Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

galip geldiniz geçin dalganızı bakalım! biz 4 sene üst üste şampiyon olduk UEFA,Süper kupa aldık ama bu kadar abartmadık! fenerlilerin geneli böyle zaten! bu zaman kadar değişmedi bundan sonra da değişmez! ayrıca oynatmamazın için sizin de oynamanız gerekir![signature][hline]DIDO!
No one ever die from wanting too much!
«::: V :::» .«::: I :::» .«::: P :::» .«::: E :::» .«::: R :::»
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Muse, 27 Kasım 2005 23:45 tarihinde demiş ki:
gs lılar çok iddalıydı olanları unutmadık felan filan diyorlardı
tribün bazındada fenerbahçe galip geldi 300-500 taraftarımız tüm tribünleri susturdu , helal olsun hepsine.
300-500 taraftar değil, sahadaki 11 susturdu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
h1v, 28 Kasım 2005 00:13 tarihinde demiş ki:
Şöyle 35 metreden Muhteşem Kaptan Ümitten bi gol bekliyodumda olmadı sağlık olsun :)

Öyle bi gol için, Prekazi'yi almanız lazım önce takıma...[signature][hline][b]"I am the bringer of death. Fall to your knees and beg for mercy... Or give me a sandwich, I'm pretty hungry."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 28 Kasım 2005 00:29 tarihinde demiş ki:
said:
h1v, 28 Kasım 2005 00:13 tarihinde demiş ki:
Şöyle 35 metreden Muhteşem Kaptan Ümitten bi gol bekliyodumda olmadı sağlık olsun :)

Öyle bi gol için, Prekazi'yi almanız lazım önce takıma...

Hagi olsa daha iyi olur ya:) Merak etme Muhteşem Kaptam Ümitte atar.O atamazsa Aleximiz var o atar.O da olmadı tuncay ceza sahası içinde abanır, dışarı atar :)[signature][hline]Ümit Özat
Marcio Nobre 27/11/2005
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden ne güzel ceza sahasının dısından guzel goller izlerdik şimdi ne GS'de ne FB'de öyle güzel goller atan adamlar yok. Ya da artık vurmuyolar ya da atamıyorlar. Ya da atsalar da güzel olmuyo gol. Ne bilim eskiden daha bi zevkli gecerdi sanki maclar. Tırışkadan pozisyonsuz bi maç için sesimiz kısıldı stadda. Zevksizdi yani yensek de yenilsek zevksiz bi macti, heyecansız.[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
Sosyal ağlarda paylaş

telegol super :D[signature][hline][b]porsuk, 03 Ekim 2005 23:10 tarihinde demiş ki:
herkez kopmuş yarılmış iptal olmus ama biz ingilizce bilmiyoz
bu ne kültür boyle. bu nasıl bir bilimsellik bu nasıl evrensel yaklaşım bu nasıl yitirilmemiş felsevi birikim betime uyum ahenk lisan skuhut u fosforik cümle kapitalitik osturafyon
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yarın okula gittiğimde eşşek kadar üniversite hocalarımın kendilerine bu maçı ne kadar dert ettiklerini görmek, "hocam nasıldı ama hehe" diye sorduğumda "ya zaten tek golle yendiniz, zar zor hede hödö" dediklerinde bıyık altından gülmek bile apayrı bir zevk olacak benim için. hahah.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VipeR, 28 Kasım 2005 00:12 tarihinde demiş ki:
galip geldiniz geçin dalganızı bakalım! biz 4 sene üst üste şampiyon olduk UEFA,Süper kupa aldık ama bu kadar abartmadık!

ya maçtan once bile uefa kupası muabbeti yapıyosunuz hepte yenıldıkten sonra bız hıcbıseyı abartmıyoruz dıyosunuz bı kabullenın fenerbahce 50 tane gol kacırdı hala gs ıyı oynamıs gıbı konusuyosunuz . mac bıttı fener lider .[signature][hline]HOROZLU SPOR
GAGA LARIZ ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VipeR, 28 Kasım 2005 00:12 tarihinde demiş ki:
galip geldiniz geçin dalganızı bakalım! biz 4 sene üst üste şampiyon olduk UEFA,Süper kupa aldık ama bu kadar abrtmadık! fenerlilerin geneli böyle zaten! bu zaman kadar değişmedi bundan sonra da değişmez! ayrıca oynatmamazın için sizin de oynamanız gerekir!
[signature][hline]"If chess is a trade, GO is a philosophy"

töbee allah yalandan sakınsın

[Bu mesaj Othranx tarafından 28 Kasım 2005 02:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

atamayana atarlar spor yine günündüeydi..

