Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Azrail kulağımda şarkı söledi...

l_Sarsie_l

Öne çıkan mesajlar

sarsie bunları bilinçli yapıyorum de allah aşkına yoksa gebericem yerlere yatıp gülmekten karnıma agrılar girdi gülücek halim kalmadı yemin ediyorum. bilinçli yaptım deeee[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 13 Kasım 2005 17:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Usko, 13 Kasım 2005 17:04 tarihinde demiş ki:
Konuşmasını düzeltmiş
Eskiden birşeyler yazar yazar dururdu kimse anlamazdı :D

şuna bakmadın herhalde?

said:
Necro, 13 Kasım 2005 16:54 tarihinde demiş ki:
Azrail kulağımda şarkı söyledi... valla!
[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

pffff al işte aptalın başı geldi yine zlk zlk şeyler yazmış ya sen insanmısın ya yok herkes gülmüş bide ben sinirden ağlıcam nie gülüyonuz anlamadım ztn neyse sen insan deilsin hayvan bile olamazsın bu beyinle ama bişiler sorayım sana (seni insan yerine koyarak)
1 - bu olayın knightonline bölümüyle ne alakası var ?
2 - niye gidip başkasının yazdığının özetini gelip buraya yazıyosun başlık bile aynı
3 - bide gerçekten olmuş gibi niye dalga geçiyosunuz fln diyosun niye?
4 - sen insanmısın nerelisin yaş kaç hangi okula gidiyosun ?
5 - amacın ne ?????

NOT : DELİRCEM YAAAAAAA !!!!!![signature][hline]My history ;
|Beramus|~|JustGiveMeUrNp|~|ÃrchMage|~[Sold]
|Diez~|TrueBanana|~|BerserkerHero|~[Sold]
|Beramus~|:Sacrifice: |~|KasarHood|~[Banned] :|
|Now|~|Beramus|~|_tk_|~|Paladin|~[Playing...]

[Bu mesaj DownTown tarafından 13 Kasım 2005 17:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 13 Kasım 2005 17:02 tarihinde demiş ki:
sarsie bunları bilinçli yapıyorum de allah aşkına yoksa gebericem yerlere yatıp gülmekten karnıma agrılar girdi gülücek halim kalmadı yemin ediyorum. bilinçli yaptım deeee

Sarsie ve bizim bilinç kavramramlarımız biraz faklı ;)

Onun bilinçli yaptığı şeyler çoğumuzu bilinçsizliğe sürüklüyor.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:182.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DownTown, 13 Kasım 2005 17:06 tarihinde demiş ki:
pffff al işte aptalın başı geldi yine zlk zlk şeyler yazmış ya sen insanmısın ya yok herkes gülmüş bide ben sinirden ağlıcam nie gülüyonuz anlamadım ztn neyse sen insan deilsin haycan bile olamazsın bu beyinle ama bişiler sorayım sana (seni insan yerine koyarak)
2 - niye gidip başkasının yazdığının özetini gelip buraya yazıyosun başlık bile aynı
5 - amacın ne ?????

NOT : DELİRCEM YAAAAAAA !!!!!!

Relax yaw ne var bu kadar sinirlenicek azcık güldük işte ne var... Yazık ediyosun kendine sakinleş biraz :([signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 13 Kasım 2005 17:05 tarihinde demiş ki:
said:
Usko, 13 Kasım 2005 17:04 tarihinde demiş ki:
Konuşmasını düzeltmiş
Eskiden birşeyler yazar yazar dururdu kimse anlamazdı :D

şuna bakmadın herhalde?

said:
Necro, 13 Kasım 2005 16:54 tarihinde demiş ki:
Azrail kulağımda şarkı söyledi... valla!

sonuna kadar destekliyorum yoksa bu bebenin bu kadar dikkatli yazacak kadar türkçesi yok yada kalvye kullanma özürlü ne diyim artık hadi yazmışsın bare değiştir yaz daha başka bişeyler saçmala gitmiş copy lemiş gelip buraya yapıştırmış(kendi yazsa yani sarSİE ce yazsa okunmazdı ztn anlaşılmazdı belli bi yerden kopyaladığı)[signature][hline]My history ;
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 13 Kasım 2005 17:10 tarihinde demiş ki:
Bence sarsie cok egleniyor cok

