Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gene banlandim gm'ler cevap bekliyorum!!!

bur0

Öne çıkan mesajlar

ya aresde legal oynadim ks yaptim sadece oyun kurallarina aykiri olarak küfür birazda banka hatasi yüzünden banlandim sora xigenona gectim orda kasiyim dedim ama cok sinir olmustum oyuna aresde o chari yapmak icin neler yapmistim ve illegal oynamaya basladim (56dan sora) cünkü hemen 65 olup bi daha lvl kasmakla ugrasmicaktim oyundan zevk alacaktim ama 62 lvl oldum premiumum bittigi gün gm banladi ben soruyorum bu kadar zamandir akliniz nerdeydi herkes bagiriyodu buro kosp kullaniyor diye ama duymadiniz nedense bende bagirdim kullaniyorum diye neden banlamadiniz beni o zaman premium bittigi gün banlandim ve bu bana koydu acikcasi legal oynuyorum banliyosunuz illegal oynuyorum gene banliyorsunuz oyunu birakim diyorum 1 gün zor dayaniyorum peki gm arkadaslar ben nasil oynucam bu oyunu sölermisiniz[signature][hline]nick:buro_(gene banlandim)
clan:gene dagildi(kaderim bu)
server:xigenon
lvl:62
np:1.5k ama daha yeni basliyoruz:D

[Bu mesaj ewon tarafından 02 Aralık 2005 00:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ewon, 02 Aralık 2005 00:38 tarihinde demiş ki:
ya aresde legal oynadim ks yaptim sadece oyun kurallarina aykiri olarak küfür birazda banka hatasi yüzünden banlandim sora xigenona gectim orda kasiyim dedim ama cok sinir olmustum oyuna aresde o chari yapmak icin neler yapmistim ve illegal oynamaya basladim (56dan sora) cünkü hemen 65 olup bi daha lvl kasmakla ugrasmicaktim oyundan zevk alacaktim ama 62 lvl oldum premiumum bittigi gün gm banladi ben soruyorum bu kadar zamandir akliniz nerdeydi herkes bagiriyodu buro kosp kullaniyor diye ama duymadiniz nedense bende bagirdim kullaniyorum diye neden banlamadiniz beni o zaman premium bittigi gün banlandim ve bu bana koydu acikcasi legal oynuyorum banliyosunuz illegal oynuyorum gene banliyorsunuz oyunu birakim diyorum 1 gün zor dayaniyorum peki gm arkadaslar ben nasil oynucam bu oyunu sölermisiniz

Gizli gizli oyna :D gm in haberi olmasın :PPP
Sosyal ağlarda paylaş

bilinc aresde beni taniyan herkes bilir dupe wipeda itemim silinmesi imkansiz gmin dedigine göre sadece upg.scroollarindan varsa olur onuda pazardan ucuz diye almisimdir 20m param varsa 2m ben alirim üstüme gerisini istiyene verirdim bilen bilir beni günde 1m harpy kasiyodum cok rahat:D ama ben ban yedim hic bir illegal bi sey yapmadim challenger bilir poli bilir darkmare bugunu kullandim 1 tek o dogru ama ondan ban yemedim o yüzden yesem koymazdi ama ben legal oynuyordum elimde +6 salamander vardi ve üstümde goblin vardi 60 lvl düsün artik ilk premiumu kankam hediye etti bana chardan 2 dakka cik dedi isim var filan cktim girdim premium vardi 1 ay gecti aradan premium bitti ben kendi kartimdan premium aldim ve 30 dakka gecmedi ban yedik ben geyik1 lordan_ xigenonda bi kac kisi diezde geyik kime aldiysa ban yedi 3 ay önce aldigi adam bile ban yedi düsünün artik sizce bu adaletmi blackwinds duyuru yapti kredi karti magdurlarinin banini acacam diye bende kostum xigenon harbiden kötü bi server sırf dupe kosp herkesde daha kosp kullanmiyodum bu arada söledim 2 gün icinde belli olacak dedi bana o kadar eminim ki chari satarim diyorum aresde item alirim iteme degisirim filam banim acilmadi pehhh bende 56 lvlde xigenonda asasini okcu yapip kosp kurdum amac koydum önümede 70 olacam diye sora sıkıldım ben oyunda girgiri seven bi adamim 65 yapim dedim siniri 62 olunca biraz czde takilip np kascaktim nese 62 oldum lvl kasmak sıkmıstı artik birakiyodum tamamen diyeblirim son kez arkadaslara yardim icin actim ve yattim premium bitmesine 1 gün var sabah premium 0 yazdi arkasina gm arkadas geldi bana utanmalisin yazdi o lvlde arkasina ban yedim soruyorum dogal olarak ben 20 gündür filan sürekli kospla kasiyorum akillari nerdeydi adam diyor kosptan banlandi 5 dakka sora acildi simdi gene char aciyorum pazara kadar sabahliyorum legal oynucam bu arada aresdeki char yüzünden mahkeme acmayi düsünüyorum 3 gün sonunda buraya 60 lvl bi charla gelecem en fazla 65 kasacam kararliyim genel yönetici arkadas blackwindse pmde attim topicdede söledim okuyolar buralari yazilarini görüyorum ben sadece biktim bu ban işinden[signature][hline]nick:buro_(gene banlandim)

