Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dikkat...

NightHunter666

Öne çıkan mesajlar

[spo1=1][/spo]

[spo2=2][/spo]

[spo3=3][/spo]

[spo4=4][/spo]

[spo5=5][/spo]

[spo6=6][/spo]

[spo7=7][/spo]

[spo8=8][/spo]

[spo9=9][/spo]

[spo10=10][/spo]

[spo11=11][/spo]

[spo12=12][/spo]

[spo13=13][/spo]

[spo14=14][/spo]

[spo15=15][/spo]

küfürkü kisimlar icin herkesten özür dilerim...[signature][hline]IHaveAGudGunBaba

Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackwinds, 30 Kasım 2005 07:31 tarihinde demiş ki:
olur mu burda adamin anlatmaya caliştigi
hack olayinda bu adamlar var
kutur kutur ban geliyo en kralindan....
metalmaniac sıkı bir ban yicek
bu mail adresini dagitanlar bunlar

[Bu mesaj blackwinds tarafından 30 Kasım 2005 07:32 tarihinde değiştirilmiştir]

metalmaniac'in pek umrunda olmayacaktir heralde eminim bu adamin gözden cikardigi bir cok chari vardir derine inmek lazim ama nasil bunlar 1-2 tane deil ki :S[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 30 Kasım 2005 07:31 tarihinde demiş ki:
Türk insanı işte... İki saat poponu yiyeyim ayağı yapar sonra söver ana avrat...Gel de delirme...

isin garip tarafi nedir biliyo musun abi bu adam item felan isteyecek olsaydi bugünkü partyde düsen mirage daggeri verecektim adama...adam yerine koyup slm ver hacklemeye calissinlar yemeyince bas kalayi neyse daha sonra bende saglam bi kalaylayip pmi blokladim :D[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün _biff_ KOSP cu tayfasını iyi banladı. Ama yine de bitmiş değil. Bol bol ban olursa zaten korkudan kullanamayacaklardır. Ama bu tip belaların önünü almak imkansız gibi bişey...

Bu arada...
Black şu klan bugını halledin de klan kuralım valla bekle bekle 70 olacam valla :D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

Dün bomba bug vardı. Troll bana 250-320 arası dmg veriyor. Ama dün bomba ötesi 987 vurdu arda arda 2 kere. Redbal oldum. Spam minör pot popo zoruyla kurtardım. Yuha dedim yani. Troll aşka geldi...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 30 Kasım 2005 07:48 tarihinde demiş ki:
criticaldir o critical :)

Yuha öle critical mı olur? 248724982742984729472492 trol kestim ilk kez kritical görüyorum bu şekil. 450 vursa hadi oke dicem. 900+ nedir abi DM'mi kesiyoz öh yani...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece bana ne oldu dersiniz jeuskane i bilen bilir hacklemişler bunu char bi kaç kez el değiştirdi friend listtekileri kandırcaklar akılları sıra banada şifremi değiştircem ingilizcem yok muhabbeti ile geldi işin tuhaf tarafı ertan(charın eski sahibi)ingilizce biliyor bende bekledim işte sonu nereye çıkacak die aynı adresi verdi:Dblackwinds notice geçmişti zamanında şifrenizi msnden mi aldınıda ordan değiştirceksiniz die o geldi aklıma cvp vermedim ondanda ses gelmedi[signature][hline]ölüm korkusu geldiğinde ego sıvışır
Sosyal ağlarda paylaş

[b]Zaten dar vakitlerde oyuna birebiliyoruz, kimimiz calısıyor, kimimiz ögrenci. Ve oyuna girdiğimizde almayı umut ettiğimiz zevk malesef bir kac kendini bilmez tarafından mahvedilmeye calısılıyor. Artık bu KS cilerden daraldım ya... SS ladım ve buraya eklemeyi deniycem...
Beni rahatsız eden birde umursamaz tavırlarıydı.Blackwinds umarım bu tip insanları bu oyunda barındırmazsın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...