Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aranel Calanor (elven priest)

Sabrina

Öne çıkan mesajlar

"Murtaza'nın ve benim yoğun uğraşlarımızla oyuna başladım bugün =] Temellerini attık."

Adım Aranel Calanor, elf kökenli bi karus'um;

Oyuna kalabalık bi şehirde başladık.Kendimi direk boş bi köşeye attım.Sonra ilk başta şehir dışına çıktık.Köprüden geçtikten sonra küçük ve kalabalık bi alana geldik.Earth worm avlamaya başladık.İlk harçlığım olan 26 coins'i de ellerimle aldım =]

Ardından öğrenmeye dvm ettim, o da öğretmeye.Uzun süre teker teker avlandık.Ardından yollarımız şimdilik ayrıldı.Ben kısa bi dünya keşfine çıkacağım =]

Bu arada karşılaşacağım her türlü canlı için merak içindeyim.İyisi de kötüsü de çıkacak, bi şekilde etkileşime gireceim.Sonunda da maceramı tamamlayıp sizi bırakacağım.

Artık siz orc lardan biriyim, maceramı tamamlayıp terk-i diyar edeceğim..
[signature][hline]Why can't you see that I try;
Every tear I shed, is for you?
-----------------------------------
PATİCİK FM
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sabrina, 29 Kasım 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
"Murtaza'nın ve benim yoğun uğraşlarımızla oyuna başladım bugün =] Temellerini attık."

Oyuna kalabalık bi şehirde başladık.Kendimi direk boş bi köşeye attım.Sonra ilk başta şehir dışına çıktık.Köprüden geçtikten sonra küçük ve kalabalık bi alana geldik.Earth worm avlamaya başladık.İlk harçlığım olan 26 coins'i de ellerimle aldım =]

Ardından öğrenmeye dvm ettim, o da öğretmeye.Uzun süre teker teker avlandık.Ardından yollarımız şimdilik ayrıldı.Ben kısa bi dünya keşfine çıkacağım =]

Bu arada karşılaşacağım her türlü canlı için merak içindeyim.İyisi de kötüsü de çıkacak, bi şekilde etkileşime gireceim.Sonunda da maceramı tamamlayıp sizi bırakacağım.

Yazık olmuş şiirsel anlatmışsın oyunu... Ama içersi 'kıro' dolu haberin yok....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 30 Kasım 2005 07:31 tarihinde demiş ki:
said:
NightHunter666, 30 Kasım 2005 07:30 tarihinde demiş ki:

:D:D:D
baya uzulmus gozukuon §_§

onlar rpden bagimsiz olan gülüceklerdi 2 sira bosluk war dikkat et :D
neyse git yat hadi bugün tehliqenin yaninda cok kutu topladin yorulmussundur :D:D[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sabrina, 29 Kasım 2005 22:09 tarihinde demiş ki:

cidden böyle güzel rp yapabilen birinin bu oyuna gitmesi kötü olmuş..zaten yakında anlarsın...[signature][hline]Önce bi acıdım,geçti sonra..

Lancelion Human Paladin-
Sosyal ağlarda paylaş

Murtaza imzandaki şiir ya da şarkı dizelerinin ilk harflerinden Tiiit çıkıyo... Sanki memeye özlem duyan bir manyağın çığırışı gibi lol. Sabah sabah nerden öle bişi gördüysem...?[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun_tr, 30 Kasım 2005 09:18 tarihinde demiş ki:
said:
Murtaza, 30 Kasım 2005 09:10 tarihinde demiş ki:
1 hafta içerisinde lvl 40 dan level 50 e çıkarıcaksın ha?

cık cık cık.. DAha iyi bi söz verebilirdin.
yaprasam o charın üsütnü düzersin tamammı günde 25 saat uruk tron kesiyorum

lol 25 saat :S

o charı 2 günde 40 dan 50 yaparlar : ) dts de kasılırsa tabi yine günde 25 saat ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...