Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz Boss ve Ks

PirateSSS

Öne çıkan mesajlar

Adam Haklı.. ßoss Kesen Gördügümde DOkunmuyorum... ama Bir Gun.. Warrior Kesiyor Prestler healliyor.. bi party geldi.. warriora debuff attilar.. boss a yatti.. prestleride öldürdüler.. rezzerda gonderemedik bekledikleri icin..[signature][hline]NICK NONAME / SERVER OLYMPIA
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Stuner_Cypher, 26 Kasım 2005 00:17 tarihinde demiş ki:
ha ama şöle de diyebilirsin pokerde açara vuruş yapılmaz ayıptır ama pokerde açara vuruş olmaz diye bi kuralda yoktur ^^

Kim diyor ayıptır diye? Pokerde açarak vurmak oyunun en zevkli yeridir yahu :D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: 70 olcam gaza geldim
Sosyal ağlarda paylaş

Cherkes boss hp si ile eklemek istedigim bişey var , örnek veriyorum orc un teki bossu kesiyo %5 lerde bossun canı , sen orc u öldürüp bossu kesersen kutu sana çıkmıyo, hp nin dolmasını beklemen lazım , kaç kere oldu bana , ben human ken , kamikaze ile ujio bach a daldı , sonra bişey oldu human lar girdi bunlara, kamikze ile ujio öldü , ben 2 kere vurdum bach a , bach öldü ama kutu bana çıkmadı , boss ' a devam ederken bossun hp sinin full lemesi beklenir genelde[signature][hline]::Informer::

[Bu mesaj Informer tarafından 26 Kasım 2005 08:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu gece konuyu okudum ardından cz ye gittim..sans bu yaa 2 boss kestim fakat önce 2 human keserek:=) bitanesinde quink para diğerinden graham çıktı +6 yaptım satılıktır laf aramızda=)
100 np ve 600m:=) başlıgı acan arkadasa teşekkur ederim..ellerine sağlık:P
Sosyal ağlarda paylaş

bende bi kere bishop görüp dalmıştım
full orc party geçti yanımdan dalmadı oturup beklediler
dengesiz bi int priest geldi dalmaya başladı
şimdi bu adama ne diyeyim ben o zaman.
ben normalde bırak boss keseni savaştan sonra boss arayana bile dalmıom :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares

Bir TIKIN yeter sevgiliiim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...