Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ağlatan şarkılar

SouLForGeD

Öne çıkan mesajlar

said:
Random-Man, 13 July 2003 01:41 tarihinde demiş ki:
şirinlerin açılış single'ı beni çok ağlatır sormayın yahu....[hline]Get Down On Your Knees....
Bu ne yaaa :D[hline]Karpuz :ben korkarım özellikler beyaz ve yağlı olanlarından...
Chemical:Ben ama sölemem
Karakedi:üzerine konan bımzbırtı ---> Su bardagı
Freddy12:app lın yapmana gerek yok

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
said:
baaluo, 13 July 2003 17:44 tarihinde demiş ki:
ibrahim tatlısex - tek tek[hline]

uzun zamandir bu kadar gülmemistim.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek

DiaBoLiC, 18 July 2003 10:02 tarihinde demiş ki:
HUGO PARMAKLARINIZIN UCUNDA
Sosyal ağlarda paylaş

pink floydtime (aalatmaz)

cure-cold
wish albumu kompele

dt-space dye vest ki denmis...peheey ...

anathema-lost control
fragile dreams(aslen al bu adamlarin tum albumleri sirala donder sozlerini okuarak...piril piril olursun)

rem-leave

radiohead-karma police/exit music/bones/bulletproof/where i end you begin/wolf at the door/street spirit/bode kid a albumunde hepimiz yalniziz tipki zamanin icindeki herse gibi benzeri bi dizesi olan sarki vardi be dene..uzun zaman oldu dinnemedim..guzel bayaa...

mvo'nun ilk iki albumude canodur...

bole ani..ben bunnari dineye dinnee kivamdar oldum street spiriti dinneince gulme krizi gecirir oldum...[hline]We are accidents waiting,waiting to happen
-Radiohead(There There)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
raistlinn, 12 July 2003 15:34 tarihinde demiş ki:
gerçi ilk verilen kinkte çoğu kişinin genel tercihi olmuş ama dinlemeyen insanın ağlatma potansiyelini hayatta tahmin edemeyeecğini düşündüğüm bir parçayı yazmak istiyorum

Anathema-Lost Control

düşünün bütün günüm güzel geçmiş inanılmaz mutlu bir şekilde eve geldim ve bil. de playliste hiç bakmadan mp3 dinlemeye başladım

lost control çaldıktan sonra ise gözlerimdeki yaşın sebebini bile anlaymadım
ve ardından bütün gün bunalım şeklinde geçti

büyük ihtimalle tüm gününüzü o parçayı dinleyerek geçirseniz inihara bir kaç dım yaklaşırsınız

daha var da bu parçanın görkemini bozmaya yakışmaz bnece

how I really lost control?

böhüüüüüüüüüeee...[hline]aente is alone on this way..
aente:Adventurous Effective for Nocturnal Troubleshooting and Excursionist

Sosyal ağlarda paylaş

he gidi he..radioheadki dillere destan o ki bu kulunuzun aazina z.cmis bi grup...

o ki dinlemee devam ettiniz surece inim inim inlemelerinizi durduramicaaniz egane grup..
o ki turkiee gelmemekte israr edip beni dellendiren grup..ulan unanistana geldim benzin parasindan mi cekinion surda bi istanbul apicanatinadan..essek herifler sizi be...em neyse..[hline]We are accidents waiting,waiting to happen
-Radiohead(There There)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...