlar gitar çalıyorum verecekmisiniz?
freddy11, 30 July 2003 01:31 tarihinde demiş ki:
heeeh Ç:) olurmu olmaz mı o hayvanın sana baglanması kı res ede bılın artık 1 haftada olur

Sosyal ağlarda paylaş

abi gitarım yok ama ciddi ciddi alıcam bi tane
istanbuldan geliyorum 2 3 güne felan
ne kadardır güzel bi gitar sizce
0 dan öğreniyorum o yüzden basit bişi olsun sonra iyisini alırız hesabı[hline] Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve özgürlüktür.
L.Y. Rauch
Sosyal ağlarda paylaş

kermit klasik gitarla başlıcaksan. başlangıç gitarları 80m. civarlarında. ama kaliteli değiller. yani sen ilk başlayım sora iyisini alırım dedin die söledim.[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...