Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elveda ko!

Sarsie

Öne çıkan mesajlar

Ben artık silr roada başlıyomneden diye sorcaksınız dupe,hack,kosp var başka bi nedenide var onu altta yazıyom.

Şimdi patide olanlar var pm atıyom slm nbr nasılsın geliyo bana küfür ediyo üstüne patiden isim vermicem pm kapatıp kapatıp küfür ediyo ne oluyo diyorum sane lan karşılık veriyo geçenlerde maradonda belki kekurikukuhaka çıkar diye gittim yoktu sikil vurmadan kecon keseyim dedim daldım kecona ölmüyo yarım saatte yarım vana geldi geberdi sonra içinden kekuri ring çıktı ama kasaya 2 kere tıkladım 1 kere açıldı 2. tıklayışımda açılmadı bunu sölüyodum birine bana aynen şöle dedi:

Hade len ordan yalan bes belli yalan.çok yalancısın
siz görmeyince gözünüzle görmeyince ben nasıl gerçek olduğunu kanıtlayım o kişi kendini bilir ama o kişi mage değil söyleyim o kişiyi tanımıyonuz ben çok iyi tanıyom patiden biri üstelik ben selam veriyom küfür bişi diyom küfür her slm?nbr?dediğimde küfür ediyo bu nedenden dolayı oyun oyun değil artık namus meselesi o yüzden bırakıyorum bide silkroad yüklenmesse bende hiç bi oyun oynamam simdiden söleyim knightonline dosyasını sildim.

İstediğiniz herşeyi yapın ınformer nerde herşeyimi alsın vereyim ona herşeyi o 15m borcumu ödecem öle gitcem buyseyede 40m borcumu ödecem öle oyun namus meselesi olmuş.[signature][hline]Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış.
offfffff bıktım artık ya ben gerçek sarsieyim doğru söylüyorum ama hala inanmıyorsunuz!
Sosyal ağlarda paylaş

Sarsie herkes sen gibi yapsa bu oyunda kimse kalmazdı..yani bu oyundaki bazı mal türkler var onları görmüceksin duymucaksın ve slm vermiceksin ....sana saygısı olmayana sende saygı göstermeyeceksin bu olaylar bu kdr basit bunu gerçek yaşam gibi düşün seni itip döven sana inanmayan seni hep tersleyen adamı sevmessin ve uzakalşırsın sende böle yap o admla muhattap olma...
Ama oyuna dvm et....[signature][hline]Photo Uploded...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...