Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uzaktan kumandalı araclar

Pennywise

Öne çıkan mesajlar

bnm de uzay gemim var fişek takıoursun altına sonra kumadasına bağlıyorsun 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 ve LAUNCH kitapcıında 120 metre ucuo diyor ama en fazla 50 metre falan uçtu rüzgarlı havaydı ve de baya gsl bişi[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

Lokantaci, 05 August 2003 20:11 tarihinde demiş ki:
Penisinize yaptırdığınız zaman 1 yıl cinsel ilişkiye girmemeniz gerekiyor...
MKC
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim tamiya ta-02 şasili elektrikli arabam var ama kullanamıyorum 1 senedir çünkü baya para ve zaman isteyen bir hobi , ama inan çok zevkli kullanması , hele bide yarışlarda süper eğleniyorsun , keşke zamanım olsaydıda haftasonları hazarfen havaalanına gidebilseydim , çünkü orda hem model araba hemde model uçak pisti var...[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 10 August 2003 17:43 tarihinde demiş ki:
yava$[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

İnanmayanlara resim koyabilirim(Tabi bulursam)[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

MKC
Buraya Tıklayaman

[Bu mesaj Bonus tarafından 10 August 2003 17:59 tarihinde değiştirilmiştir -Yoo Yok öle bişi-]

[Bu mesaj Bonus tarafından 10 August 2003 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şöle:kumandayı tek başına almazsın , kumanda+servo setini alırsın.servo nedir dersen , servoyla arabanın ön tekerleklerini , gaz-fren dinamiklerini felan kumandayla aynı olan bir radyo frekansından kontrol edersin.her kumanda kitinin radyo frekansına göre bir bant rengi vardır.mesela benim kumandamın bant rengi mavi , buda onun 27.7 küsürat MHZ'de çalıştığını gösterir.kumandayla başka araçları kontrol edmezsin , fakat aynı renk bantla çalışan araçların diğer kullanıcının kontrolü dışına çıkmasını sağlayabilirsin.bu yüzden hiçbir yarışta aynı bant renginden iki araba olmaz.[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 10 August 2003 17:43 tarihinde demiş ki:
yava$[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Madem yawash bu ne o zmn

İşte bu
Bi de bu

ve harbiden de nerdeyse 50 metre uçuyor fişeğin kalitesine bağlı bir olay ne kadar uçtuğu[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

MKC
Buraya Tıklayaman

[Bu mesaj Bonus tarafından 10 August 2003 18:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ztn 120 metre gitmio dedim ben kitapcık öyle sallamış 40-50 metre en fazla tabi nasıl fişekleri var bunun bnm ki en dandik fişeklerden fişekler patlayınca süper oluyor yarısı kömür gibi oluo[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

MKC
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

uzay üssünden İzmirdekinde var mı bilmiourum ben amerikadaki uzay üssünden aldım bunu gerçek uzay gemisi şekillileri de var ama bu daha karizma[hline]Bonus, Cin , Hobbit, Frodo, Baggins, Merinos, Penguen, DM ve hatta hoooopit uzar daha...

MKC
Buraya Tıklayaman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...