Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

:Stuner: Cz de MAcro Açmıyor

Sayk0

Öne çıkan mesajlar

bu arada burdan kütahyada kafe sahibi olan sevgili ertuğa (dark_mare,,,cezayagbu,vsvsv)selamlar.bu serverın bu hale gelnmesinden dolayı yaptığın katkılar dolayı kutlarım

rol,roc,shard=25milyon(sezon sonu kampanyası)
lvl62char=250m
65=400m
70=xxxxm
Sosyal ağlarda paylaş

korkunun ecele faydası yok nıck yada kım oldugunu söylemeden ıftıra atma ama kokun cıkacak... ertug uda yakından tanıdıgına göre olay ortada zaten... sen press ok clanının ıcıne hıc gırmemıs bırı olarak butun sorunları ertug a yıkman dogal tabı ne gorduysen onun yanında gördun anlasılan o daha cömezdı bu dolaplar dönerken dosstumm[signature][hline]xx paper mage
np :16xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

ok soruyorum butun server larda deılmıydı bu elemanlar ?ve bu elemanlar herseyı herkesten önce yapmadılarmı ?bu kadar bılgılısın bu kadar cok sey bılıyosun neden nıck ını vermıyosun o zaman banlanmayacagınıda bılmen lazım dımı ?ne alaka nıck ını yazarsan banlanacakmıssın yıne dıyorum benı tanıyormusun ?[signature][hline]xx paper mage
np :16xxxx
clan :AshQiyA
server :cypher
Sosyal ağlarda paylaş

evet dostum pressok her serverda vardı bu konuda haklısın.çoğuda bu işin profları ama sana bi soru sorayım niye devamlı server değiştiriyolar?niye her yeni servera zıplıyolar?
cevabını söyliyim sana tutunamıyolar her gitiikleri serverda dupenin kralını yapıyolar belli bi süre sonra içlerinden bazzıları banlanıyor ve bu yüzden kafece hemen yeni server yeni bi başlangıç yapıyolar.bu konuda haksızmıyım?
herkes bilir pressok=dupe dupe de krallar

inan dupe insanların canını bu kadar acıtmıyodu bu edit olayı db cxiler falan bokunu çıkardılar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Joey, 30 Kasım 2005 13:52 tarihinde demiş ki:
said:
Stuner_Cypher, 30 Kasım 2005 13:49 tarihinde demiş ki:
[spo1=.]
said:
Sayk0, 30 Kasım 2005 13:46 tarihinde demiş ki:
ya Stuner utanmadan imzanada macrocu gençlik yazmışsın ya Bravo sen çok pişkinsin artık senin hakkında bişiy yazmıcam
[/spo]

lütfen yaz lütfen

bende yazmak isterdim ama değmezsin

sende deme o zaman. 100 koxp cuya karşı çıldırıp czde 2 saat koxp açtım evet suçluyum kosp kullandım. dupe yapmadım edit charım yok gm lere para verip item almadım suçluyum kospcuyum ama mutluyum =)[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
macrocu gençlik <3
Sosyal ağlarda paylaş

senden olsa olsa abece forumlarda kosp yazarı olur.

zaten serverda player kalmamış bütün hepsi bırakmış.tabe meydan sana kaldı demi?

şimdi bu haldeyken kral olsan ne olur?

daha düne kadar yok hackerı kovalarken yok darknessı ks ile kserken çektiğin ss leri bilioz biz.

sanda sorum bu oyuncular varken neden kral olamadın?
kosp la yaptıın lvl70 yetmez sana söliim kral item taksan gene fayda etmez bi player gelirse karşına ozaman napacaksın?

