Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

insnalar geliyor

holigun_tr

Öne çıkan mesajlar

said:
NightHunter666, 29 Kasım 2005 03:34 tarihinde demiş ki:
nation transfer zaten parayla oluo jade babalarinin hayrina yapmiolar ya bu ishi :O

yok onlar sey diyordular KARIZMA clani olarak secilen ORC olacak clandilar ya :D para vermeden oldular oyunun hayrina hani dengeler falan davasi :D :D

Ben oyle biliyordum da sanki yanlis biliyormusum galiba ustune para verip cirkin olmuslar bide ihihihih

[Bu mesaj JadeReal tarafından 29 Kasım 2005 03:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 03:37 tarihinde demiş ki:

yok onlar sey diyordular KARIZMA clani olarak secilen ORC olacak clandilar ya :D para vermeden oldular oyunun hayrina hani dengeler falan davasi :D :D

Ben oyle biliyordum da sanki yanlis biliyormusum galiba ustune para verip cirkin olmuslar bide ihihihih

^o)
neyse cirkinlikleri beni ilgilendirmez melez diye öyle olmustur onlar :D yoksa brette büyüyen orc delikanlilari pek bi yagiz olur bakiniz ben :D[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NightHunter666, 29 Kasım 2005 03:40 tarihinde demiş ki:
said:
JadeReal, 29 Kasım 2005 03:37 tarihinde demiş ki:

^o)
neyse cirkinlikleri beni ilgilendirmez melez diye öyle olmustur onlar :D yoksa brette büyüyen orc delikanlilari pek bi yagiz olur bakiniz ben :D

E tabe kendi memleketin gibi olmaz havasi suyu: D :D bide gocebeler var uyacaklar artik ortama :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

:@
ben cape questi icin bir clana yardim etmistim cocuklarin pelerinleri gitmesin :D:D:D
bu arada cape questi yaptigim clan Death_Inc'te (o anda online olan) 1 tane master vardi o da witchtrap (61 lvl) onuda bi abimiz satmisti zaten bu adamlarin hepsi 60'in altinda iken nasil olmusta g3 olmuslar walla sasirdim helal olsun genclere...[signature][hline]IHaveAGudGunBaba
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...