Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-Fenerbahçe

dooman

Öne çıkan mesajlar

G.Saray - F.Bahçe 27.11.05 saat: 19.00
14. Hafta
Ali Sami Yen
/kuralları okuyup formata uygun başlık açalım.

Türkiyenin ve dünyanın en büyük derbisine(*) sadece 6 gün kaldı. bilet fiyatları bile açıklanmadı ama şimdiden herkes biyerlerden ayarlatmaya başladı bile. maç ne olur? nasıl gider ? kim favori ? maça kimler gelmeyi düşünüyor? ve her iki takımın taraftarı maç için neler yapmayı planlıyor?

benim öğrendiğim kadarıyla galatasaray taraftarları kapalı tribünde yüksek sayıda dev bayrakla tribün şovu yapcakmış.

(* www.footballderbies.com)

[Bu mesaj Mavi tarafından 23 Kasım 2005 13:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sabaha karşı 04:22'de aklına bu takıldı huh?

Taraftarlar ne planlıyor bilmem ama ben bi Tuzlama söylemeyi planlıyorum. Hatta boşver be! Önce bi kokoreç sonra bi tuzlama. Sakatat gecesi yapalım, öyle sonlandıralım haftasonunu di mi?

Fenerbahçe 2-1 alır diyim de konu ile 100% alakasız olmasın bari.[signature][hline]MONO(b)LOG
Sosyal ağlarda paylaş

ewet bencede baya erken oldu ama fener zorlu bi milan ö,bi malan maçından sonra çıkacak ama galibiyete daha yakın gibi..hadi fenerbahçem..:)[signature][hline]-houston, üşüdüm olm ben güneşe yaklaşıcam biraz.
-apollo bu cok tehlikeli yapma. gemiye zarrar verebilirsin.
-hey .....na koyum ne değerli geminiz varmışş sicem yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

FB 3 Gs 0

Benim tahminim bu.. Her ne kadar bu çok zorda olsa. Çünkü Milanla zaten fena bi maç yapıcaz. hele sonra bide gs var.. of :)[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

bunca yıldır futbol izliyorum bana kalırsa daumun abuklukları olmazsa rahatlıkla almamız gereken bir maç olan galatasaray maçını kaybedeceğiz. çünkü eğer yenersek ciddi bir puan fakı oluşumunun başlangıcı olur ve zaten pamuk ipliğine bağlı bir şekilde seyreden galatasaray camiası yıkılıncaya kadar çalkalanır (özellikle de kendi sahasındaki olası farklı bir mağlubiyette). futbolun ilahları şimdiye kadar böyle farkların oluşmasına hep engel oldular, bence yine olacaklar.

şahsi kanaatim; keşke milanı yensek de galatsaraya yenilsek... hem böylece ligedeki çekişme de sürer, gelmiş geçmiş en başarılı galatasaray başkanlarında olan sayın Özhan Canaydın da rahat bir şekilde kongrede yeniden başkan seçilebilir. kalbimiz onunla...[signature][hline]lemanda bi karikatür vardı ;galatasaray bayrağı var arkada, masada bi adam ayakta iki adam var, masanın üzerinde kıvrımlı bir dışkı parçası var, oturan adam diyo "brezilyadan kaka yı getireceksiniz bu mu kaka", ayaktakiler diyo "başkanım kakanın bonservisi çok pahalıymış, bu kakanın kakası"
Sosyal ağlarda paylaş

çarşambayı felan bekleseydik bu topic için keşke neyse bende büyük bi heyecanla maçı bekliorum kapalıdayım çeşitli şovlar olucak kapalıdada eski açıktada detay veririm belki önümüzdeki günlerde maç içinde feneri izlemedim bu hafta ama çok iyi oynamadı diyenler oldu gs ise geçmiş haftalra göre daha toparlanmıştı o yüzden biraz daha ümidim arttı bekleyelim bakalım[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

Pamukkale Uni-Ultraslan'dan 2 otobus dolusu kisi geliyor (ben gelemiyorum ayagim kirik evde pasa pasa oturup izleyecem).

