Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olimpia baştan gitmiş söliim...

Vernados

Öne çıkan mesajlar

yaklaşık 15 dakka önce moradonda S3ZG1N isimli bi adam gördüm.Adam full shell ve elinde ib+8/80 wardı cayır cayır önümde geçti.Tezgahtaydım bir anda oldu ss alamadım :( Şimdi bu nedir bunun açıklamasını kim yapcak???Hiçkimsenin aklı bunu kavrıyo???:|[signature][hline]Server:cyber
Nick:Vernados
lvl:62%xx
job:Blade master
clan:-
np:2x k.
Sosyal ağlarda paylaş

O olayı sahsen ben gormedim ama kendini akıllı zanneden bikac insan klan kurup toplanmıslar ve kosp sayesinde klanca kasmaktalar goblinlerde goblin bulamıyosunuz cunku cıkmadan kospcu klanlar tarafından kesiyolar abysse gitmedim ama orasınında farkı yoktur muhtemelen yani anlayacagınız bu serverdada kosp macro dupe ve edit charlar olacaktır gmler edit charların goze carpmaması icin bikac kisinin 60 olmasını bekliyolar bence...
Sosyal ağlarda paylaş

lütfen beyler GM beye biraz saygı olcak öle şeyler daha server yeni kuruldu dimi yapcak çok işi war ohooo yeni bi sürü müşteri war lvl 62 basılcak onların data base'i ile meşgul şuan oyüzden sizinnkilerinin de etkilenmiş olamsı mümkün lütfen gm hak verin oda para kazancak dimi edit yapcak düpe yapcak sonra yaptığı düpeleri satcak sonra wipe yapcak sora yine satcak ohooo meşgul etmeyin adamcağızı....[signature][hline]Server:cyber
Nick:Vernados
lvl:62%xx
job:Blade master
clan:-
np:2x k.
Sosyal ağlarda paylaş

Edit char ları bilmem ama Kosp culardan kesicek bişi kalmıyor. Metrekareye 300 KOSP' cu düşüyor :)

K2' de herzamanki mantık "Saldım çayıra mevlam kayıra".

Adamlar 1 taneyi bile adam etmeden saniyede 10 server açıyor :)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:199.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vernados, 25 Kasım 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
lütfen beyler GM beye biraz saygı olcak öle şeyler daha server yeni kuruldu dimi yapcak çok işi war ohooo yeni bi sürü müşteri war lvl 62 basılcak onların data base'i ile meşgul şuan oyüzden sizinnkilerinin de etkilenmiş olamsı mümkün lütfen gm hak verin oda para kazancak dimi edit yapcak düpe yapcak sonra yaptığı düpeleri satcak sonra wipe yapcak sora yine satcak ohooo meşgul etmeyin adamcağızı....

+123232431123213123123
Sosyal ağlarda paylaş

pardus Kanka olympia ya girdim daha moradona cıktım bide ne göreyim, herkes yerde oturuyor ve götünden ok cıkıyor. abi bir server bu kadar hızlı kirletilmez yaw olympiada kospcu oldu, eğer bu beta serverin databaseleri silmezlerse hayatta gelmem bi daha.

Mageyi 64 e kasacam, rogueyide 62 ye, hiç olmazsa bizim sever rahatladı sanada tavsiye ederim..
Sosyal ağlarda paylaş

Daha ilk günden hatta server açılmadan yazarak herkei uyardım.

-Abi areste iş yok, olimpiaya gidip kral olucam...
-diezde ekmeğimi çıkaramadım ama olimpiada herkesi yaracam czde adam bırakmıcam...

Bu lafların boş olduğunu serverlerinizi bırakıp yeni servere gitmenin büyük hata olduğunu söyledim size. Berasmus ve Cyber facialarının daha serverin açıldığı 1 saatte kendini gösterdi. Moradonda her yer okçu doluydu, böyle komediye göz yumdular. Çok da umurlarında değil açıkcası. Sonuçta çabuk lvl atlamaları demek çabuk scrole ihtiyaç duymaları demektir. Bu da para kazanmaktır sonuçta. Boşuna ağlayıp çırpınmayın ve bir an önce sağlam olan 3 server (yani belli oranda sağlam tabii ki) ares-diez-xie serverlerinize geri dönün. Benden tavsiye...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...