[Bu mesaj ewon tarafından 02 Aralık 2005 15:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende premium bile yok ama neden premiumlu üye banlanıyor
çok ilginç bunun bi nedeni olması lazım.

Ben hiç bişi yapmadığım için banlanmıom ama arkadaş bişiler yapıoki banlanıo[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Geçen CZ de ::PunK:: diye birini gördüm 51 lvl ama manyak combo yapıo :D Bence Ares te pelerinli clanlar clana alsın kaçırmasın bu charı :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arthas, 02 Aralık 2005 15:58 tarihinde demiş ki:
Oyunda her türlü pisliği yapıp banlandıktan sonra niye banlandım diye soran adamların sonu gelirmi acaba???????

arthas sen beni taniyormusun beni aresde taniyon tüm herkese sora abarti bi damage vurmusmuyum hic birine bak forumdan adamlari sölüyorum emre_ultraslana sor kimle kasti polifonike sor kimle kasti sertan_ sor kim düsen lvlini geri aldirdi ona hi_axi siye sor kimle kasti daha sayim mi zuzuya sor beni harpylere o aliyordu hic görmüsmü bende saglam bi item dupe yada durduk yere ban yedim sen oyunda hic kimseyi tanimadan 45 olmak ne demek biliyormusun bi gün dene 0 dan ac bi serverda k.o zamanini düsün civcivler zombiede kasilirdi tabi sen o zamanlar oynuyorsan...[signature][hline]nick:buro_(gene banlandim)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Joey, 02 Aralık 2005 16:02 tarihinde demiş ki:
bende premium bile yok ama neden premiumlu üye banlanıyor
çok ilginç bunun bi nedeni olması lazım.

Ben hiç bişi yapmadığım için banlanmıom ama arkadaş bişiler yapıoki banlanıo

bi gün seninde basina gelir anlarsin illa küfür istiyorsnuz siz ya sana diyorum git forumda beni taniyanlara sor biri sölesin illegal suyu var oyuna elimi dokunmam xigenonda gene düzgün oynucaktim ama haksiz ban yedim blackwinds bu kadar ilgileniyorsunuz madem önce czyi temizleyin durp_ die biri var +10 shell satiyodu wipedan önce simdi chitine düsmüs shardlari darkvaneleride yoktu gene almis o chari bi daha dupe wipe soksaniza koxp kullaniyor czde masallah adam bütün partyie heal dagitiyor bunlari görmeyin ama justice claninda nickleri unuttum birden yok oluyor asasin stealth yapan adam belli olur bunlarida görmeyin siz minor basarlar full partye gm czde hic mi görmez allahim ya adami glichden banliyolar ama koxpi göremyor ilginc[signature][hline]nick:buro_(gene banlandim)
Sosyal ağlarda paylaş

@buroya hertürlü kefilimdir.. Aresde Oynarken çok işler yaptık onunla ve bir kere bile illegal bi program kullanmamıştır. Eğer; eski hary spotlarında ks yapanları ts kuLLanarak golemlere DMlere çekmek ve ya küfür etmek(bi süreden sonra mecbur)..vs vs illegalse benimde banlanmam lazımdı..2 Kişi DM keserek düşürdüğümüz itemlerle Master olduğumuzu bilirim.. Kimse boş yere ban yemez ama buro KREDİ KARI MAĞDURU!!Herkes AnLamıştır inş. Lütfen Tanımadan YARGILAMAYIN!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eMrE_uLTrAsLAn, 02 Aralık 2005 16:31 tarihinde demiş ki:
@buroya hertürlü kefilimdir.. Aresde Oynarken çok işler yaptık onunla ve bir kere bile illegal bi program kullanmamıştır. Eğer; eski hary spotlarında ks yapanları ts kuLLanarak golemlere DMlere çekmek ve ya küfür etmek(bi süreden sonra mecbur)..vs vs illegalse benimde banlanmam lazımdı..2 Kişi DM keserek düşürdüğümüz itemlerle Master olduğumuzu bilirim.. Kimse boş yere ban yemez ama buro KREDİ KARI MAĞDURU!!Herkes AnLamıştır inş. Lütfen Tanımadan YARGILAMAYIN!

sağol kanka..[signature][hline]nick:buro_(gene banlandim)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...