Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

said:
Patos, 28 Kasım 2005 16:55 tarihinde demiş ki:
gercek uzuluyorum sizin icin. hangi bir duygusalliktir, hangi fanatik duygudur bu gozukeni baska bisiymis gibi gosteren? sizofren derecesinde paranoyak yapan? masa basinda mac kazaniyormusuz evet
bu sefer masa basinda ne federasyonu ne hakemi aldik.
bu sefer maci gs den satin aldik, ozhan canaydin macta degildi de nerde saniyorsunuz, aziz ile gorusmede.
ah ah... yapiyoz iste be abi kiskananlar catlasin, satilmis olmaktansa satin almak iyidir. lol

tabii esasında herşeyde planlı özhan canaydın ve aziz yıldırım da maçı sihirli kürelerinden izliyolardı lol...[signature][hline]Kız Dediğin İstanbul gibi olmalı Fethi Zor Fatihi TEK !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 29 Kasım 2005 11:20 tarihinde demiş ki:
galatasarayın stad müdürünü fenerbahçe kongre üyesi yaparsan her haltı yapar maçtan bi gün önce depo kapısını kırdırıp taraftarın haftalardır hazırladığı 100den fazla sopalı bayrağı pankarları ve 100 bayrak sopasını yok etmek gibi

+1[signature][hline]Kız Dediğin İstanbul gibi olmalı Fethi Zor Fatihi TEK !
Sosyal ağlarda paylaş

valla GS'ın işi de çok zor yahu
dışarıdan rakipler, içeriden de yöneticiler dört koldan uğraşıyolar ama yine de mücadele ediyor takım, yazık

yani bu söylenenlerden bu sonuç çıkıyor, öyle ya stat müdürünün ne olduğunu herkes biliyor, hatta en az bilgisi olma ihtimali olan seyirci/taraftar bile biliyor ama müdahale eden yok...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Ne badireler atlattık bunuda atlatırız yine eski başarıları yakalarız..GS taraftarı olarak bundan hiçbir şüphem yok..Unutmayalım ki Özhan'lar,Hakan'lar,Necati'ler gelip geçici baki olan kulübümüzdür ve ona sahip çıkmalıyız..[signature][hline]D'akmor
so 80's
İnanmıyorum Mike!Gerçekten karın kaslarını mı çalıştırıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

evet aynen arkadaşımızın dediği gibi... ben galatasarayın düzelceğine inanıyorum hele şu kongreden sonra..... Türkiyede baka hiçbir takım gsnin yaptığı başarıları yapamadı..[signature][hline]1-) Bir
2-) İki

Kalp İçin Feyk açan masum pati log off olmayı unutunca :)
mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
askımm nbr
_mamut_, 09 Kasım 2005 19:19 tarihinde demiş ki:
iyiyim cnm benim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...