Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TK 1 vuruşta yattı

ssre

Öne çıkan mesajlar

biraz önce bowla girdim gözunuzun alamadıgı kadar riote vardı onların arkasındada TK vardı herkez rioteleri towna göturme cabasındaydı. bende tk yı alayım dedim tek shadow hunter attım ve TK yattı kutu bende (soul cıktı.)
daha önce böle bişi yasan oldumu şuanda şaşgınlık içinde öle geziyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Nooooooope, öyle diil yahu. :)

Herhangi bir boss' u bowl dan dışarı çıkarmaya çalıştığın anda boss kendi kendine ölüyor. Zaten arkadaşımız da söylemiş, TK yı dışarı çekicektim demiş.

Riote ve Atrosslar boss sayılmadığı için bowl dışına çıkabiliyor.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 30 Kasım 2005 09:43 tarihinde demiş ki:
yanniz 1 vurmus 35 k exp almis bi de onu dusun... orda bi screen shot var

Eğer TK'yı solo alabilirsen 3 milyon exp veriyor. Japon serverinden bir adamın SS leri vardı priestlar dışardan destek vererek kesiyor lvl 71 mi ne...3 milyon exp alıyor....[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

TK yı bi defasında party kurmadan, healerların dışarıdan heallemesiyle kesmiştik, ortada inanılmaz uber bi exp yoktu. Normal exp vermişti. Dolayısıyla bunun KE de olacağını zannetmiyorum.

Gelelim diğer konuya, hala inatla bunun, dışarıya çekmeye çalıştığınız için olduğunu söylüyorum...

Alın bu da ortada olan diğer bi SS, ayrıca bu konuda bi tarafımdan bişe uyduruyor olacak değilim. ;)
[spo1= ]
[/spo][signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do

Sosyal ağlarda paylaş

valla tk benim onu towna cekicegimi bilmese ölmucekmiydi :Pp şaka biyana cidden şaşırdım shadow hunter failed dedi sonra çat yerde öle bişi oldu ben zaten olayın şokuyla noldugunu anlamadım ve TKyı kesen kimse yoqtu cunku bowldaki 2. turumda çektim tk yı
Sosyal ağlarda paylaş

Dün iLk kez BOsstan bişi Çıktı.. Boss event vardı Boss kestik chitin shell çıktı bide 2 tane bakırra kestin birisinden çıktı. Şans iŞte AkSine benim kestiğim bosslarda Hep coin ÇıkAr :D Dün ne hikmetse Açtığımda item çıktı... GözLerim Lycoan aradı ama buLamadım [signature][hline]Nation : ELmoraD
Nick : pCBuyucu
LwL : 61 ( %1.01 : o) )
CLan : AshQiyA
Race : Arch Mage (Paper)
Np : 6x.xxx
Server : Cyhper
Benim Ezük Charım :D

[Bu mesaj pckopat tarafından 30 Kasım 2005 12:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...