Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cypherda Cz .......

D4Rt4NY4N

Öne çıkan mesajlar

Yaw yeter artık banlayacaksan banla.Gördüğüm kadarıyla 60+ charları olan arkadaşlar da bu duruma benim yaptığım gibi banlanmayı göze alarak macro açıyorlar.Bunda aslında Macro kullananın suçu yok macro kullananı banlamayan GM in suçu var.
Nick : FallenArcheR

CZ'de macro ile indirdiğim tüm arkadaşlarımdan özür diliyorum.Bir günde 2xxx NP kaybetmenin ne demek olduğunu anlayan arkadaşlarım bana hak vereceklerdir.Yanlışlıkla indirdiğim arkadaşlar için seve seve gider bir köşe de beni öldürmelerine izin veririm Cz'de.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IRON__MAIDEN, 29 Kasım 2005 12:17 tarihinde demiş ki:
CZ'DE KOSP AÇANLARIN A.Q YEDİ CEDDİNİ SÜLALESİNİ..... VARMI LAN KOSP AÇANLARDAN ERKEK GELSİN TEKE TEK GÖGÜZ GÖĞÜSE ÇARPIŞAK, A.Q AMELELERİ!!!! DELİKANLI GİBİ OYNAYIN OYUNU!!!

iyi güzel derdini anlatmışsın... ama neden IRON_MAIDEN 'i taklit bir nickle yazıyon.. bu küfürleri bi de orjinal nickinle yazarsan daha ii olur.. hakiki IRON_MAIDEN de tek alt çizgi var sende iki

:D:D:D:D

kendin ol... başkalarının nickinin ardından küfür sallamak kolay gelebilir sana... ama öyle ya da böyle bulurlar seni ve bir güzel fincan-taş olayına girerler :D:D:D[signature][hline]Name: isilz
Class: Shadow Vain
Clan: :::Lasombra:::
Server: Cyper

Sosyal ağlarda paylaş

Az önce savaşta da gördük o Notice ' leri angelus kardeş.
GM'ler veya K2 Cypher serverini tiye bile almadığı görünüyor.
Eğer CZ'de macro kullanan ilk 3-5 kişi anında banlansaydı.GM'ler savaşta Kaptanların yazdıklarına uyup o isimleri banlasaydı.Şimdi Cypher güllük gülistanlıktı.
Cz'ye giren 60 assasin adım atamıyor.Bunu el moradlar da biliyor karuslar da biliyor.Adam açmış macrosunu 3 tane 5 li ile yere seriyor assasini.Ben de bu duruma daha fazla seyirci kalamadım,gidip archer'e döndüm.
Ben lvl 60 charımı feda ederek macro açtım.Durumları benimle aynı olan 60 üstü charlar da var.[signature][hline]NICK : 256
Server : Cypher
IRK : Karus
Level : XX
Clan : XX
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ssre, 29 Kasım 2005 04:41 tarihinde demiş ki:
valla altu üstü oyun ve keyif almaya çalısırken 2-3 o..... kospu acıp 3-5 kere ölursem kimsede kusura bakmıyacak açarım
hee sence eziklikse saygı duyarım adam olacaklar acmıyacaklar bende açmıyayım en son stunere ölmustum ve açtım kospu
daha önce yemişindir benden cunku 3 kere falan actım toplamda kospu çünkü gene kospcular vardı. zevklimi dersen hiçde deil ama ilk once onlar kapayacak artık böle. hersavasta kosp acarlar yanlarına giremeyiz her inv.da da aynı şekilde hiiç kasamam bu saatten sonra. kusura bakmayın umarım anlarsınız beni.

not: hani olurya bi gun bi cafenin birine girip yanlışlıkla orc olan cyberdaki bi kospcu görmiyeyim kafasını duvarlara sürterim (çok sinirliyim pardon)

Demişsinki keyif almaya çalısırken 2-3 o..... kospu açarsa bende açarım,biraz ağır olacak ama sen de bunu yapınca o dediğn o.... lardan biri de otomatkman sende oluyorsun!!!

Stunner a gelince lvl 70 olmadan öncede kosp kullanıyordu savaşlarda falan öle anlattığı gibi sadece macroculara karşı falan değil,server ın ilk macrocu eziklerindendir kendisi.
Bu ezik(oyundaki char olarak değil kendi karakteri olarak)lvl 70 olduğu halde bile cz de macro kullnarak np kasbiliyor ancak oyununu şerefiyle oynamaya çalısanların zamanını zehir ederek.Ya I.Q su çok düşük bunun bir oyun olduğunu anlmayacak kadar ve oyunlardan zevk almaya çalısan ları düşünemiyor,yada yaşı +12 e ulaşamamış bir çocuk.Yada macro kullanmadan np yapamayan kabiliyetsizin biri...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher, 28 Kasım 2005 21:40 tarihinde demiş ki:
aynen humanlardada var 2 saat takıldım bowla gidemeden yatıyorum 1-2 olsa tamam dicem sonra iyice çıldırdım pc yi yumruklamaya felan başladım clandan sordum ne bu program die aldım indirdim takarım lvline 70 ine dedim açtım bende 5 ok sonucu biliyorsunuz zaten 1 saat boyunca

:Stuner: has defeated ***

die dedi durdu birazda onlar yumruklasın PC ^^ bakalım ban yersek arese geri döneriz artık =P

:Stuner: Cypher"daki en büyük macrocu sensin sana maradonda sordugumdada hiç bişiy olmaz dedin 2 ay önce server açıldıgı günden beri Macro yapıyorsun onlarda yapıyor diyip kendini savunuyorsun.[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62
Server : Cypher
Job : Warrior
Clan : Endless
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sayk0, 29 Kasım 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
said:
Stuner_Cypher, 28 Kasım 2005 21:40 tarihinde demiş ki:
aynen humanlardada var 2 saat takıldım bowla gidemeden yatıyorum 1-2 olsa tamam dicem sonra iyice çıldırdım pc yi yumruklamaya felan başladım clandan sordum ne bu program die aldım indirdim takarım lvline 70 ine dedim açtım bende 5 ok sonucu biliyorsunuz zaten 1 saat boyunca

:Stuner: has defeated ***

die dedi durdu birazda onlar yumruklasın PC ^^ bakalım ban yersek arese geri döneriz artık =P

:Stuner: Cypher"daki en büyük macrocu sensin sana maradonda sordugumdada hiç bişiy olmaz dedin 2 ay önce server açıldıgı günden beri Macro yapıyorsun onlarda yapıyor diyip kendini savunuyorsun.

he ya girmeyecem czye 1 hafta felan 2. charıma kasıyorum priest yapacam 55 oldu 62 olsa yeter ^^ o gece senide kestim kosp la kusura bakma delirttiler =( herkesden özür açmıyorum bi daha.

bu arada evet en baba macrocu benim =P[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
macrocu gençlik <3
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...