Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz Boss ve Ks

PirateSSS

Öne çıkan mesajlar

said:
Informer, 25 Kasım 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
50 np yi bir an önce alsamda cebime atsam zihniyeti var herkesde

Bende genelde DM kesen warriorun healerına stun koysam zihniyeti var :)

CZ' de hile hurda dışında herşey mübahtır. Ayrıca CZ' de exp kasan arkadaşlar buna katlanamıyorsa Eslanta buyursunlar ;)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:199.xxx
(Satıyordum vaz geçtim. Ben yandım başkası yanmasın bari :) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 25 Kasım 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
said:
Informer, 25 Kasım 2005 22:09 tarihinde demiş ki:
50 np yi bir an önce alsamda cebime atsam zihniyeti var herkesde

Bende genelde DM kesen warriorun healerına stun koysam zihniyeti var :)

CZ' de hile hurda dışında herşey mübahtır. Ayrıca CZ' de exp kasan arkadaşlar buna katlanamıyorsa Eslanta buyursunlar ;)

evet bu zevk başka yaa:D "all mages attack priest" yazdınmı 50np dark mare'e gidio XD[signature][hline]server:Ares
Level 62/Mage %17
Np:100k+
Clan:Sacred
zuhaha shevchenko naptı uleynn fb liler zuhaha
Sosyal ağlarda paylaş

1 sene evvel aresde GM harpye ks yapanları felan banlıyordu o kadar sıkıydı. TnT clanın lideri diandra samma sına ks yaptılar diye yarım saat bağarınca şöle bi notice geçmişti (türkçe meali)

Cz de ve bosslarda KS yoktur. Bunun için bizden player banlamamızı taleb etmeyiniz.[signature][hline]Lvl 70 Archer @ Cypher
macrocu gençlik <3
Sosyal ağlarda paylaş

slmlar

ya boss keserken ks yapmayı millet ne çok seviyo
bizi yatırınca elinise ne geliyo belki ben boss keserken trade atılarak yada yanımıza bir başka güçlü yaratık çekilerek çok yattım ya her boss kestiğimisde ks var artık boss kesmek istemiyorus ks yapınca ellerine ne geçiyo hiçbirşey neyse bu konuda çok doluyum bu kadarlık yeter[signature][hline]NİCK : CAKO
LVL : 60 - PALADİN
IRK : EL MORAD
CLAN : REVENGE
NP : 25K
Sosyal ağlarda paylaş

benımde basıma geldı malezya da yenı acılmıs deımos server ı cz o kadar sakınkı bazen kesıp bıcme yazıları 1 saat cıkmıo bende avare avare gezıodum onume pat lobo dusdu allah ne verdıyse daldım tam kesecekken kutu tam bana cıkcak kı arkamdan bı human ordusu bıttı neye ugradıgımı sasırdm son 1 skill belkı de r attack ım bıle oldurucektı ama adam benı kestı sona lobo yu kestıler kalkmadıgım halde kutu bana acılmadı :(ama canları sagolsun bıraktım saten orda oynamayı ama o degılde karsı ırk ın adamlara sovemıosunda sacma salak seler cıkıo pm atınca :)[signature][hline]Music and Knight Online
Sosyal ağlarda paylaş

Boss a sen dalmışsan ve sana bi orc gelip dalmışsa bunda foruma taşıycak bi olay göremiyorum. Adam senide kesmis ardından boss u da sence neden o bosslar orc ve human base nin ortasında çıkıyo. Bide boss un hp si ne olursa olsun size saldırdıktan sonra drop size düşer buda aklınız da olsun(yani orc seni kesip boss un karşısında bekler atak alır ve ve drop ona )[signature][hline]server:Ares
class:Elmorad Wairor
lvl:64
np:50k
Swift...Baba beni kastırır mısın?!!! Slm baba Türk müsün? Clan pls!!! Aga Party pls!!! ...
Sosyal ağlarda paylaş

Eslant boss' u, CZ boss' u klozet boss' u zart bossu filan farketmiyor. Bosslarda KS diye bir olay yok

Boss' un son vuruşunu yapmaktayken birisi gelip seni öldürüyorsa ve boss un son vuruşunu diğer eleman yapsa bile drop sana çıkar. Dolayısıyla aklını kullanıp OK' e basmasaydın. Drop' u alırdın.

En son bu şekilde drop alınabiliyordu. Ama bi şekilde bunu düzelttilerse yapacak bişeyin yok. ( büyük ihtimalle hala geçerli olsa gerek )[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

murtaza sana katılıyorum ben eslanttaki bosu sölemiştim cz de elbet kesebilir orası insanlarla orcların bir arenasıdır orda herşey doğal ama eslantta olanlara ne demeli o ks değilmi?[signature][hline]NİCK : CAKO
LVL : 60 - PALADİN
IRK : EL MORAD
CLAN : REVENGE
NP : 25K
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır değil.

Yani GM e gidip de " Eslant' da Samma keserken x clan geldi bize KS yaptı" dersen, GM sana "bosslarda KS olmaz" der.[signature][hline]The time of my defeat is through
I'm totally going to pwn you
Instead of my fingers i'll use my toes
I'll still play way better than you
Thats what i'll do
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...