Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ban landımmı bilmiyorum ?

darklife

Öne çıkan mesajlar

selam arkadaslar ben ın acc dekı encok oynadıgım 61 lvl olan asasin ım var dı dı cunku 3 gunden berı oynuyamıyorum ismimi şifremi yazıyorum server ı da secıyorum adamlar gelıyor karsıma ama asasin e tıkladıgım zaman server dan dusuyorum ama aynı acc dekı dıger carlarla oynuyorum simdi ben banlandımmı banlandırsam gereklı bılgırı nerden alabılırım yanı nolduda ban yedım anlamıyorum gm lerlede gorusemedım gıdıyor daggıbı delıkanlı yaw :( bukonu da yardım edebılecek vardır umarım hıc bır sey bılmeden beklemek olum gıbı gelıyor ınsana şimdiden herkese cok tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

yaw sımdı car calınmıs olsa kı bence deıl bunu yapan acgozlu s***ktımsene bankayı da bırakmaz hadı car ı aldın dıger ıkı carla nasıl duruyor 56 wariror ve 49 heal bunlar duruyor ve oynanıyor gm ıle nasıl ıletısıme gece bılırım ?
ve ban yeyıp yemedıgımı sıteye gır dıgım de de yazması gerek mezmı ?

[Bu mesaj darklife tarafından 24 Kasım 2005 22:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo2=kutunun icindeki yere id ve pw yaz][/spo]
[spo3=kutu icindeki yazinin][/spo]

aynisini görüyorsan banlanmamis demek oluyosun...
aksine [spo1=>>>]Your account has blocked[/spo] gibi bir yazi görüyorsan banlanmissindir demektir...
:-)[signature][hline]IHaveAGudGunBaba

[Bu mesaj NightHunter666 tarafından 25 Kasım 2005 01:28 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

kops kullanmıyordum ve sıteye de gırebılıyorum ban fılan da yazmıyor su turk gm nın adını bılen varmı veya nasıl ırtıbata gece bılırım bılen varsa coktesekkurler........

cevap yazan butun herkese cok tesekkurler beyler
cypher de ıyı bır dostunuz var herzaman yanınızdadır bunu bılın yeter :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...