Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NEWYORK TİMES

ozkancab

Öne çıkan mesajlar

That's umblevible , a game & 6.5 bilion user .Knight online

Dunyaca ünlü pisikologlar bu tarz oyunların tamamiyle bağımlılık yaptıgını & bundan kurtulmak icin ciddi anlamda pisikolojik tedawi görülmesi grektigini öne sürmüsler :S

PK anılarımız diye topic açıcaktım ama sonra bunu okudum ve bu topiği açmanın daha mantikli olcağini düşündüm.[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Server:ARES
LVL: 6x BLADE MASTER
NP:0/0
CLAN:LVL 45'den BERİ CHOSENS(DEĞİŞTİRMEM)
Sosyal ağlarda paylaş

Charimi satmaya kıyamam bir arkadaşıma verdim hayatımı çok etkilemeye başladı çünkü her şey kararıında güseldir suyunu kaçırmadan arkım kasıcak chari bnde arada pk ya çıkıcam yanı olayı kararıdna tutucam[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Sosyal ağlarda paylaş

Çok doğru bir izlenim bunu zaten anlamak için dünyaca ünlü bir pskolog olmaya gerek yok..

Çoğu kişinin hayatı olmuş bu oyun heleki bu çoğu kişinin yaşları oldukça küçük..

Bir insan oyun yüzünden kafasını duvarlara vurup tanımadığı adam hakkında ana avrat söverse ve telini ver adresini ver gibi çocukca şeyler söylerse bu yolun yolcusu olmuş demek oluyor..

Zevk almak için oynamak gerekli bu oyunu hayatını bir odaya kapatıp gerçek olmayan bir yaşama indirgemek çok yanlış ve malesef bunu burda çoğu kişi yapıyor..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jabba, 29 Kasım 2005 13:17 tarihinde demiş ki:
Çok doğru bir izlenim bunu zaten anlamak için dünyaca ünlü bir pskolog olmaya gerek yok..

Çoğu kişinin hayatı olmuş bu oyun heleki bu çoğu kişinin yaşları oldukça küçük..

Bir insan oyun yüzünden kafasını duvarlara vurup tanımadığı adam hakkında ana avrat söverse ve telini ver adresini ver gibi çocukca şeyler söylerse bu yolun yolcusu olmuş demek oluyor..

Zevk almak için oynamak gerekli bu oyunu hayatını bir odaya kapatıp gerçek olmayan bir yaşama indirgemek çok yanlış ve malesef bunu burda çoğu kişi yapıyor..

Jabba çok doğru söylüyor yaşım 19 bu oyuna başlamadn önce Tusiad ve Eurowards gibi girişimcilik kongrelerinden proje ödülleri almıştım bu oyuna başladım yaratacılığim azaldı 14 yaşımdan beri imkb 100de endeksi takip ederdim her hangi bir döviz kurunun çapraz kurunu dahi size günlük söyleyebilirdim şimdi ilgimi çekmes oldu bunlar dün 10 saat pk yaptım bana kimse pk yaptım diye para vermedi

Her şey kararında güseldir... ben 62 olmaya çalışrıken öbürü 66 67 olmaya çalışıyor sürekli birilerini geçmen gerekiyor obur 71 olamay çalışıyor 67 oalnda ona yetişmeye bu bir zincir ve git gide büyüyor doymak bilmeyip biz bunu devam ettirtikçe makul bir seviyeye indirmedikçe de bu sürmeye devam edicek çoğu arkadaşın belki bir kualğindan girip diğerinden çıkıcak bizim burda konuştuklarımız snra giidp serverlar nedne kapalı diye topic açıcak bu insanlar gene hayatımızn yörüngesini belirleyemez bir oyun ben çok insan tanıyorum dmaddi durumu kötü eline geçen parayla premıum alıp nternet cafede lvl kasmaya çalışan burda bugun sizlerle sorunalrımı paylaştım çünkü sizlerde bu oyunun içinde olan insanlarsınzı bir nevi terapi oldu benim için bu topic üşenmeyip okuyanlar teşekkür ederim.[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Sosyal ağlarda paylaş

zzzzzzzzzzz

kill newyork times.

zzzzzzzzzzz

alayımıza psikolojik vaka dediler....

zzzzzzzzzzz

ulan asıl onlar deli... pk yapmak varken pk yapanları konuşmak ne manaya gelir başka...

"zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış" derler ya o hesap...

kıskanıyolar :D:D:D:D:D[signature][hline]Name: isilz
Class: Shadow Vain
Clan: :::Lasombra:::
Server: Cyper

Sosyal ağlarda paylaş

said:
TreMorS, 29 Kasım 2005 14:07 tarihinde demiş ki:
Özkancab sana şapka çıkarıyorum,ben de tiyatro metni yazardım eskiden,şimdi level 62 olmaya çalışıyorum..:-(

Bende çok güsel şiirler yazardım bi ara kitap bile çıkartıyordum 6 aydır ilhamın i'si uğramas oldu yanıma bir gece saat 1 fln lvl aksıyorum annem yatağindan kalktı geldi monitöre vurarak şeytan bunlar olm şeytan senin aklını çeliyorlar yatmak uymak varken niye gözlerini yoruyorsun dedi annem hakliyıdi abi şeytanların olduğu yer ne melek girer ne de ilhan gelir bnde 62 olmaya çalışıyordum en son verdim bir arka o kasıcak artk lvl gel sen tekrardan tiyatro metni yaz ben şiirlerimi verim sentezleyip drama türü bir oyun çıakrtırıs belki eski günlerden bir dörtlük bnden paticik kullancılarına

Rakinin yanında beyaz peynir yok ama
Yine sen varsın düşlerimde
Yine sen varsın dünlerimde
ve yine sen varsın hep keşkelerimde

Özkan ÇABITKAN[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi 6.5 milyar kişin oynadığını kabul edersek neyse aman bana ne ya ben oynuyom sen oynuyon o oynuyo ötesi bağlamaz beni 6.5 milyar kişiymiş dünyada 6.5 milyar tane bu oyunu oynayabilcek insan varmı bunların 500 milyona yakını afrikada aç kutuplarda 3-5 kişi var onlarda oynamıyordur e bunun sürekli denizde yaşayanı var ıssız adaya düşeni var,yeni doğanı var,sınır ötesi göreve gideni var,var oğlu var yani yok yok 6.5 milyar değildir o[signature][hline]ölüm korkusu geldiğinde ego sıvışır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun_tr, 29 Kasım 2005 14:19 tarihinde demiş ki:
şimdi 6.5 milyar kişin oynadığını kabul edersek neyse aman bana ne ya ben oynuyom sen oynuyon o oynuyo ötesi bağlamaz beni 6.5 milyar kişiymiş dünyada 6.5 milyar tane bu oyunu oynayabilcek insan varmı bunların 500 milyona yakını afrikada aç kutuplarda 3-5 kişi var onlarda oynamıyordur e bunun sürekli denizde yaşayanı var ıssız adaya düşeni var,yeni doğanı var,sınır ötesi göreve gideni var,var oğlu var yani yok yok 6.5 milyar değildir o

tama 6.5 milyar olamsın bu konuda hem fikir olalım artık 6.5 milyon olsun abicim ne eder istanbulun nufusunun yarısı eder 2 3 milyon daha eklersek[signature][hline]NicK:ozkan_TR
Sosyal ağlarda paylaş

Bende Sistem Muhendisiyim zaten bir sosyal haytım yok boşluk bulduğum anda Huraa KE diyorum nalet olsun ama iradeli bir insanımdır.Şu anda bırakmak istemiyorum ama bırakacağım dedim zaman bırakırım..yeni serverda warrior kasıyorum 60 yapıp 5 10gun pk yapacam sonra 62 yapcam 5 10 daha pk yapacam. sonra 62.15 yapıp bırakacam sadece gunde 30 dakka pk yapacak..
Sİzde benim gibi sınır koyun başarırsınız Ares'i Bu taktikle bıraktım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...