Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Çıkarması

Prawler

Öne çıkan mesajlar

gelin gelin benim gibi bir zebaniyi de görmüş olursunuz :) yoksa ben bir kenarda gizlensemde herkez gelince mi çıksam... Gelirken beni görüp geri dönerler filam yazık olmasın buluşmaya :D[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Ha birde meydan yerine Kızılkayalar'da buluşsak. Taksime ayak basar basmaz direkt oraya koşuyorumda ...
paticik tayfasıda oraya gelse hem bi tava burger partisi gibi bişey yapsak önden güzel olmaz mı[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Alışırsın hocam.. 3tür prawlerla buluşma olayını kaçırıyorum e bu dördüncüsü tutturucaz bu sefer azimliyiz... sende çok önemli değilse gel be.. hem işin bitincede gelebilirsin..[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

benim derdim praw deil onu görüüoruz zaten orda ya da burda yabancı deil o da ortam olcak işte ondna[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

eeh hergün de taksimde buluşuyorsunuz be :) ulan hergün hergün olmazski!

[çüş! /ema][hline]Did you feel the wind
As it blew all around you
Did you feel the love
That was in the air

We're lost in space
And the time is our own

[Bu mesaj Emaleth tarafından 12 August 2003 10:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

heyt ulan bende gelicem aksam 5 veya 6 gibi acilin Sir Gawain sizi sereflendirecek kiliclarinizi alin gelin ..........[hline]Forcedata Hosting
Sintisyzer, 23 July 2003 15:42 tarihinde demiş ki:
dalga gecmeyin gariple :)
benimde kollarım inek memesi gibi olsa beni de tanıumazlardı[/b]

Prawler, 09 Ağustos 2003 18:42 tarihinde Hayri Usta Mekaninda demiş ki:İneğim ulan o kadar işte sizde benim gibi olun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...