öylede olabilir bazı tipler vardır böyle forumlara gelip kendilerini ezik beyinsiz zlk yerine koyarak milletin onunla dalga geçmesini seven bu işten zevk alan mutluluk duyan tipler vardır buda öyle bişey işte diyorum ben insan deil bu.[signature][hline]My history ;
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DownTown, 13 Kasım 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
said:

öylede olabilir bazı tipler vardır böyle forumlara gelip kendilerini ezik beyinsiz zlk yerine koyarak milletin onunla dalga geçmesini seven bu işten zevk alan mutluluk duyan tipler vardır buda öyle bişey işte diyorum ben insan deil bu.

dikkat ve ilgi odagi olabilmek. Ama sunu da itiraf etmeli ki sempatik bir sekilde yapiyor bunu. Zaman zaman tam ortamin gerginlestigi herkezin elektrik yüklendigi anda Sarsie'nin bir topigi herkezi yumusatiyor .[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 13 Kasım 2005 17:17 tarihinde demiş ki:
said:
DownTown, 13 Kasım 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
said:

öylede olabilir bazı tipler vardır böyle forumlara gelip kendilerini ezik beyinsiz zlk yerine koyarak milletin onunla dalga geçmesini seven bu işten zevk alan mutluluk duyan tipler vardır buda öyle bişey işte diyorum ben insan deil bu.

dikkat ve ilgi odagi olabilmek. Ama sunu da itiraf etmeli ki sempatik bir sekilde yapiyor bunu. Zaman zaman tam ortamin gerginlestigi herkezin elektrik yüklendigi anda Sarsie'nin bir topigi herkezi yumusatiyor .

walla herkesi bilemem amaa beni çileden çıkartıyo delirtiyo 5dakkada bi refresh yapıyom ben ztn burayı her zmn açık burası bende oyundayken cz de bile olsam alt + tab yapıp yeniliyorum siteyi sonra bi bakıyorum yarım saat bakıyorum bi başlığa ama hiçbişey anlamıyorum açan kişinin ismine bakıyorum I_Sarsie_I mı ne sarsie yani içimden açsammı açmasammı bi düşünüyorum açmamak geliyo içimden ama merak sonuçta hadi tıklıyorum üzerine açıyorum ondan sonra oyundan fln çıkıyorum winamp ı kapatıyorum evin içinde zıplayarak ağlıyasım geliyo deliriyorum niye?çünkü yine SARSİEEEE deli ediyo bu beni deliriyom sinirden ölüyorum herkes neden bilmem gülüyo ama ben deliriyorum sinirden gözlerimden yaş geliyo artık bu adamı görünce şu andada öyleyim..[signature][hline]My history ;
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DownTown, 13 Kasım 2005 17:06 tarihinde demiş ki:
pffff al işte aptalın başı geldi yine zlk zlk şeyler yazmış ya sen insanmısın ya yok herkes gülmüş bide ben sinirden ağlıcam nie gülüyonuz anlamadım ztn neyse sen insan deilsin hayvan bile olamazsın bu beyinle ama bişiler sorayım sana (seni insan yerine koyarak)
5 - amacın ne ?????

NOT : DELİRCEM YAAAAAAA !!!!!!

İnsanlara hayvan demeni gerektiriyor mu bu?!!!!!!!!!! Beğenmiyorsan okumazsın ya da yorum olarak da beğenmediğini ince bir dille anlatırsın. Kabalaşmanı gerektirmez. Terbiyeni takın kelimelerini seç de konuş. Burada kimseyi savunmak için konuşmuyorum. Bu bir forum adam da bir şeyler yazmış bunun için adamın kişiliğine hakaret edilmez....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse şu densiz kişiye olan sinirim geçti....

Gelelim Sarsie'ye... Hakkaten enteresan adamsın sen yahu. Bir copy paste bu kadar konu olabilir mi? Adam copy paste yapmış sadece hahahahahaha. Hakikaten bomba adam yahu. Yahu düşünsenize hem forumla ilgisiz hem komik değil hem COPY PASTE. Şimdiden 45-50 hit aldı topic. Dicek bişey bulamıyorum. Enteresan adamsın Sarsie....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...