Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Item dagitimi

Maxen

Öne çıkan mesajlar

Valla bi 70 level priestim bi de 76 level rogue um var.. oyunu bırakıp wow a başladığımdan itemları dağıtacağım.. bari yabancıya gitmesin ilgilenenler mesaj atsın buraya.. liste şöyle çok bişey yok gerçi ama

HArd Mantle-Pupa card lı
Hard PAdded Armor- Pupa Card lı
HArd Jacket-Pupa Cardlı
Rigid Shield
Rigid Buckler
Athletic Beltx2
Apple Of Archer
Agi ye +2 veren bootlar sl shoes vardı ismini tam hatırlayamadım şimdi
Slotted Manteau boş card takılı değil
Grimtooth * Bunu 3.2 m e almıştım en değerli item ım bu galiba :)[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death

[Bu mesaj Maxen tarafından 05 Eylül 2005 10:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba eger su an onlinesan paticikten bana bi özel mesaj atabilirmisin konusalım su andsa son patchi indiriyorum bitmek üzere vericek sen birazdan verirsen gercekten cok sevinirim :)
Şimdiden tesekkurler.[signature][hline]:rock: Sentenced FOREVER!!! :rock:
Cross my heart and hope to die!
May my end,come tonight...!
Sosyal ağlarda paylaş

her kişiye sadece bir item vereceğim.. hepsini aynı kişiye vermeyi düşünmüyorum.. adil bi dağılım yapmak adına en çok ihtiyacın olan şeyi söylersen sevinirim. ve hemen de vermeyeceğim bi iki hafta sonra filan vereceğim bu itemları[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

bende swordman kasiyorum kaç gündür job lvl 40-50 yapiyorum ve Craniel shield lazim neredeyse job lvl 46 oldum o süre içinde bütün charlarımdan kalan itemlerle ve bulduğum itemlerle 2m biriktirebildim. Doğruyu söyliyim ben kullanma amaçlı istemem swordman'ime Craniel Shield almak için herşeyimi satiyorum çünkü :( Karakterimin adi Almison
[signature][hline]>Ro = Holbach / Pawliger / Bloodrock / Almison
xUo = Osiris D'Holbach [Arqas] Geçmiş
> ll Uo - Star Chamber = Dr Jones ve Bon
> ll Complete = [Asgard]-[PaganUO]-[SlayerTR]-[StormUO]
xWoW = Pawliger [Dunemaul] [Defenders of Anatolia]

[Bu mesaj James tarafından 11 Eylül 2005 00:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
unutmadım stajımın bitmesine 3 gün kaldı bir iki günde yoldu adsl işleriydi dersen.. 5-6 güne dağıtım yapılacak merak etmeyin..

ihtiyaçları da buraya yazan arkadaşlar arasında dağılım yapılacak[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...