Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diez Boss Event Drop (blue treasure chest item)

Diablo_Angel

Öne çıkan mesajlar

o çıkan chest i abys kırdırdıgın yerde kırdırıyosun darkvane,lightining erenion,glacier erenion,defender of the lord vs.. vs. bunun gibi forgotten temple itemi çıkıyo ama şansın yoksa crimson falan çıkabiliyo xD[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
np:60xxx
nation:karus
server:diez
Clan:WeAreHistory
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lolo, 29 Kasım 2005 09:34 tarihinde demiş ki:
Forgetten Temple itemlerinin çıkmasina yarar diablo isillon'dan mı çıktı ? Birde satmayi düşünüyormusun...

isilon dan çıkmadı aslana benzer bi boss vardı sanırım ismi scale ondan çıktı bide çıkan chesti clan leaderine verdim artık banada bişiyler ayarlarlar =) şimdi bazılarınız salak niye verdi falan dersiniz ama takım oyunu oynuyoruz sonuçta bu bi oyun çıkan her item clan leaderine verilir bende görevimi yaptım clan leaderine verdim herşey karşılıklı :)[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
vktk, 29 Kasım 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
ben bu clanı bir yerden hatırlıyorum sanki :)

:) abi bişiy sorucam o chestin yanında başka bişiy daha geldi scale diye bişiy ne işe yaradıgını bilmiyorum :([signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bozok22, 29 Kasım 2005 10:22 tarihinde demiş ki:
o sandım şeklindeki şeymi işindin iyi item çıkıyo son sorumdu bu_?

abys nasıl kırdırıyosun aynı şekilde bunu kırdırıyosun herhangi bi forgotten temple itemi geliyo yada shell çıkıyo[signature][hline]Diablo_Angel lvl 61
Sosyal ağlarda paylaş

Siz Etaroth kesmişsiniz. Köpege benzer bi boss.Boyalı moyalı tipsiz bişe:D. içinden 1 Blue Treasure Chest + 1 yada 2 scale ( quest item ) cıkar.
Ayrıca 120k nın ustunde de xp verir.

KE de şimdilik birşeye yaramıyor. Ama Bilmeyen birine yuksek fiyattan satabilirsin :D[signature][hline]Name : DaggerPhobia
Class : Shadow Vain
Lvl : 61 ( lvl e devam ! )
Np : 150.000 ( sabitledim )
Clan : :::Lasombra:::
Server : Cypher
www.clanlasombra.tk
http://img209.imageshack.us/my.php?image=daggerphobia0zg.jpg

[Bu mesaj DaggerPhobia tarafından 29 Kasım 2005 11:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 29 Kasım 2005 11:03 tarihinde demiş ki:
evet sandık şeklinde olanı diyoruz onun yanındaki mavi kanata benzer şeyi bende daha anlamış deilim üstünde scale yazıyo

scale (collection quest item) yazıyo ne oldugunu bilen varsa söylesin!!!

Koleksiyon Görev İtemi sanırım Türkçesi
sonuçta Quest itemi :D merchanta kat belki alan olur
bu arada kaçırmışım boss eventi :(:(:([signature][hline]Diez :_TikiTo_ [Playing]

Olympia : JoNyBLaCk Alone Warrior :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...