Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsteyen varsa gelsin

Bugs__Bunny

Öne çıkan mesajlar

zuHZUhuAZHUAZUHAZUHAZUH
İSTeyen VarSa gelsin diyende ba$lık olmazki be kardes..
ne tarafa gelioduk pardon ? yazmayı unutmussunda
sevincten heralde [signature][hline]
don't you get it, there is nothing to believe anymore...

[Bu mesaj grelynx tarafından 29 Kasım 2005 00:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
grelynx, 29 Kasım 2005 00:47 tarihinde demiş ki:
zuHZUhuAZHUAZUHAZUHAZUH
İSTeyen VarSa gelsin diyende ba$lık olmazki be kardes..
ne tarafa gelioduk pardon ? yazmayı unutmussunda
sevincten heralde

Sevinçten değil ondan önce 2 kişi ilede kapıştım troy_turk ve archarad ve burda kendini çok ii sanan akradaşlara karşı olarak açtım isteyen varsa gelsin combo biliyorum diyerek combo olmaz battle a gelip göstericeksin....
Sosyal ağlarda paylaş

tmm bugs..geliyorum ben XD süper combo mu gör bakalım nihahahaha:D[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Np:110k+
Clan:Sacred
gitmee yalvarırım yanlız koma beni bebekkk dünyalara güzeli biricik bebekk hasret ateşiyle kül olmuşum ben bebekkk alem yıkılsa ararıımmmm bebek güzelll bebek tatlı bebek nazikk narinn bebekkkk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forrazzi, 29 Kasım 2005 01:24 tarihinde demiş ki:
assasin out, archer in.:D Bugün bizde o human archer clanına özendik bişiler yapalım dedik ama yeteri kadar archer bulamadık :/
[spo1=XD][/spo]

Nychris zaten archer değilmiydi uzun bi süre archer ken np kastı ama o bobert ın elindeki ixbow hoş gözüküyo :D

bence bu kalabalıkta archer olunmaz sabit duruyosun ve cz mage kaynıyo aynı anda 5 nova yiyosun yatıyosun sin ken kenardan girip alıyosun kalabalıklarsa kaçıyosun....
Sosyal ağlarda paylaş

Evet zaten o sahneden sonra , hb den bi sürü human geldi , bunlar hidelıydı , bana doğru koştular ben bi torment attım, sora kaç nova üstümüze indi bilmiorum da hepimizi öldük.:D
Ama asıl zevkli olan herkesde bi sürü styx vardı zaten, asıl yapmak istediğimiz de oydu, bazı tipleri styx yağmuruna tutup öldürttük.[signature][hline]Level 66 priest
470k+ np / ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forrazzi, 29 Kasım 2005 14:25 tarihinde demiş ki:
Evet zaten o sahneden sonra , hb den bi sürü human geldi , bunlar hidelıydı , bana doğru koştular ben bi torment attım, sora kaç nova üstümüze indi bilmiorum da hepimizi öldük.:D
Ama asıl zevkli olan herkesde bi sürü styx vardı zaten, asıl yapmak istediğimiz de oydu, bazı tipleri styx yağmuruna tutup öldürttük.

ahahaha :) styx kıl eder en büyük faydası da kaçan assasian in light feet basmasını engellemek yada staff ile dalan mage e atmak yada priest a heal basmasını engellemek için atmak genelde priesta 30 kişi dalarken 1 sn bile önemli oluyo ya miss verse yatıcak o durumdan bahsediyorum orda stun ve styx super xD
Dediğim gibi geçen gün archer oldum sadece 1 saat sürdü değiştim yine assasian oyundaki en zevkli char çünkü her an bişey keşfedebiliyosun....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bugs__Bunny, 29 Kasım 2005 14:30 tarihinde demiş ki:
ahahaha :) styx kıl eder en büyük faydası da kaçan assasian in light feet basmasını engellemek yada staff ile dalan mage e atmak yada priest a heal basmasını engellemek için atmak genelde priesta 30 kişi dalarken 1 sn bile önemli oluyo ya miss verse yatıcak o durumdan bahsediyorum orda stun ve styx super xD

dün solange ile pk yaparken dikkat ettim adamin özelikle assasianlara attigi 2 debuff var birincisi malice ikincisi mana drain :D:D:D adamlar döt gibi kalio kipirdiyamio biyere ahahahahah[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 29 Kasım 2005 14:46 tarihinde demiş ki:
said:
Bugs__Bunny, 29 Kasım 2005 14:30 tarihinde demiş ki:

dün solange ile pk yaparken dikkat ettim adamin özelikle assasianlara attigi 2 debuff var birincisi malice ikincisi mana drain :D:D:D adamlar döt gibi kalio kipirdiyamio biyere ahahahahah

Evet aynen öyle :D ezik sin ler farkına varıyo ama sadece minor kullanan sin ler farkına varamıyo sürekli mana kullanmaktan banada çok yaparlar hp pot içer gibi mana içiyorum zaten 1 minor basımı 1100 hp edio hp pot 720..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...