Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Clan Açma!!!

1TurK

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar Arkadaşlar Oyunda Eski Aranızda Yeniyim :)

Bir Çoğunuzda Biliyorsunuzdur Yeni Clan Alınmıyor Kimileri Savaş Anında Clan Alındığını Felan Söylüyor Kimileri GM'e Söylemen Gerekli Diyor.. Aranızda Bu Konu Hakkında Fikri Olan Varmı?[signature][hline]Legasy & Duck_
Sosyal ağlarda paylaş

Ah şu bug lar ne zaman düzelir.
bizde çok istiyoruz clan açmayı ama malesef şuan bug var ve ne zaman düzelir allah kerim[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Geçen CZ de ::PunK:: diye birini gördüm 49 lvl ama manyak combo yapıo :D Bence Ares te pelerinli clanlar clana alsın kaçırmasın bu charı :D
Sosyal ağlarda paylaş

cyhper da clan açılıyodu en son oda bugdan zarar gördüyse bilmiyorum onu ama öbür serverlarda pelerin degişik renklerde var ama bizim serverda sadece heaven clanında var oda turuncu :) herkes bug kalkmasını bekliyo inşallah kalkar :)[signature][hline]ID : MiLiTaN_44
LvI :5x
Server : CypHer
np : 6xxx
Not_: Artık Fakir SoyuLdu :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1TurK, 01 Aralık 2005 09:40 tarihinde demiş ki:
Merhabalar Arkadaşlar Oyunda Eski Aranızda Yeniyim :)

Bir Çoğunuzda Biliyorsunuzdur Yeni Clan Alınmıyor Kimileri Savaş Anında Clan Alındığını Felan Söylüyor Kimileri GM'e Söylemen Gerekli Diyor.. Aranızda Bu Konu Hakkında Fikri Olan Varmı?

abi sen bakırköyde bilgisayar dükkanı olan lvl 35 37 38 39 40 41 42 lerde bnm birlikte kasdiğim 1TURK musun?[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
LVL: 6x BLADE MASTER
NP:0/0
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[b]ozkancab, 01 Aralık 2005 11:34 tarihinde demiş ki:
abi sen bakırköyde bilgisayar dükkanı olan lvl 35 37 38 39 40 41 42 lerde bnm birlikte kasdiğim 1TURK musun?

Hmm Orc'san Sanırım Kasmışızdır :) Ama Bakırköyde Dükkanım Felan Yok[signature][hline]Legasy & Duck_
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar yeni başlık açmadım burdan devam edelim diye..

sanırım sitede bug çözüldü deniyor ancak ben hala clan kuramıyorum bu konuda bilginiz var mı?? ne bilim kurmak için bazı şartlarmı koydular xxx kadar manner falan diye....

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...