Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Böle bişiy olamazzz

xXTaLkativeXx

Öne çıkan mesajlar

Dün morbidangel gaijnrocker ımmortal_Hero blade18xxx waptrasdreamer

bugün ::modi:: Selphes ve 1 kişi daha soyuldu
Bu nasıl bi iştir

15 saniye içinde soyma olurmu charı dc oluyor 15 saniye sonra savaşın ortasındaki char soyuluyor böle bişiy olmamaz !!!!

Here ares server[signature][hline]Nick >> ::TaLkative::
Np >> 225 k
Server > Ares
Sosyal ağlarda paylaş

kimseye güvenmeyin demek yanlish olur sadece birazcik uyanik olun su an tanidigim pek cok arkadasimin chariyla ( benim charimda dahil ) yabanci arkadaslar da oynuyor ve inanin ben kendi adima cok rahatim...[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
cypherda pklik eli ayagi düzgün human warrior araniyor (görelim bakalim ne ishmis bu heaven)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 30 Kasım 2005 23:44 tarihinde demiş ki:
ii de ben arkadaslarim dedigim sahislarla sadece oyunda konusmam ki bunun msni var ventrillosu var ( hosh bu vent olayina daha yeni yeni alisiyorum ama fena sardim :D )

sesine hayranım baba:D her nekadar Sacred'ın ventrillosuna koduk ama:Dolsun XD[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Np:120k+
Clan:Sacred
gitmee yalvarırım yanlız koma beni bebekkk dünyalara güzeli biricik bebekk hasret ateşiyle kül olmuşum ben bebekkk alem yıkılsa ararıımmmm bebek güzelll bebek tatlı bebek nazikk narinn bebekkkk :D
Sosyal ağlarda paylaş

warpath dahil cogu 2.cü 3.cü el charlar . Birde cafeden falan oyuna girmek riski %100 arttiriyor. 12 aydan uzun süreden beri oynuyorum bu oyunu kendi evim harici 2 defa cafeden girdim ikisinde de oyundan cikar cikamaz sistemi restore ettim kendi elimle ...[signature][hline]Somewhere along the days of my life
I found my faith in you

(Cry for me)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...