Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsteyen varsa gelsin

Bugs__Bunny

Öne çıkan mesajlar

said:
piff, 28 Kasım 2005 23:08 tarihinde demiş ki:
bobert hala çok iyi abi adam sadece lvl olarak ezik kaldı..adamlar şok oldu zaten herifin etrafında dönen combo yaptı kosp fln deil yani bu parabolA_ denen adam çok eskilerden olmalı gambit mi psycho mu bilmiom ama

psycho +9 shard dan banlandı serverda 8 yokken oysa kesin kosp gambit se bilemicem görmek lazım yarın :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 28 Kasım 2005 23:09 tarihinde demiş ki:
ben geliim mi bugs xD

Sen gelsen orda dursan vurmasan heal pot içsen de 5 combo da anca yatarsın bea ayu :D kimbilir hp kaç def kaç ap kaç warrior sın sen git battlepriest larla kapış benim işim assasianlerle mage lerle battlepriest larla ve 62< warrior larla :D sen biraz büyük kaçıyosun...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SlmTurkmusun, 28 Kasım 2005 23:19 tarihinde demiş ki:
Kimse Niye Darkness ı Hatırlamıo.Darkness varken NYchris yada bobert onun altında eziLmiolarmıydı ? en kraL np yi o yapmıomuydu ?

İnformality vardı dual shard lı server ın sayılı adamlarından biriydi darkness de iyiyidi hatta o türk felan diyolardıda ben inanmıyodum ...
Sosyal ağlarda paylaş

Bugs__bunny
Benı tanımassın belkı ama ben senı tanıyorum :D bı dusun :Lord_wawe: hatırladın mı ? ıtemlerın ondaydı o sana vermıstı kendı ıtemlerını verdıgınde bende wardım lol :))

ya bana yardım etmek ısteyen warmı ? Orc olmam lazım chasta alcam ne gerekıyorsada yapcam benı orc yapın :((

yardım etmek ısteyen [email protected]
Bugs__ sen yardım edebılırmısın ? bu konuda bılgın warmı ?[signature][hline]------------
Name : ::PoSuM::
Clan : ORg olak ısıtyorum
lvl : 63 yolda
server : Ares
nps :25kx
+8 raptor arıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Informer msn acmıyorsun kac gundur senı bulamıyorum sende yardım edebılırsın bana :( sende humandın orc oldun Orc olmak ıstıyorum abı nasıl olcam :(( help meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[signature][hline]------------
+8 raptor arıyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PoSuMm, 28 Kasım 2005 23:31 tarihinde demiş ki:
Bugs__bunny
Benı tanımassın belkı ama ben senı tanıyorum :D bı dusun :Lord_wawe: hatırladın mı ? ıtemlerın ondaydı o sana vermıstı kendı ıtemlerını verdıgınde bende wardım lol :))

ya bana yardım etmek ısteyen warmı ? Orc olmam lazım chasta alcam ne gerekıyorsada yapcam benı orc yapın :((

yardım etmek ısteyen [email protected]
Bugs__ sen yardım edebılırmısın ? bu konuda bılgın warmı ?

Lord Wawe eser ya bizim yakın arkadaş EK daydı o zamanında :D server en sağlam ilk adamlarındı ve çokda ii oynardı warrior la nebiliim ismini hep sağda görürdüm :) ama ben yedi uğraştım biraz biriyle konuştum 2 admin e sordu admin lerin hepsi dupe item çok açamayız dediler sonra oda beramus a geçti....

Nese 2k kc olsun bi mail vardı benden daha ii bilenler var bu işlemi yapanlar onlara sor oraya mail atıyodun bi süre sonra kabul ederlerse gönderiyolr...
Sosyal ağlarda paylaş

Bugs yanlıs bılıyorsun eser suan cyperda kral:) beyaz pelerın Kol yanan bı clanı war yanı mosterKıll yada SoulSlayer gıbı bı adam :) bugs harbı bana yardım edın Cok ıhtıyacım war cevren wardır bı sekılde bana yardım edebılırsınız ekle benım Msn Konusalım haberleselım :yardıma ıhtıyacım war:

[email protected][signature][hline]------------
+5 raptorla Tk talos keserım ıtınayla:))
Gulmeyın kesıyorum ınanmayana gosterırım:)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PoSuMm, 28 Kasım 2005 23:39 tarihinde demiş ki:
Bugs yanlıs bılıyorsun eser suan cyperda kral:) beyaz pelerın Kol yanan bı clanı war yanı mosterKıll yada SoulSlayer gıbı bı adam :) bugs harbı bana yardım edın Cok ıhtıyacım war cevren wardır bı sekılde bana yardım edebılırsınız ekle benım Msn Konusalım haberleselım :yardıma ıhtıyacım war:

[email protected]

Bilemicem walla en son bizimkiler 62 lvl warrior la oynuyo dediler cypher da...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...