Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

:Stuner: Cz de MAcro Açmıyor

Sayk0

Öne çıkan mesajlar

Evet Paticik Eşrafından :Stuner: Sen Cz de macro açmıyorsun üzerine Shell giymişsin ama macro açmıyorsun sen macronun bu server"daki baş adamlarındansın herkes bilsin diye bu resimleri koyuyorum Durdum bekledim öldürmeni iyi poz yakalamışım dimi
Evet :Stuner: Sen açmıyorsun macro ben açıyorum. Resimlerde Görüldüğü Gibi :)

[spo1=:Stuner: ][/spo]

[spo2=Stuner 1][/spo]

[spo3=Stuner2][/spo]

[spo4=stuner3][/spo]

[spo5=Stuner4][/spo][signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Server : Cypher
Job : Warrior
Clan : Endless

[Bu mesaj Sayk0 tarafından 30 Kasım 2005 13:24 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sayk0 tarafından 30 Kasım 2005 13:26 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sayk0 tarafından 30 Kasım 2005 13:27 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sayk0 tarafından 30 Kasım 2005 13:28 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

dün akşam banlanan çocukta böyleydi kaçıyorum adam haritanın diğer ucunda lag varsa bile en fazla 1 yada 2 saniye ama adam 5 li 5 li ooooh paşaları gibi. ve adam beni öldürüp aldığı 50 np ile seviniyo.
böyle oyun oynayacağıma gidip half life oynarım daha iyi hazır bütün kodlarıda var
/god
The End
(ne anladım ben bu işten :S)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Bir TIKIN yeter sevgiliiim
Sosyal ağlarda paylaş

Taşı neden atıOrLar Adamın Kafasını mı yarıOr... Npc Lerde kuLLanıOrdu tmmda diğer türlü nasıL kuLLanıLıor onu anLamadım AydınLatın pLs :D[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %7.97 Lich Görevi Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 6x.xxx
Server : Cyhper
Benim Ezük Charım :D
Sosyal ağlarda paylaş

ahuahau ben açmadım demedimki o gün açtım 100 tane human koxp cu vardı indirdim açtım =) sen glitch yapıyon ona ne demeli. lale. 1 kere açtık 100 tane koxper karşı partynize alıp np kasmayı biliyonuz adamları maşa gibi kullanıyonuz 300x5 yiyince hemen screen alırsınız.[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
macrocu gençlik <3
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pckopat, 30 Kasım 2005 13:36 tarihinde demiş ki:
Taşı neden atıOrLar Adamın Kafasını mı yarıOr... Npc Lerde kuLLanıOrdu tmmda diğer türlü nasıL kuLLanıLıor onu anLamadım AydınLatın pLs :D

Herhalde canım... Gel ben sana bir taş atem gerçek hayatta nası yarıyo kafanı gör, düşün birde adamda 4897539579 tane var ki ölümden kaçış yok... Hehehe[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 30 Kasım 2005 13:39 tarihinde demiş ki:
said:
pckopat, 30 Kasım 2005 13:36 tarihinde demiş ki:
Taşı neden atıOrLar Adamın Kafasını mı yarıOr... Npc Lerde kuLLanıOrdu tmmda diğer türlü nasıL kuLLanıLıor onu anLamadım AydınLatın pLs :D

Herhalde canım... Gel ben sana bir taş atem gerçek hayatta nası yarıyo kafanı gör, düşün birde adamda 4897539579 tane var ki ölümden kaçış yok... Hehehe

Hım anLadım o zmn Nova yerine Taş KuLLanayım :D[signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %7.97 Lich Görevi Sayesinde )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 6x.xxx
Server : Cyhper
Benim Ezük Charım :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher, 30 Kasım 2005 13:39 tarihinde demiş ki:
ahuahau ben açmadım demedimki o gün açtım 100 tane human koxp cu vardı indirdim açtım =) sen glitch yapıyon ona ne demeli. lale. 1 kere açtık 100 tane koxper karşı partynize alıp np kasmayı biliyonuz adamları maşa gibi kullanıyonuz 300x5 yiyince hemen screen alırsınız.

Stuner O asit potu görünce hemen abi beni uzaylılar kaçırdı falan filan dimi :)
O senin karus debufferlerin varya bana malice yada parasite atanlara bende onu atıyorum eğer yapıyorsam glitch bu bilki cz de macrodan daha temizde sen KE de değil KO dada yapıyordun sen bu server"daki ilk gördüğüm macrocusun baskında 5 li oklarını biliyorum[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Server : Cypher
Job : Warrior
Clan : Endless
Sosyal ağlarda paylaş

İşte abi netice ortada. herkeste bi pislik var.
kimisi direk kabullenio kimisi inkar edio .al işte bi topickte angelusya editsin denio adam yok ben diilim dio. bir diğer topickte biri çıkıo konuşturtmayın beni herşeyi söylerim hepiniz editsiniz die tehtit edio hemen fıssoluo eleman cevap şu'böyle şeyler aile içinde kalmalı'sokayım ailenize sizin.
Sosyal ağlarda paylaş

valla acanda haklıı durumda acmıyanda COK HAKLI DURUMDAA eger gmle bole sleep durumlarını bırakmadıkca cok ınsan cok şey yapacak
ACIZ K2 DENCEK BAŞKA BİŞİ YOK[signature][hline]Name: :::TheONE::: (ŞİFREDEN DOLAYI GIREMIYOZ )
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl:60 ARTIK BOLE 15 ek1m
Np: 5,5 k dı 18 k oldu bıle
Clan: Twilight
Server: Cypher
YENI CAR :::sweet_lady:::
60 oldu
np 6 k malesef daha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher, 30 Kasım 2005 13:49 tarihinde demiş ki:
[spo1=.]
said:
Sayk0, 30 Kasım 2005 13:46 tarihinde demiş ki:
ya Stuner utanmadan imzanada macrocu gençlik yazmışsın ya Bravo sen çok pişkinsin artık senin hakkında bişiy yazmıcam
[/spo]

lütfen yaz lütfen

bende yazmak isterdim ama değmezsin[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Bir TIKIN yeter sevgiliiim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
obl, 30 Kasım 2005 13:50 tarihinde demiş ki:
İşte abi netice ortada. herkeste bi pislik var.
kimisi direk kabullenio kimisi inkar edio .al işte bi topickte angelusya editsin denio adam yok ben diilim dio. bir diğer topickte biri çıkıo konuşturtmayın beni herşeyi söylerim hepiniz editsiniz die tehtit edio hemen fıssoluo eleman cevap şu'böyle şeyler aile içinde kalmalı'sokayım ailenize sizin.

bu yazındakı bana seslenışını acıklarmısın
dogruları soledıgım ıcın mı bana serzenışde bulunuyon yoksa lafın bana degılde ben ustumume alındım ?[signature][hline]Name: :::TheONE::: (ŞİFREDEN DOLAYI GIREMIYOZ )
Class: Shadow Vain
Nation: Karus
Lvl:60 ARTIK BOLE 15 ek1m
Np: 5,5 k dı 18 k oldu bıle
Clan: Twilight
Server: Cypher
YENI CAR :::sweet_lady:::
60 oldu
np 6 k malesef daha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...