Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Klanımızın Sitesi

AnuriaAlptekin

Öne çıkan mesajlar

Biraz mizahımızı yansıtmak istedik o resimlerde. Nasıl bir arkadaşlığımız olduğunu gösterdik biraz da.
"Sıcak" sözcüğü hoşuma gitti. Bunu vermek istiyorduk, sanırım başarılı olmuşuz :)
O okçu arkadaş aynı zamanda klan başkanı :) Ve tamamen tesadüfi bir şekilde yakalanmış bir mizansen.
Beğeniler için tekrar teşekkürler...
Çekirdek Orc Ailesi'nin sevimli ferdi.. :))[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

loscobordos... sen Aydında mısın? Çünkü Zeq ve kardeşi Zeg Aydınlı. Ama cafeden bağlanan Backtash.. Diğerleri evden giriyorlar...

Lucifer... Evet Silivri'de oturuyorum. Peki ben seni tanıyor muyum? En azından sahilde falan rastlarsan tekrar selam verebilirsin. Bak orda kesmem valla, söz veriyorum... :)[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

Bişey dikkatimi çekti. Site ile ilgili fikirler oradaki ziyaretçi defterinden çok buraya yazılıyor. Bu da çok önemli tabi, teşekkür ederiz arkadaşlar.Ama madem hazır oraya kadar yoruldunuz "posta güvercini" bölümüne de bi kaç bişey yazabilirsiniz.. Fena mı, sitemize girenler sizleri de anımsarlar :)[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar müjde... Klanımızın taklidini de gördüm. Kim, neden gerek duydu bilmiyorum ama, "Lord_Of_Anuria" olan kalnımızın, baş harfleri küçültülerek "lord_of_anuria" şeklinde türetildiğine tanık oldum. Ne alakaysa yani?..
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı paticik üyelerine ve alan yetkililerine teşekkür ederiz...[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...