Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

her an cıldıra bilirim

Ojeee

Öne çıkan mesajlar

said:
NightHunter666, 29 Kasım 2005 04:39 tarihinde demiş ki:
human humandir oje ben sahsen hepsini seviyorum onlar olmasa oyunun zevkide olmazdi o yüzden ayirt etmeden hepsini kesmeye gayret ederim :D:D:D
ha bu arada bugün ilk defa czde cok kestigim birinden küfür yemedim :D:D:D
moradondaki event icin beklerken karanlik__adam pm atmisti sadece [spo1=>>>]bela misin sen a.k[/spo] demisti sonrasinda da güzel bi diyalog oldu human side'a gecebilirim dedim [spo2=>>>]yalan :D[/spo] ama [spo3=>>>]jade orc olursa[/spo] benimde human olma ihtimalim olur :D:D:D

Bu iki Jade kelimesinin gectigi forum :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sm00th, 29 Kasım 2005 04:44 tarihinde demiş ki:
said:
[spo3=>>>]jade orc olursa[/spo] benimde human olma ihtimalim olur :D:D:D

Jade orc olursa arkasından patriot clanıda olur bu sefer humnlarda kesecek adam kalmaz. Zaten humnların yarısı patriot :D
,

Bu uc PaTRiot kelimesinin gectigi forum :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha baslik neymis bakalim?
" Her an cildira bilirim"

PaTRiot mu cildirtiyor biz buyuguz o zaman ahahahahha

1. PaTRiot kolay kolay hele Ojeye kesilmez minik yesil cuce
2. Jade asla millet degistirmez...
3. paTRiot clani ozgur yonetilen bir klandir kimse sadece Jadenin pesinde suruklenmez.
4. Jade millet degistirmek icin clan dagitmaz.
5. PaTRiot tam 36 kisidir. :D :D

bilginize sunulur

[Bu mesaj JadeReal tarafından 29 Kasım 2005 12:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

boşver ojee düzelir charında ki bug..

hangi ojeee yakışmazki kız sanaaaa

ahaha:D kop mode on Xd[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %10
Np:110k+
Clan:Sacred
gitmee yalvarırım yanlız koma beni bebekkk dünyalara güzeli biricik bebekk hasret ateşiyle kül olmuşum ben bebekkk alem yıkılsa ararıımmmm bebek güzelll bebek tatlı bebek nazikk narinn bebekkkk :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 29 Kasım 2005 12:07 tarihinde demiş ki:

ahaha:D kop mode on Xd

ahahah o PaTRiot kelimesini kullanmak icin baslik aciyor sacma sapan :D :D

bnaska biryerde de charinin acildigini soylemis ve neler yaptigini yazmis haritada dolasiyormus:D sizde hergun yazin bugun KE de neler yaptiniz :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 29 Kasım 2005 03:28 tarihinde demiş ki:
national transfer oldu ve benim carim gorunmuyo ismi leveli gözukuyo ama car yok secebiliyosun secince %2 de hata veriyo ama yan carlar sorunsuz oyuna giriyoo su anda cıldırma sınırlarını zorluyorumm

3 kere oynu silip yukledim c ye d ye e ye yapmadım olay kalmadı ama girmiyo enson format kaldıı

ban yimişin bende yedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 12:11 tarihinde demiş ki:
said:
polifonik_osuruk, 29 Kasım 2005 12:07 tarihinde demiş ki:

ahaha:D kop mode on Xd

ahahah o PaTRiot kelimesini kullanmak icin baslik aciyor sacma sapan :D :D

bnaska biryerde de charinin acildigini soylemis ve neler yaptigini yazmis haritada dolasiyormus:D sizde hergun yazin bugun KE de neler yaptiniz :D :D

jade hic bise demiyorumm sadaece guluyorum ben hava gazi icin topic acmam dogru patriot lafi geciyo oyunun bırakmama nedenim varsa sen ve senin clnanın yuzunden cok salun sizin sayanizde oyuna devam ediyorum[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: ?
np:110 k

Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 11:54 tarihinde demiş ki:
said:
human humandir oje ben sahsen hepsini seviyorum onlar olmasa oyunun zevkide olmazdi o yüzden ayirt etmeden hepsini kesmeye gayret ederim :D:D:D
ha bu arada bugün ilk defa czde cok kestigim birinden küfür yemedim :D:D:D
moradondaki event icin beklerken karanlik__adam pm atmisti sadece [spo1=>>>]bela misin sen a.k[/spo] demisti sonrasinda da güzel bi diyalog oldu human side'a gecebilirim dedim [spo2=>>>]yalan :D[/spo] ama [spo3=>>>]jade orc olursa[/spo] benimde human olma ihtimalim olur :D:D:D

Bu iki Jade kelimesinin gectigi forum :D :D

yok bu jade sen deilsin ben cok sevdiim abim jaderuydias'dan bahsediyorum herseyi de üstüne alma :D[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
holigun_tr, 29 Kasım 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ojeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ne olur cvp yazma ortam yeni duruldu polimine girmesek ne güzel olur öptüm hayır biliyom seni bi koycan ses gelcek:-P

Ses ancak koydugu seyden gelir dmg verecegini sanmıyorum :D ;)

PaTRiot yuzunden ancak su sebeplerle oyunu bırakabilirsin 1, PaTRiotlu olmak isteyıp te olamadıgın icin ( simdi diyecekki o bir sakaydı)
2. PaTRitotu hazmedemedigin icin.

