Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

fener gelecek diyorsanız her muhabbette 6 yapmazsınız.
sonra 5-1lik maçtaki gibi rezil olmazsınız.
tamam galatasarayın geçmişi kuvvetlidir ama ben şu anki ve yakın gelecekteki durumdan hiçbir galatasaraylının memnun olduğunu göremiyorum ki sadece 3 yıl şampiyon olamadık. ve bunların 2sinde başa baş yarıştık.
galatasarayın da fenerin de bunlardan daha kötü yılları olmuştur. ama her inişin bir çıkışı olduğu gibi her çıkışın da bir inişi olacaktır. pazar akşamı herkes görecek bakalım fenerliler daum gitsin diye ayağa kalkacaklarmı kalkmayacaklarmı? tüm büyüme çağı boyunca 10 tane gs şampiyonluğu gören bir fb'li neslin galatasarayın nispeten güçsüz olduğu bu yıllarda kendi takımlarına güvenmesi doğal.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dooman, 22 Kasım 2005 20:29 tarihinde demiş ki:
fener gelecek diyorsanız her muhabbette 6 yapmazsınız.
sonra 5-1lik maçtaki gibi rezil olmazsınız.
tamam galatasarayın geçmişi kuvvetlidir ama ben şu anki ve yakın gelecekteki durumdan hiçbir galatasaraylının memnun olduğunu göremiyorum ki sadece 3 yıl şampiyon olamadık. ve bunların 2sinde başa baş yarıştık.
galatasarayın da fenerin de bunlardan daha kötü yılları olmuştur. ama her inişin bir çıkışı olduğu gibi her çıkışın da bir inişi olacaktır. pazar akşamı herkes görecek bakalım fenerliler daum gitsin diye ayağa kalkacaklarmı kalkmayacaklarmı? tüm büyüme çağı boyunca 10 tane gs şampiyonluğu gören bir fb'li neslin galatasarayın nispeten güçsüz olduğu bu yıllarda kendi takımlarına güvenmesi doğal.

basit bi çöküş olmadığını dışarıdan bakan görebiliyor. içeride duranlar ise yöneticilerin "temizligçi politikası"na alkış tutarak yanlış yolda ilerlemeye devam ediyor. Ergun Gürsoy da günah keçisi olsun sonra gerçeği söylediği için.

gerçekle yüzleşmeden işleri yola koyamazsınız. yakın tarihte de canaydın "nedvedle anlaştım beni seçin" deyince de iş işten geçmiş olacak.[signature][hline]you must believe in spring..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fistan, 22 Kasım 2005 18:26 tarihinde demiş ki:
said:
toggie, 22 Kasım 2005 18:18 tarihinde demiş ki:
ya şu karşılaştırmayı yapmayın artık yeter.
al o zaman.
uefa>süper kupa>şampiyonluk

gelecek>geçmiş

heuhue güzel :-)[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe - Galatasaray derbisi Dünyanın en önemli derbisi olarak geçen ay Reuters'dan geçti ama bizim harikalar yaratan basınımız gene yer bulamadı herhalde bunu yazacak.Arkanıza yaslanın yada evi birbirne katın,karşı takımı tutan arkadaşlarınızı kızdırın yada zorlamayın ama Dünyanın en büyük derbisi geliyor.Taraf olmayı 1.planda düşnürsek futbol adına zevk dolu olmasını 2. planda düşünmeliyiz.Umarım zevkli bir maç olur.Dünya derbi görür.
Sosyal ağlarda paylaş

gelecek>geçmiş müş mış miş...
Ben bi gelecekte göremedim ama neysee..

Aziz[signature][hline]Aşk dediğin Zavallı bir kapıyı duvara çarpıp çıkana kadarmış,Bana koymaz deyip sancımı Bir kilo rakıya gömsemde acımı,Asıl sancı uyandığımda bütün odaları boş görünce Koyarmış....

[Bu mesaj Mavi tarafından 23 Kasım 2005 16:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PaLeRmO, 23 Kasım 2005 08:30 tarihinde demiş ki:
gelecek>geçmiş müş mış miş...
Ben bi gelecekte göremedim ama neysee..

Aziz(e)

yasak o son kelime.. :-)[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

1. Örgü muhabbeti tabii ki değil, ama kahvede de değilsin.
2. Güle güle bi daha bekleriz.
3. Başta yazıcaktın bunları.

Edit: İşine gelmeyince editle, neyse sen böyle devam nasılsa uçarsın zamanı gelince.[signature][hline]Seni Senden Başka, Kimse Affedemez...
Msn Spaces

[Bu mesaj Janitschar tarafından 23 Kasım 2005 14:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

alex iyileşmezse 4-6
iyileşirse 2-3

atarız.[GS][signature][hline]Voic3
RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...

[Bu mesaj Voys tarafından 23 Kasım 2005 17:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

milan maçının sonucu fazla etki etmez en fazla milan fb yi yendiği takdirde fb gs yi yenmek isteyecektir ama gs haftalardır bu maçı bekliyor ayrıca fb yorgun olacak derbiler belli olmaz ama gs alır bu maçı,ümit karan da maçın adamı olur...[signature][hline]1905

[Bu mesaj tony_montana tarafından 23 Kasım 2005 17:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Voys, 23 Kasım 2005 17:20 tarihinde demiş ki:
alex iyileşmezse 4-6
iyileşirse 2-3
atarız.[GS]

kalede Alex oynarsa diyosun yani ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...