Mac oldukca guzel olacak gibi geliyor bana Galatasaray genel taktik acisindan riskler alan bir takim ve fenerbahcede orta sahasi ile is yapan bir takim suana kadar iki takimda ligde hucum ile baslayan rakiplerine karsi zorlandi.

Mac tahminime gelince hem fenerbahcenin şampiyonlar ligindeki maca daha fazla onem vermesi gerekmesi (T.D'leri bunu fark edemesede) hemde yorgun olacaklari goz onune alinirsa macta ozelliklede 2. yarıda tam performans gosteremezler diye dusunuyorum. Galatasaray ise son 2-3 haftadir ortaya koydugu sıkıntılı futboldan uzaklasma cabasi icinde ve rize'de erken buldugu gol sayesinde olsada bu cabayi gosterdi.

Galatasaray'in galibiyeti ile bitecegini umuyorum. (Galatasaray ilk 20 dk da gol atarsa bol gollu bir mac izleyecegimizi umuyorum, aksi bir durumda macin son dakikalarda gelecek bir golle 1-0 bitecegini umuyorum daha dogrusu istiyorum)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell Süper Lig
14. Hafta
G.Saray - F.Bahçe
27.11.05
saat: 19.00
yer: Ali Sami Yen

Formatauygun başlık açmayı öğrenin arkadaşlar =)
Ayrıca dünyanın en büyük derbisi değil, en büyük 3. derbisi.

Galatasaray kendi evinde Fenerbahçe'ye kaybetmez diyorum. Kadrolar ya da form durumları ne olursa olsun. GS-FB derbilerinde herzaman ev sahibi ekip üstün olmuştur.

Başarılar Cimbom

edit//maça İzmit'ten otobüsle gelicem sanırım.
[signature][hline]| tóqqíé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |

[Bu mesaj toggie tarafından 21 Kasım 2005 11:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Fenerbahce kazanacak gücte 1-3 fenerbahce kazanır[signature][hline]oper, 09 Kasım 2005 00:07 tarihinde Hakansukurun 10 dk kızlarla ilgili 10 topic acmasından sona demiski:
olm senin sorunun mu var kızlarla?? istedin de vermediler herhalde.. ??
RabbiT, 20 Kasım 2005 16:30 tarihinde demiş ki:
Özentinin tekiyim ben sana ne
-------------------------------
Haumarush-Tauren-WArrior-Zaptiye
Sosyal ağlarda paylaş

Milan maçını kazanırsak takım havalara girer daum beraberliğie yatar , milan maçını kaybedersek tüm takım varını yoğunu
ortaya koyar bu maçı alır.

Yensekde yenilsekde pek bi önemi yok , bu ligin şampiyonu belli zaten , gs mayıs ayına 2 puan önde girse bile şampiyonluğu gene Kadıköyde bırakır gider.[signature][hline]SéuL Roì
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Godric, 21 Kasım 2005 13:42 tarihinde demiş ki:

bu maçta topic açmayacaz da hangi maçta topic açicaz ki ?

acında maçdan 1 gün önce acın. ne şimdi 6 gün boyunca gs-fb maçını tartışıp uslu uslu msj mı atacak sanıyosun millet.
ver allahım ver kavga,laf sokma bol olur, 235231 msj olur 213 kişi bölümden ban yer vs.
kitlensin maça dogru açılsın.[signature][hline]FİLTHY PLAY
Sosyal ağlarda paylaş

mrtolga cok komiksin valla iyi gulduruyorsun =)

Fenerbahceli futbolcularin halini birde soyle dusun
milli mactan sonra manisa maci ondan sonra milan maci ve ondan sonrada galatasaray maci bu mac serisinde oyuncular son mac olan galatasaray macina tam verimle cikamayacaklar ve galatasaray onunde boyun egecekler...[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...