Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KO ya baslamak?

Batido

Öne çıkan mesajlar

Kusura bakmayın aramaya inanalım die bi cvp gelicek ama simdiden bende size soliyim tatmin edicek bi cvp bulamadım eski konularda

Kuzenim koya baslamak istiyomus ama acc alamadıgı ve oyunu nerden yuklicegini bilmiyodu oyunu yukledim fakat hala acc nasıl alınıcak bulamadım sitesine giris yapamıyorum turkiyeden girisler yasaklandı gibi bi post okudum ama sonra acıldıgını duydum alanlarda olmus herhalde nasıl acc alabilirim yardımcı olursanız cok sewinirim[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bende diorum ama dinlemiyoki okuldaki tum arkları oynuyomus herhalde bende oynıcam dio herife bir suru oyun aldım yok KO istiyorum ben die kafamın etini yiyo 1 haftadır dayanamadım artık napıyım :(

Gerci korle yatan sası kalkar bende wow oynuyorum :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

abi bisey sorucam sole geriye dogru donup bi bakın orta1 desiniz we bisey istiyosunuz elde edemediginiz zaman napardınız ha bide ailedeki tek cocuksunuz sulaleninde en kucugusunuz herkes benim ustume geliyo olum yap sunu die bana akıl wermeyin cunku son 6 senemi bole seylerle gecirdim once uo ondan kurtuldum dedim wow cıkıcak dendi simdide ona sardım o yuzden neyin ne oldugnu gayet ii biliyorum yorum yapmayın bosun

Sorum gayet acıktı bence yukarda bi daha yazmıyorum sert tavırım icin ozur dilerim simiden.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...