Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Kor'gall Realm Başlığı

arcane

Öne çıkan mesajlar

said:
Luriel, 03 Haziran 2005 07:10 tarihinde demiş ki:
Luriel
Hoarmurath
Khelben
Romork
Gothazel
Hodja
Disconnect
Anoiv
Blacwqlf
Raimad
Maxarathiel
Strahd

aklıma gelmeyen 5-6 tane vardır.. Serverı domine ettik ztn hordun en buyuk guildi bizim.. :)

[Bu mesaj Luriel tarafından 03 Haziran 2005 07:11 tarihinde değiştirilmiştir]

ben de raimad oluyorum. herhangi bir konuda mesaj atarsanız her türlü yardımı yaparım.

lvl 20 alt hunterım var onun ad da kralzan.

ps:lam luriel de patidenmiş ehuhe nese :D
Sosyal ağlarda paylaş

sadece istediğin karakterlerini yolluyorsun.

valla ben ikinci karakteri attım, gayet memnunum
dünki transfer olayıyla baya baya bir insan geldi ve korgall da da pvp raidleri başladı ancak horde baya bir çakıyor tabiri caizse hehe.census da son baktığımda alliance daha fazlaydı ama nedense savaş alanında hep daha fazla horde görüyorum.zaten şu son transferlere kadar ortada doğru düzgün alliance da yoktu, daha bi dengelendi hoş oldu.

artık ne fazla kalabalık ne de bomboş.ilerde daha kalabalıklaşırsa bi BL havası yakalanır belki hehe öyle birşey olsun istemem henüz, lvl 60 olayım o zaman olsun :).

Axedice da korgall'da, yazmamış buraya ben yazayım bari:
/w Silverwind[signature][hline]"All 3 days of E3 coverage brought over 2 million hits to the website, I wonder why"
Sosyal ağlarda paylaş

hayırlı olsun Kor'gall high pop olmuş durumda.deli gibi doldu.

agamaggan da ispanyollardan kaçan insanlar bi anda yığıldı korgall a.bence güzel oldu hem de alliance ımız baya bi zevk sahibi hehe baktılar tarren da çakıo horde hemen sun rock a, tbluff a gittiler falan.piyasa da canlandı haliyle.

ya buradan illaki vardır high level arkadaşlar, yok mu bi guild, sahip çıkın bize hehe[signature][hline]"All 3 days of E3 coverage brought over 2 million hits to the website, I wonder why"
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ilginçtir tarren mill de sadece oraya levelling için gelmiş olanlar yani lvl 20-35 arası ağırlıklı bi savaş var, acaip eğlendim

yüksek levellar sağ duyulu davranıp atlarından inmeden yoluna devam ediyorlar nasıl hoşuma gitti anlatamam.[signature][hline]Violence in my head
like a thorn that pierced my skin.[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...