Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SIFRE DEGISTIRME

Obi_WaN_TR

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar sifrelerinizi sakın degistirmeyin ben dun gece degistirdim ve simdi giremiyorum.emailide kabul etmiyo nerden bunu halledicez bilen varsa solesın bide silver uyeyız bu kadarıda olmaz be kardeşim....[signature][hline]Nick:Obi_WaN_TR
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu iyice batırdılar zaten artık eskisi gibi zevkle oynayamıyor insan olmaz bu kadar yaa benimde şifremi deiştirmem lazım ama işte bakalıöm ne zaman yapacaklar bunlarıo düzelmeleri bekliyoruz yok durum vahim[signature][hline]Nick: DragonFaster
Class: Kasar Hood
Server : Diez
Clan: Yok
LvL: 6x
Np: Gösterişi Sevmem !
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni sifre sistemi cok kötü olmus bence.Cunki sayısız kisi hacklendi vede sifrelerini degistiremedi bu yeni gelen sistemle beraber acc ID si vede Passınızı bilen bi kisi sizin direk accountunuzu elinizden alabilir ..Tabi sizden önce davranırsa,davrananlarda olmustur bence :(
Sosyal ağlarda paylaş

Şifre sorunları ve çözümleri;
1) Mail gelmemesi
Çözüm: Bazen gelmesi çok uzayabiliyor. 2 gün sürdüğünü gördüm. Beklemekten başka çare yok.
2) Maile gelen şifre ile login olma sorunu
Çözüm: O zamanda gelen mailde yazan offical site link'ini tıklayarak yeni açılan sayfadan login olun (Dün benim başıma geldi böyle çözdüm).
3) Yeni şifreyle siteye login olması ancak oyuna girememe
Çözüm: GM bulmak ve derdimizi anlatmaktan başka çözüm yok.[signature][hline]Server: Diez
ID: Holydexteriyus
LvL: Bugünlük 58
Clan: Hanedans
Np: 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wicked, 02 Aralık 2005 11:44 tarihinde demiş ki:
54 LVL warior um gitti sakın şifre deiştirmek icin ugrasmaın

benimde 61 assasin gitti bakalım beklicez olmassada napalım[signature][hline]x deyim
assasin ve mage 61lvl
np:51k(hep aynı pk yapmıyorum)
clan:neydi lan!
buff scrl olmuş 400m bende 10m var param olana kadar yokum
Sosyal ağlarda paylaş

Ewet asrkadaslar bende halen giremiyorum ve sanırım sifresini depiştirmeyenlerde sayfadan login olamıyor.Sanırım calısma yapıyolar aranızda GM i yakalayan olursa bu konuyu acıklayabılırmı bı cok kişinin aynı dertte sahip oldugunu soyleyebılırler mi?[signature][hline]Nick:Obi_WaN_TR
Server:Ares
Nation:El Morad
Job:Kasar Hood
Level:6X
Clan:CHOSENs
NP:1xxxx
Sosyal ağlarda paylaş

aga adam ŞİFRE DEĞİŞTİRME demiş topicde de zaten ne cebelleşionuz ? bozuk işte alla alla :D[signature][hline]name :El_CiN
server :Olympia
nation :Karus
class :Hunter
NP ::P sanane :P
müsic türü :Rap adamım
dip notuzlar :La bu serverın da boqu cıqar valla :D
Merak Ettim Yüzmek Zayıflatıyorsa Balinalar Nerde Yanlış Yapıyor Acep ?¿
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...