Baska bir sebep goremıyorum burada habire PaTRiot dyen sensin bizden sana ancak cvp geliyor seni kale alıpta senin adına bir baslık actıgımızı hic hatırlamıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

yok dayanamadım yazıcam ya.. patriot u bı kısı kesemzmıs yok 36 kısı ımıs.. ya sor bakalım bombacı ramazan bayrem ve jamax ı hatıurlıorum 8 kısılık troll party yapıolardı, ::JeusKane:: e yarım saatte kaç np verdınız dıe bı sor bakalım tek takılıodum ve ordan toplamda 3m para ve yaklasık 1k np ıle ayrıldım tek basıma sadece patrıot party kestım bı kere yattım onda da respwn ıle eğlenceye dvm ettım. 3k vurunce ben mı dupecı oluorum yoksa bombacı ramazan mı n00b oluo ? yazmıcam dıodum ama artık oyunda bağlantım kalmadığı ıcın cok kolay yazarım. ramazan ın kendısıde demıstı sen kralmısın ılahmısın dıe? 8 kısı ıle 15 dk ugrastın hll sana ama sonunda kestık:) ee dedım sonuc benden 250np zrr var dedı yaklasık 2m para..

sımdı burda patrıot u tek kısı kesemz yada 3k vuran dupecı veya yıyen n00b tarzı tartısmalarınız ıcın kendımce yasadıgım olayı yazdım. yorum sızın[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 14:08 tarihinde demiş ki:
said:
holigun_tr, 29 Kasım 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
ojeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ne olur cvp yazma ortam yeni duruldu polimine girmesek ne güzel olur öptüm hayır biliyom seni bi koycan ses gelcek:-P

Ses ancak koydugu seyden gelir dmg verecegini sanmıyorum :D ;)

PaTRiot yuzunden ancak su sebeplerle oyunu bırakabilirsin 1, PaTRiotlu olmak isteyıp te olamadıgın icin ( simdi diyecekki o bir sakaydı)
2. PaTRitotu hazmedemedigin icin.

Baska bir sebep goremıyorum burada habire PaTRiot dyen sensin bizden sana ancak cvp geliyor seni kale alıpta senin adına bir baslık actıgımızı hic hatırlamıyorum :D

ya jadee istersen daglar daglar patriot clanına girceme gider hatred e girerim daha iyii adamlar turk dusmanı oldunu belirtiyo siz ne oldunuz belirsizz bidee KARGALAR SURUYLE KARTALLAR YANNIZ UCAR[signature][hline]karakter: paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

said:
yok dayanamadım yazıcam ya.. patriot u bı kısı kesemzmıs yok 36 kısı ımıs..

Yazdıgım yazıda bole bır laf gecmiyor.
Bu baslıgın PaTRiot ile alakası yokken bol miktarda saldırı yapılıyor.
Ayrıca PaTRiot 36 kisi yalanmı soylemeliyim? 36 kisi ile grade 1 iz su an.. Sana niye dokundu? :D :D

Kestigin kadar kesilmisliginde coktur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 14:53 tarihinde demiş ki:
said:

Ayrıca PaTRiot 36 kisi yalanmı soylemeliyim? 36 kisi ile grade 1 iz su an.. Sana niye dokundu? :D :D

jade gm dedi diyee yusuf yusuf oldunuzda 36 kişiyee indirdinizz yaaaa en iyi npliler kaldıı clanaa ahahaha 75 kisiolurmu bi clan utanır insan 75 kişiyle kolluk yakarımm ben[signature][hline]karakter: paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

said:
3k vurunce ben mı dupecı oluorum yoksa bombacı ramazan mı n00b oluo ? yazmıcam dıodum ama artık oyunda bağlantım kalmadığı ıcın cok kolay yazarım. ramazan ın kendısıde demıstı sen kralmısın ılahmısın dıe? 8 kısı ıle 15 dk ugrastın hll sana ama sonunda kestık ee dedım sonuc benden 250np zrr var dedı yaklasık 2m para..