yok yani annem kalktı "ulan ben atarım bunları" diye sitem etti..

büyü yapmışlar takıma resmen düşünün bir de alex olsaydı bugün..[signature][hline]Akıl defterim (blog)
HeadShot Studios
S.D.N.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Hanım, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Bir filminde Şahin K. buyurmuş ki;
Yalayın lan beni allahsızlar!
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe'li arkadaşları kutlarım :)

Futbolun güzel yanı bu rekabet,eğer birinden biri olmasa herhalde kimse bu rekabetten doğan zevk ve hırsı yaşayamazdı.

Bence şu iki yıl gösterdi ki Derbi maçında ne anelka'dan ne Alex'ten korkacaksız,korkcaksan Nobre'den korkcaksın :lol:

Bir Galatasaray'lı olarak gerçekci bakıyorum bu işe,Şampiyon olmak için son 5-6 haftaya en az 7 puan farkla girmek gerekiyordu,Şimdi bide 6 puanlık fark var,bu demek oluyor puan farkı aslında 13.

Ha niye son 5-6 haftaya en az 7 puan diyorum,kadıköy ve inönü'de ki maçlardan gerçekci olmak gerekirse puan çıkartmak zor olcak.

Yani uzun lafın kısası,Fenerbahçe hata yapmazsa şimdiden şampiyonluğu garantiledi.

Önümüzde ki yıla bakıcaz artık,2007,fenerin 100.yılı BJK ve GS ya iyi kadro kurup kafa tutarlar yada bu yıldan farklı olmaz.[signature][hline]Even the most beautiful woman in the world can not give more than she has...
msn gmail
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenge, 21 Kasım 2005 11:10 tarihinde demiş ki:
Biz de gidicez de insallah bosu bosuna gitmeyiz :)

Aklıma gelen başıma gelmese olmaz zaten.Giden 2 gün,verilen para,laçka olan sinirler,yorgunluktan ölen+hasta olmuş bi bünye.Berbattı Gs tek kelimeyle,Ümit Özat,Deniz yapıyor,bizimkiler 2 top yapamıyo ya bu kadar mı aciz durumdayız biz?Orta açmayı beceremeyen,ceza sahasına kamp kuran,şut çekmeyi bilmeyen oyuncular sağolsunlar,verdik güzelim maçı.
Hakem başlarda acaip taraflı kararlar verdi Fb lehine.Artık,edilen küfürlerden mi vicdan azabından mı sonraki dklarda daha adaletli olmaya başladı.Nobre'yle araları çok iyi heralde,bi insan her kafa topuna faul yaparak mı çıkar ya?Bizim önümüzdeki yan hakem de tam bir kazmaydı.3-4 bariz ofsayta kaldırmadı bayrak,herşeyi orta hakeme bıraktı.Volkan gene sagolsun 90dk nın 15dk sını yürüyerek,bekleyerek,taraftarı tahrik ederek geçirdi.Tribünden acaip nesneler fırlattılar,hele bi keresinde kaçan bi pozisyon sonrası üst tribünden biri korna fırlattı sahaya ben orda bittim zaten:)Volkan bunu her maç yapıyor,el kol hareketleri,geç oyuna sokmalar falan,yane adamın 1.derece bi akrabasının kulakları tüm gece çınlamıştır heralde.Bu kadar tahrik edilmez taraftarlar.
Fb'ye gelince,herkesin beklediğinden iyiydiler,kontraya iyi çıktılar,iyi pres yaptılar vs vs. Feneri yenme keyfi başka mevsimlere kaldı artık:-p[signature][hline] Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.
G3NKs
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahçe'li arkadaşları tebrik ediyorum. Bu sefer böyle oldu naaapalım?

Allah hepimize çoook uzun ömür versin de daha çooooooook derbiler seyredip birbirimizle dalga geçelim. :)

Şu derbilerden sonraki 2 gün çok fena geçiyor be kardeşim. Öffff darlandım bak yine.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...