Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Klanımızın Sitesi

AnuriaAlptekin

Öne çıkan mesajlar

www.loa.gen.ms

Bu kalan girdiğimde klandaki en yüksek lvl oyuncu bendim. Ve pelerinimi çıkarıp girdim. Öyle makara bir klan yani..
Sitemizi ziyaret edebilirsiniz arkadaşlar.[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....

[Bu mesaj Murtaza tarafından 21 Kasım 2005 08:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

clanın alacagı sembolu koydugunuz yerde grimsi bir renk var, beyaz yerleri o renk yapip yazıyı da gri-mavi tonu ayarlamayı dene, (koyu olucak ama yazının tonu)[signature][hline]"Buraya çöp döken Sayın eşek, görüntü hoşunuza gidiyor mu? Konteynır iki metre ileride!"
Sosyal ağlarda paylaş

arka tarafın beyazlıgını yazık ki değiştiremiyoruz. dediğim gibi ücretsiz web tasarımı sağlayan yerli bir sitenin basit bir site hazırlama aracı. Yazı renkleri değiştirilebilir ama. İlerde bu siteyi biraz daha proffösyonel hazırlamak niyetindeyiz. Diğer fikirleri de aldıktan sonra değişiklik yapılacaktır. Teşekkürler...[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AnuriaAlptekin, 21 Kasım 2005 06:59 tarihinde demiş ki:
Bok yeme lan. Evli barklı kadın o

yaf tamam ne kızıyosun bilmiyodum bide şu beleş site yapmak için olan sitenin adresini varsene :D[signature][hline]Rape Me Slow......
http://www.flashjokeoftheday.com/fjotd/swf/clean/whobell.swf
Sosyal ağlarda paylaş

Emeğe saygı.
Ellerinize sağlık güzel olmuş iyi çalışma.
Clandaki ortamda iyi gibi.
İşallah devam edersiniz.[signature][hline]Ölüm döşeğinde olan fanatik bir BJK'liye sorarlar.Son isteğin ne derler.Adam beni fb li yapın der.Hayrola derler nerden esti??Bir BJK'li öleceğine bir fbli gebersin der....
Sosyal ağlarda paylaş

Son 1 saat içinde siteyi ziyaret edenlerin sayısı 147.. Gelen mesajlar çoğunlukla da olumlu. Gerçekten teşekkürler arkadaşlar. Yalnız, sitenin ziyaret edilme sayısı ,le bu forumun okunma sayısı karşılaştırıldığında, forumu okumuş ama siteye gitmemiş yaklaşık 20 kişilik bir grup olduğu görülüyor. (Yada bi arkadaş ısrarla siteye gitmedi ama 20 kere bu sayfayı okudu. Hani psikopatız ya)...
Her türlü görüş, eleştiri ve önerinizi bekliyoruz...[signature][hline]Bu sabahların bir anlamı olmalı....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...