Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi Hayvan?

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Orc_Lord!!! Ne alacağını buldum en iyisi git sen bi kaplumbağa al! Ben bitane aldım su kaplumabağası böyle büyüdü falan baya acayip sevimli bişey beni görünce kafasını çıkarıyodu. Kuzenime verdim şimdi annem istemedi hayvanı nedense :( Hiçbir zararı yok hayvanın ve bakımı acayip basit! Balık bakmak gibi aynı hem arada eline alıyosun seviyosun,hayvanınj canı sıkılıyo koyuyosn yere geziyo,pc oynarken koyuyosun pcnin yanına duruyo öylece[hline]Nebula/Locus :: Tommy Parker

Nekadar sallarsan salla son damla donuna düşer.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 11 August 2003 10:31 tarihinde demiş ki:
orc bence sen biraz daha sorumluluk sahibi bi insan olana kadar hayvan beslememelisin. :hrr:[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

işte benim de demek istediğim bu... +1[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
yani teşekkürler..
artık hiçbir topic açıp kirlilik yapmıyım isterseniz mesajda atmıyım..
küfür atan bile var ya bune ya bune..
sorumsuzsam sorumsuzum varmı bir diyeceğiniz ben sadece öneri istedim sizene belki hayvanlara işkence yapıyorum sizene ya..
bune ya?[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Sosyal ağlarda paylaş

köpek bakmak eziyet değil eğer çok şımarık bir köpeğiniz varsa başka tabii. benim 8 yaşında bir terrierim var 8 yıldır bakıyorum ve artık o kadar bağlandık ki birbirimize ona birşey olması benim için en büyük üzüntü olur. eğer bağlılık istiyorsan köpek en iyisidir.. kedi de iyidir ama bazıları çok huysuz oluyor[hline]"self improvement is masturbation
self destruction is the answer"
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ben parasını falanda söylemiyorum husky ilede alakası yok..
paramı söylüyorum çünkü paramın yetebileceği kadar bişiler almak istiyorum..
yani zaten çok belli isimler her hayvan topiclerimde aynı tepkiyi verenler yine vermişler..[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 11 August 2003 03:21 tarihinde demiş ki:
İnsan beslemekle hayvan beslemeyi bir tuttun ya
Artık muhattabım değilsin
Yazıklar olsun..[hline]mix online gaming cmmnty
muhaha nası kaçırmışım bu mesajı
bir klasik...
acıların çocuğu prawler[hline]:: arcane ::::::::hp:hss::::::::1::::::::2::::::::3::::::::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...