Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

her an cıldıra bilirim

Ojeee

Öne çıkan mesajlar

national transfer oldu ve benim carim gorunmuyo ismi leveli gözukuyo ama car yok secebiliyosun secince %2 de hata veriyo ama yan carlar sorunsuz oyuna giriyoo su anda cıldırma sınırlarını zorluyorumm

3 kere oynu silip yukledim c ye d ye e ye yapmadım olay kalmadı ama girmiyo enson format kaldıı[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: ?
np:110 k

Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle gecmish olsun sorunun düzelir merak etme böyle aksakliklar olabiliyo...
sonrada diecegim su ki bakinda ibret alin herkese sarsie'nin yazim yanlislariyla gülüp egleniodu bakin basiniza gelen hadiseler adami ne hala getirio koskoca hatta tabiri caizse kapi gibi oje bile car dio :D[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ojeee, 29 Kasım 2005 03:28 tarihinde demiş ki:
national transfer oldu ve benim carim gorunmuyo ismi leveli gözukuyo ama car yok secebiliyosun secince %2 de hata veriyo ama yan carlar sorunsuz oyuna giriyoo su anda cıldırma sınırlarını zorluyorumm

3 kere oynu silip yukledim c ye d ye e ye yapmadım olay kalmadı ama girmiyo enson format kaldıı

:D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

jede cok hosuna gitti demi guluyon tabii bende olsam gulerim ama elbet bir gun bende orc carimla teror estirecem bide car yazım yannısına gelmisken sinirli ve stressli bir insan herzaman yannısyapa bilir suan kopma noktasıı :)[signature][hline]karakter: paper mage
level:62
ırk: ?
np:110 k

Sosyal ağlarda paylaş

birak kopsun inceldigi yerden :D:D:D
özelime gel veriim ujioyu takil biraz istiosan stress at felan dermisim :D:D:D
ama itiraf et düsüncesi bile güzel dimi :D:D:D
neyse sen tatli tatli rüyalara dal git yat uyu savash sonrasi cz bekleyen orclar gibi gm bekleme sende :D:D:D
sabah ola hayrola ;-)[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

@oje kanka nation transfer ince isler olur böyle seyler hurr1cane ile konustum bugün onda da ayni sorun warmish onada ayni seyleri söylemistim sikmayin caninizi :D
@marlon ona bakarsan ben telefonlarda aradiginiz kisiye su anda ulasilamiyor diyen kadinada onu görmeden asik olmustum :D:D:D[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...