Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rockncoke de 18 yaş sınırı olcakmı

Elexa

Öne çıkan mesajlar

said:
jacabo, 11 August 2003 01:31 tarihinde demiş ki:
zuh calı$ıyorum zaten mrk etme adam bende ba$lıyorum dıyod ders calısmaya sonra buraya ne yazıyo nese gıremem polemıge sımdı[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

laf atıyorsun sonra polemiğe giremem diyorsun
evet başlıyorum çalışmaya ama her yerde bunu
Günde 5-6 Saat Çalışıyorum Boğaziçine, ODTÜye yılan gibi akacam diyerekten belirtmiyorum[/b]

pakizen seni hala köpürtemedi mi bu arada[hline]mix online gaming cmmnty
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Antimodes52, 11 August 2003 01:28 tarihinde demiş ki:
Prawler ve Elaxa, ikinizden biri gitti mi bu organizasyona? Abi bilmeden etmeden nasıl da yorum yapıyorsunuz ya. Elaxa'yı bilemiyeceğim ama Prawler gitmedi nerden yorum yapıyorsun abi gayet de güzeldi ortam gayet de iyi çaldı chemical brothers çok da hasta bir giriş yaptılar zaten konsere hala aklımda nasıl gaz olmuştum adamlar bir ses sistemi kurmuşlar kapıdan çıktığın anda zerre kadar ses duymuyorsun sadece cırcır böcüklerinin ötüşünü dinliyorsun.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555

abi hayatında bi tane organizasyon gormusun o zmn işte turkiede böle frankfurta git her sene yapılan bi fest war onu izle artk boşalırsın heralde bunda bile bu kdr gaza gelmişin chemcal bıradırs aragrup olarak cıkar lan ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Elexa, 11 August 2003 01:38 tarihinde demiş ki:
said:
Antimodes52, 11 August 2003 01:28 tarihinde demiş ki:
Prawler ve Elaxa, ikinizden biri gitti mi bu organizasyona? Abi bilmeden etmeden nasıl da yorum yapıyorsunuz ya. Elaxa'yı bilemiyeceğim ama Prawler gitmedi nerden yorum yapıyorsun abi gayet de güzeldi ortam gayet de iyi çaldı chemical brothers çok da hasta bir giriş yaptılar zaten konsere hala aklımda nasıl gaz olmuştum adamlar bir ses sistemi kurmuşlar kapıdan çıktığın anda zerre kadar ses duymuyorsun sadece cırcır böcüklerinin ötüşünü dinliyorsun.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.

abi hayatında bi tane organizasyon gormusun o zmn işte turkiede böle frankfurta git her sene yapılan bi fest war onu izle artk boşalırsın heralde bunda bile bu kdr gaza gelmişin chemcal bıradırs aragrup olarak cıkar lan ahaha

Allahım yarabbim Frankfurt'ta işim ne ben türkiye standartlarına göre konuşuyorum geçen sene de Isle of MTV'ye gittim bunun kadar güzel miydi? Değildi DJ'ler daha dandikti falan, ayrıca elektronik müzik kategorisinde Chemical Brothers ara grup olarak çıkacaksa kim ana konseri verecek allah için söyle? Belki DJ Tiesto falan olabilir yoksa üstüne tanımam elektronikte.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 11 August 2003 01:42 tarihinde demiş ki:
ben fikrimi belirtirken senin benim hakkımda yorum yapmanı istemedim sanırım?

ayrıca benim adam olup olmamam seni ilgilendirmez
senin de cacık olmaman beni ilgilendirmez
Ne halin varsa gör

Muhabbeti uzatmadan aklını başına devşirmeni tavsiye ediyorum[hline]mix online gaming cmmnty

peki ben sana benım hakkıda youm yapp dedımmı

senın ne halın varsa gor sımdıye kadar hep ıyı nıyetlı yakla$tım aman nese ne uzatıyorum bai[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

elexa farnfurtmudur nedir orda daha güzelleri oluyosa seni o tarafa alalaım o zaman
belki yanlış anlamışımdır ama neyse
kahretsin biz daha iyilerini göremiyoz
burası türkiye nabarsın
bi de SilphatosIce_ demişki ! elexayı almayacakları kesin doğru demiş[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Sosyal ağlarda paylaş

O biraz sallama geldi. Bakalım görelim. Aslında kolanın yapım maliyeti düşük olduğundan ve sizi(ben kola içmem) sürekli kazıkladıklarından, belki olabilir. Nasılsa yapımı ucuz ve girişte onun parasını çıkartırlar.[hline]There's a heaven above you baby...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 11 August 2003 10:36 tarihinde demiş ki:
elexa farnfurtmudur nedir orda daha güzelleri oluyosa seni o tarafa alalaım o zaman
belki yanlış anlamışımdır ama neyse
kahretsin biz daha iyilerini göremiyoz
burası türkiye nabarsın
bi de SilphatosIce_ demişki ! elexayı almayacakları kesin doğru demiş[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku

silpatos sen kimsin frog sen kimsin ya siz kimsinis kendi capınısta laf atıonus onu anamadım ofişıl cewap istiom ben
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...