Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Clan bug yapanlar ortada rekor kimde?

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

said:
PiCaLLo_TR, 02 Aralık 2005 12:11 tarihinde demiş ki:
Cogu kisi cafeden arkadas , ayni cafedeler yani. Boyle herseyi biliyormus havalarinda cikip biseyler yaziyorsun. Ama bisey bildigin yok. Patriot claninda da np li adam ben göremedim jade ! herkez icin 200k diyordun .... asddasdasdasda

Her topicde benle ugrasmandan BIKTIM !!!!

Liste orada... O listeye bakan cevabimi alır. 26 kisi ile suyuz die hava atıyosun bir onemi yok. Biz np toplamak icin adam almadık bende de bisuru 0 np li yada 2k np li adam var cunku clana baska faydaları var yada dostlar atarsın baska np li adam alırsın dahada yukselirsin bize kalmıs birsey bu ....bunlar fasa fiso. Asil artık siz ugrasmayın listeye bak ve sus..Ozellikle Ojeyi cagar baksın

bir suru 100k uzeri adamda var 1234567 kisi de degiliz. Np siz adam da var ve 12 inciyiz. Burada her baslıkta su bu dediniz .. İste bu!

Sana bir daha cvp vermeyecegim

[Bu mesaj JadeReal tarafından 02 Aralık 2005 12:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PiCaLLo_TR, 02 Aralık 2005 12:22 tarihinde demiş ki:
said:
Sana bir daha cvp vermeyecegim

Isabet olur , benim yazdigim birseyin üstüne illa bisey yazmak zorunda degilsin. Hem Patriotum , liderim söyleyim böyleyim diyorsun buraya gelmis hala benle ugrasiyorsun. asdasdasd

Seninle ugresmedim burada herkez birseyden bahsederken cıkıp clan lideri gibi 26 kisiyle suyuz diyosun yeni kurulmus bir clansiniz. Benimde listeye bakın np siz tuttugum bi suru char var. Burada boburlenen sensin. Clan bugla ilgili bir baslıkta benim konusmam normal senin olmadigin topiclerimi sececegim yazmak icin????

O kadar yazip cizdiniz hakkımızda tabii konusuacagim.

[Bu mesaj JadeReal tarafından 02 Aralık 2005 12:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Beramus' ta 29 kişi ile 10 cuyuz :)
Bizim üstümüzdeki 9 klanın member sayısı yaklaşık 600 :)

Adam gibi oyun oynayanların klanı diyince kimse inanmıyordu. Adren4linE rulzz.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:205.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 02 Aralık 2005 13:08 tarihinde demiş ki:
said:
semihgunes, 02 Aralık 2005 13:06 tarihinde demiş ki:
Eger yakında clan patch ı gelince anlasılcak zaten hangi clanların bug kullandıgı

sayi saymasini bilen herkes anladi zaten :D

Sözüm bilmeyenlere ...[signature][hline]Server:Ares
Nick:Xaar_tr
Lvl:6x ARCHMAGE
Clan:UknighteĞ
Satılık yada takas edilir msn:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece Uk degilki Knights clani 145 kisi...

Aslinda bana gore bununda onemi yok ama ne oldugu belli olsun bir clan limitine uygunmu hareket edecez bu limit 36 mi yoksa limit olmayacakmi? Bence her ikiside uyar ama sonucta ne yapacaginizi bilirsiniz.

kalabalik olmak serbestse oda uyar o zaman en revasta olan clan ve en bol np toplayan ilk 5 e girer :) yok olmayacaksa oda uyar o zaman herkez dussun 36 ya bakalim yarisalim ama bu belirsizlik bosa zaman kaybi ve cene yorulmasina sebep oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...