Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ke'ye kaybolmayan gm istiyoruz!!!

ZiFir

Öne çıkan mesajlar

yaw arkadaslar benim anlamadigim bu ke neden sadece butun isi birkac gm in ustune yikiyo hic mi premiumlarin getirisi yok maasa baglayip her servera 4-5 gm koyamiyo?hatta gecen godfrey burda forumda gm para bile almiyo die yazmisti hic mi bu isi yapacak adamlari yok?oyuna giriyosun bi durum olsa ara ara bi gm bulamiyoruz.hatta godfrey hem beramusa hem olympiaya bakiyo...ee aslinda bu iste biraz gmlerin sucu var.kendi ustlerine sunu adam gibi soyleyip bikac adam daha aldirsalar hem kendileri yorulmayacak(?)hem de millet bi gm bulamayip dumduz sovmeyecek.(yanlis anlasilma olmasin benim ne gm ile ne bi player ile sorunum yok.ne de gmlerin yalakasiyim.sadece bunu belirtmek istedim.)hatta bu olayi gm ler ustlerine dile getiremiyosa biz e-mail falan atalim da soyliyelim.ee yani bi insan ne kadar sure online olup oyunda kospla macroyla ugrasabilir.belki de gmler de bu kotu davranislari-kufurleri hakediolar.ama olan su oyunu adam gibi oynamaya calisan insanlara ve harcadiklari para ve emege oluyo[signature][hline]Nîn o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo n^n Bruinen dan in Ulaer!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...