Simdi sen niye kendini katıyorsun bu ise bu bir.. Burda bir saat kendinden bahsediyorsun seninkimi ego benim Ojee ye verdigim cevapmi ego?
Ayrıca sen banlanmadınmı dupeden? Hala dupeciyimmi diemi soruyosun?
Dupeyle cz de np kaymetmenin ne alakası var?

Iste secmaaasapaaan ahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 29 Kasım 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
said:
said:

jade gm dedi diyee yusuf yusuf oldunuzda 36 kişiyee indirdinizz yaaaa en iyi npliler kaldıı clanaa ahahaha 75 kisiolurmu bi clan utanır insan 75 kişiyle kolluk yakarımm ben

Cok ottunuz demekki 75 kmisi oldugunuz zamanlarda derdimiz np degil dostlokmus biz yine beraberiz ve cok uzun suredir 49 kisiydik simdi de 36 yız. Sen clanı 100 kisi yaptın ancak grade atladın humanistanda tutunamadın gittin orc oldun hala konusuyosun :D :D

Hatreta da seni almazlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 14:56 tarihinde demiş ki:
said:
3k vurunce ben mı dupecı oluorum yoksa bombacı ramazan mı n00b oluo ? yazmıcam dıodum ama artık oyunda bağlantım kalmadığı ıcın cok kolay yazarım. ramazan ın kendısıde demıstı sen kralmısın ılahmısın dıe? 8 kısı ıle 15 dk ugrastın hll sana ama sonunda kestık ee dedım sonuc benden 250np zrr var dedı yaklasık 2m para..

Simdi sen niye kendini katıyorsun bu ise bu bir.. Burda bir saat kendinden bahsediyorsun seninkimi ego benim Ojee ye verdigim cevapmi ego?
Ayrıca sen banlanmadınmı dupeden? Hala dupeciyimmi diemi soruyosun?
Dupeyle cz de np kaymetmenin ne alakası var?

Iste secmaaasapaaan ahahahaha

zuahahahhahahasjkasdhfşkjasdfhasdjfhaskjhaşsdfjklbhkjbxckva

jade insanlar egosunu tatmin etmek icin herturlu yola basvurur demi bak benim bieye basvurdum yokk kendim cok iyi bir oyuncuyum clanımada sıgınmıyorum itemimde yok ama oyuncuyum paramda yok gercek hayattada varoşum ytl ile itemde alamiyorumm sen aliyosun ama gene fıssın asfhaskjfhsfasdşkfjhasdfşjk iste bak egom tavan yaptı forever[signature][hline]karakter: paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 14:59 tarihinde demiş ki:
said:
Ojeee, 29 Kasım 2005 14:55 tarihinde demiş ki:
said:
said:

jade gm dedi diyee yusuf yusuf oldunuzda 36 kişiyee indirdinizz yaaaa en iyi npliler kaldıı clanaa ahahaha 75 kisiolurmu bi clan utanır insan 75 kişiyle kolluk yakarımm ben

Cok ottunuz demekki 75 kmisi oldugunuz zamanlarda derdimiz np degil dostlokmus biz yine beraberiz ve cok uzun suredir 49 kisiydik simdi de 36 yız. Sen clanı 100 kisi yaptın ancak grade atladın humanistanda tutunamadın gittin orc oldun hala konusuyosun :D :D

Hatreta da seni almazlar

zuashdahsdjhasdjasd hasu hasu f9 beni 2 kere cagirdii sen endiyosunn allahıım yaa 1 ayda 100k np kastımm buna oyunculuk derlerr bidee insomia 123123123 kere cagirdi ama tr yi birakipp gitmedim bizim clan hic bir zaman 40 kisiyi gecmediii onuda sölimm bilmeden konusma plzz gm lerin sitesindee bilee 39 kisi görunuyoduu[signature][hline]karakter: paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

said:

:) Sşmdii arkadasımız dioki siz iyidiniz iyi npler kaldı clana cunku o npler zaten bizim clandaydı :) ahaha kotu bisi solemek isterken bizi ovdugun icin tsk...

bide kargalar suruyle kartallar yanlız falan ahahahah

IQ difference dicem baska bisi demicem sen benden akıllısın yane bole cevapları nerden buluyosun :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 15:03 tarihinde demiş ki:
said:

:) Sşmdii arkadasımız dioki siz iyidiniz iyi npler kaldı clana cunku o npler zaten bizim clandaydı :) ahaha kotu bisi solemek isterken bizi ovdugun icin tsk...

bide kargalar suruyle kartallar yanlız falan ahahahah

IQ difference dicem baska bisi demicem sen benden akıllısın yane bole cevapları nerden buluyosun :D

o lafin altinda yatan laf sen clanına guvenirsin ben kendimee annayamadıysan senin IQ de problem varr[signature][hline]karakter: paper mage

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...