5 ok mu açacaksın?

sana pfffff diom başkada bişi demiyom.abeci seni
Sosyal ağlarda paylaş

NE GECTI ACABA eline kardes böle oynuyarak ne oldu benim ensevdıgım teke tek karsılasmalar sen böle yaparak zevk mi alıyosun oyun dan hayret helal olsun ne dıyım bol sanslar kendıne yap ama baskasına yap senın 5k np olsa ve hakkınla kazanmıs olsun bırı gelse hepsını senden bu sekılde alsa ne yapardın acaba BUTUN NP Nİ ama emegınle kazandıgın np leri[signature][hline]LVL 5X
SRVR BERAMUS
EL MORAD
NP NE YAZIKKI YOK SUN AN

Sosyal ağlarda paylaş

çıkıp bide varmı bi itirazı olan diyenler var.
o adamlara ne diyelim zaten allahından bulmuş gerçek hayatta bırakın oyunda böyle yöntemlerle kanıtlamaya çalışsınlar dicem nasıl kanıtladıklarıda ortada
Hey allahım bu gibi adamlar utanıcakları yerde bunları söyleyebiliyolar ya helal valla.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Bir TIKIN yeter sevgiliiim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 30 Kasım 2005 16:41 tarihinde demiş ki:
Adam Sonunda patLadı olacağı buydu

ne olursa olsun böyle bir şeye olacağı buydu denilemez..

ona cevap bile vermeye gerek yok bırakması da iyi olmuş.
burası forum alanı küfür etme alanı değil..yetkili arkadaşalar silsinler bu arkadaşın yazılarını lütfen..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shadow_Hunter, 30 Kasım 2005 17:02 tarihinde demiş ki:
said:
ozmo67, 30 Kasım 2005 16:57 tarihinde demiş ki:
said:

arkadaşım sen galiba kalın kafalısın yada ben anlatamıyorum. gitsin içinden kime küfür ederse etsin sence saygılı bir foruma öle rastgele küfür etmesi doğrumu.. nerden bileceksin ona onay veren bence onun gibidir.

herkes seviyesini bilecek yada buaraya yazmayacak..

burası forum alanı küfür etme alanı değil..yetkili arkadaşalar silsinler bu arkadaşın yazılarını lütfen..

Kosp - macro kullandığını açık açık söyleyen zaten sana küfretmiş oluyo.. Yani forumda küfreden küfredene bu adam küfretmiş çok mu ZZzZZz
Sosyal ağlarda paylaş

dün açtım diorsun daha önce savaşlarda açtığın koxp lar ne oldu.her invaide geldiğimizde orda 5'li sıkan kimdi.ben serverın ilk 3 ayından bahsediyorum.sen bu serverdaki en ezik adamsın.koxp ile aldığın np bile seviniyorsun,birde 70 olmuşsun koxp sonra gelip gralım diorsun.sen benim yarrağımın kralı olursun ancak.
ohhh bee rahatladım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shadow_Hunter, 30 Kasım 2005 17:02 tarihinde demiş ki:
said:
ozmo67, 30 Kasım 2005 16:57 tarihinde demiş ki:
said:

Kosp - macro kullandığını açık açık söyleyen zaten sana küfretmiş oluyo.. Yani forumda küfreden küfredene bu adam küfretmiş çok mu ZZzZZz

Cevap veririm iyi etmiş Bende her macroculara kesildiğimde Sövüorum ama karşımdakilere kuLLananLara Sesimi DuyuramıOrum Adamın Ağzına sağLık Sonun kadar KatıLıOrum...[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %7.97 Lich Görevi Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 6x.xxx
Server : Cyhper
Benim Ezük Charım :D

[Bu mesaj pckopat tarafından 30 Kasım 2005 18:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IRON__MAIDEN, 30 Kasım 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
Senden iyi assassinde olmaz stunner , aciz ezik zavallı adamlardan bir bok olmaz, sizin gibileri her gün tuvalete sıçıyom!!!!!!...

Bak Bu Daha Bombaydı HeLaL...[signature][hline]Nation : ELmoraD
Sosyal ağlarda paylaş

resim çekiorsun büyük çek bari bişi gözükmüor ki Korkma hee m² sine para aLmıOrLar :D üSttekine Bastım Büyükmüş öpüLdün :D[signature][hline]Nation : ELmoraD

[Bu mesaj pckopat tarafından 30 Kasım 2005 19:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hepiniz çok düzgün oyuncularsınız değilmi sizi gibi siziiiii bide gelmiş bana karşıma player çıksaymış alayınız gelin. kendiniz harika playerlarsınız bilinc abi bilinc abi aresde trollere açtığın macroyu sölesene bundan 2 sene evvelllll konusturmayın daha fazla beni.....[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
macrocu gençlik <3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...