Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

parabolA_'nın aslında eski Gambit olduğunu öğrendik!

arestides

Öne çıkan mesajlar

said:
zalim315, 28 Kasım 2005 21:46 tarihinde demiş ki:
olabilir bi ara aresin en büyük adamı idi

Hadi canım en büyük adamıymış... Eziğin tekiydi... Hayatı harpyde leechle 70 olmakla geçti... Czde de sotede bekler lvl 70 olmasına rağmen son vuruşu spike ile yapardı. Kombonun K'sini bilmezdi. Ben ona lvl 70 riote ksliyeni diyordum. Düşün öyle açtı ki lvl 70 olmasına rağmen rioteden gelecek 2-3 np'yi kslerdi...ezük...

Size bomba olay... Bu saftorik lvl 69'du. O zamanlar sin olmamıştı. Bende apos dönüyordum lvl 62 mi neyim... Partiden 2 melee çıktı bende seekinge baktım bu saftorik seekingde. Parti attım neyse mage çekti bunu. Yemin ediyorum adam lvl 69 ve aposa uzaktan shadow çekti. Herkes goblinlerle bu kardeşimiz shellerle redbalı yaktı ölüyodu aposa. Son anda healer kurtardı. Bende dedim ki shower ya da multishot kullanacaksın dedim. Adamın verdiği cevap şuydu: Hmm ok... i never killed apos...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim

[Bu mesaj bilinc tarafından 28 Kasım 2005 22:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lool ben diyorum abi parabolA_ denen adam Gambit'den kat kat iyi...bana biri psychosexy demişti o herif ama bilmiyorum bence 2sini de ezer..ben geçen harpy keserken gördüm adam harpy'nin etrafonda archer'a combo çeker gibi kombo çekiodu adam öyle garip şeyler yaptı ki harpy adama wuramıyo ordan oraya dönüyo harpy kafayı yedi..pm attım tabi cevap vermedi o ayrı :=))
Sosyal ağlarda paylaş

evt bi archer bi assasin olup cz de mal mal dolaşirdi..

zamanında az çektirmediler bi harpy spotu kaptılarmı 1 hafta bırakmazlardı.. a3 a4 mü vardı o zamanlar 2 server vardı hepi topu..
IS nin spotuna ks yapanı direk banlardı gm a2 de 123123 kişi ks yapardı iplemezdi.. ama layığını buldu sonunda...[signature][hline]

Shadow Knight
61 - %70
1xx.xxx NP
(62 gıdım kaldı ha gayret)

[Bu mesaj hippo tarafından sık sık değiştirilmektedir.]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...